reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

USB DVB-T ovladace

)aguar (235)|9.7.2009 15:38
Dobry den. Koupil jsem si tento DVB-T pijimac pripojitelny do usb. http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051K008L0W60A3GJG
Ale nedari se mi nainstalovat ovladace. Zkousel jsem ty na CD aji stahnute ze stranek vyrobce. Hledal jsem jestli ma nekdo ten samy problem, ale nic jsem nenasel. Myslim ze to bude spis neco v mem PC. Protoze to pise tuto hlasku. viz obr. Mam WinXp,USB 2.0.
Nedokazete nekdo poradit co by to mohlo chtit?
xmarek (1676)|9.7.2009 15:43
)aguar (235)|9.7.2009 16:34
Popravde celt jsem jen stranku č.4 protoze jsem vyhledaval pres google a nevsiml si ze jich je tam vice.
Takze jsem to zkusil do druheho PC a tam se ty drivery nainstalovali spravne.
Jeste to zkusim v tomto PC do jinych USB abych zjistil kde je zakopany pes :)
Zajimalo by me v cem by mohl byt problem ze to nejde do vsech USB? Ale jen do nekterych. Neslo by to nejak vyresit?
)aguar (235)|9.7.2009 16:48
Nechci byt sprosty, ale nejde to ani v jednom USB do pr....
a navic ta hlaska me celkem vadi :(
xmarek (1676)|9.7.2009 17:21
Jste v systému přihlášen s Administrátorskými právy?
)aguar (235)|9.7.2009 17:27
ano urcite.
Nemyslim si ze to bude ovladaci, ale neco s PC. Nejsem odbornik takze netusim jak to nainstalovat.
bren1965 (26)|24.6.2011 18:40
Zdravím, mám taky problém s DVB-T do USB. Měl jsem s originálním trial softwarem na WIN7. Na XP normálně jel. Trochu jsem pročítal fora a informace o WIN7. Dočetl jsem se, že tam jde použít Windows Media Center. Ovladač k TV je asi v pořádku. Přihlásí se a napíše, že zařízení je připraveno k použití. Když však postím scanování kanálů, žádný nenajde. I když před časem na XP normálně signál našel. Vzal jsem to na druhou mašinu a nainastaloval jsem to přesně a spustil Win Media Centrum a normálně to jede. Nevíte někdo čím by to mohlo být?
Děkuji
Ivo Mašek (507)|1.7.2011 19:14
Pro ty, co mají problémy s tunery Aver
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=27674
AVerMedia_Czech republic (10)|18.7.2011 13:42
[quote=bren1965;458071]Zdravím, mám taky problém s DVB-T do USB. Měl jsem s originálním trial softwarem na WIN7. Na XP normálně jel. Trochu jsem pročítal fora a informace o WIN7. Dočetl jsem se, že tam jde použít Windows Media Center. Ovladač k TV je asi v pořádku. Přihlásí se a napíše, že zařízení je připraveno k použití. Když však postím scanování kanálů, žádný nenajde. I když před časem na XP normálně signál našel. Vzal jsem to na druhou mašinu a nainastaloval jsem to přesně a spustil Win Media Centrum a normálně to jede. Nevíte někdo čím by to mohlo být?
Děkuji[/quote]

Dobrý den,
předpokládám, že problém by mohl být v ServicePacku SP1 (používáte-li tedy Win 7 v 64bitové verzi), a proto bych doporučil jednu z následujících možností:
1. buď aplikaci AVerTV spouštět v režimu kompatibility např. s Win Vista SP2, nebo...
2. vše důkladně odinstalovat a poté nainstalovat nejnovější balík s ovladači a aplikací AVerTV ve verzi 6.5.1 přímo pro Váš tuner z oficiálních stránek AVerMedia (http://www.avermedia.com)
Jak psal pan Mašek...pokud by toto náhodou nezabralo, nebo byste měl nějaké další dotazy, neváhejte nás opět kontaktovat např. ve zmíněném fóru na TVFreaku.