reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

zmena mac vo win95

dodo2 (21)|5.1.2007 14:50
da sa zmenit mac adresa sietovky vo win95? vo winxp to ide, ale tu neviem
Lamak (96)|5.1.2007 22:21
[quote=dodo2]da sa zmenit mac adresa sietovky vo win95? vo winxp to ide, ale tu neviem[/quote]

MAC adresa pokud vim tak zmenit nejde.....je to fyzicka adresa zarizeni, kterou ji prideluje vyrobce, pouze u nekterych sitovek(konkretne v notebooku) jsem se setkal ze sla nastavit. Ale obecne to tusim nejde.
Rat (75)|5.1.2007 22:53
Dle meho by mela jit zmenit! Ve WXP se da zmenit v registrech . Skutecna MAC sitove karty se tim nezmeni, avak "navenek" to bude vypadat jako ze ano. V tom spociva cela "finta" . Jelikoz se tato zmena tyka registru mohla by byt i ve W95, ale se 100% jistotou to tvrdit nemohu.
dodo2 (21)|6.1.2007 23:38
jasne ze sa neda zmenit napevno, potrebujem ju zmenit tak aby navonok vystupovala pod inou mac (ako vo winxp), to je hadam jasne, nechapem naco sem pisete ked neviete poradit
pas!k (3765)|7.1.2007 12:46
[QUOTE=dodo2]jasne ze sa neda zmenit napevno, potrebujem ju zmenit tak aby navonok vystupovala pod inou mac (ako vo winxp), to je hadam jasne, nechapem naco sem pisete ked neviete poradit[/QUOTE]
ja nechapu proc negooglujes .. existuje na to spousta softu ktera podporuje i win95 zkus treba soft a change mac adress
dodo2 (21)|8.1.2007 10:49
skusil som a-mac, ktory mal byt kompatibilny s win95 ale pri spusteni aplikacie vyhodil chybu, a ostatne boli iba na win2k a vyssie, nasiel som aj upravu v registroch ale ta platila iba do dalsieho restartu, co mi nevyhovuje