Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 30

Téma: Jakou myš - 500,1000,1500

Občasný diskutér Avatar uživatele Fipkus17
    Registrace
    Jun 2009

Citace Původně odesláno od Liutasil Zobrazit příspěvek
    Tak jsem si rekl, ze se mi do toho nechce davat vic jak kolem tech 500 .
    Tak děláš si srandu? Lidé ti pomáhají a ty si to rozmyslíš až teď. Logicky za 500 ani jedna z těch myší co jsi vybral není tak kvalitní, jako třeba DeathAdder nebo ta Microsoft (jedna z nej. myšek co jde za ty krásný prachy sehnat). Takže bych vybíral z těhle 2. Za 500 stejně moc velkej upg. pc neuděláš.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2008

Tak za to se omlouvám, ale vy mi radíte pořád dál, přihazujete nové a nové myši... Pak je to pro mě ještě těžší než předtím. Asi to byla odemne hloupost zakládat tento post, protože každému sedne myš jinak, a tak nejde vybrat 1-2 favority.
    Každopádně bych pořád rád věděl , jaký je rozdíl mezi BF a BK u myších u A4techu.
    Teď si vybírám mezi XL-750 BF/BK a Gygabite GM-M8000, Logitech MX518, Razer DeathAdder, Razer Diamondback 3G (je prevda, že když už do toho dávám nějaký prachy, tak ať to za něco stojí a nějakou chvíli to vydrží).

PS: neberte mě tak, že pořád měním své stanovisko. Spíše si nemohu vybrat myš (kupuju ji poprvé, doteď my stačila stará Microsoftka) a zdá se mi lepší investovat peníze do jiného hardware PC.

Občasný diskutér Avatar uživatele MaoCeTung
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od NHKG Zobrazit příspěvek
    2-3 měsíce, co bych za to dal, já měním v mojí geniusce baterky tak co 2-3 dny (vydží asi 20 hodin provozu). Mám 2 sady nabíjecích 1200mAh a furt to prohazuju Ani dobré nabíjecí baterky tam nevydrží týden.

Uvažuju o nové, ale o pořádné na baterky nevím. Logitechu po zkušenosti s jejich klávesnicí nevěřím.
    Já jsem s Logitechem spokojen, věc názoru. Jinak nabíjecí baterie nepoužívám, měl jsem je u předchozí myši myslím 2600 a ty vydržely tak měsíc, mají napětí jen 1.2 V, ale už používám jen duracell, ty mají těch potř. 1,5 V a v tý Logitech myši je mám skoro rok.

Starousedlík SHW Avatar uživatele meeee
    Registrace
    Jun 2007

Tak za to se omlouvám, ale vy mi radíte pořád dál, přihazujete nové a nové myši... Pak je to pro mě ještě těžší než předtím. Asi to byla odemne hloupost zakládat tento post, protože každému sedne myš jinak, a tak nejde vybrat 1-2 favority.
    Každopádně bych pořád rád věděl , jaký je rozdíl mezi BF a BK u myších u A4techu.
    Teď si vybírám mezi XL-750 BF/BK a Gygabite GM-M8000, Logitech MX518, Razer DeathAdder, Razer Diamondback 3G (je prevda, že když už do toho dávám nějaký prachy, tak ať to za něco stojí a nějakou chvíli to vydrží).

PS: neberte mě tak, že pořád měním své stanovisko. Spíše si nemohu vybrat myš (kupuju ji poprvé, doteď my stačila stará Microsoftka) a zdá se mi lepší investovat peníze do jiného hardware PC.
    V pohodě, Fipkus trochu ustřelil, to šlo napsat úplně jinak. Základ je, aby ti sedla pořádně do ruky. A to hned zpočátku. Takový to "já si zvyknu" je na prd. Takže zkus se porozhlídnout po svým okolí, kde bys si mohl některou z navrhovaných na chvilku osahat.

Rozdíl mezi BK a BF je v komunikaci s PC, BK už zvládá pracovat s 1ms odezvou. Tzn. když už A4Tech, tak BF rozhodně nebrat, když je tu BK.

Občasný diskutér Avatar uživatele Fipkus17
    Registrace
    Jun 2009

Jop sorry. Měl jsem nervy na pochodu úplně z jinýho fóra, nechtěl jsem bejt tak hrubej. Btw. Podle toho odkud si si zajdi na nějaký prodejny, třeba společnosti SuperGamer a zeptej se, jestli by ti nedali vyzkoušet do ruky tvoje favority a podle toho vyber. =)

Nováček Avatar uživatele Lobobery
    Registrace
    Dec 2006

Kolem 1.500 Razer Lachesis..

Nováček Avatar uživatele KoumakCNX
    Registrace
    Aug 2007

Pokud nemas na Logitech G5 (ja ji kupoval asi za 800,- bez DPH a za ty prachy nej luxus), tak bych sel do tej 518

-->> nekomu staci mys, nekdo musi mit Logitech

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

G5 (cerveno-stribrna) me jezdila pomalu na "hadr"u QcK, na teflonovy podlozce 3M vse ok.

Starousedlík SHW Avatar uživatele dzandra
    Registrace
    Dec 2006

Mám 4 roky tuhle Logitech MX1100 Cordless Laser Mouse(http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=58241)a nemůžu si ji vynachválit. Baterie vydrží dlouho a materiál po každoddenním hraní je skoro jak nový. A střílečky online jedna radost.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2008

Ta Mx 1100 nevypadala uplne spatne, jenze to je bezdrat, ktery nechci (problemy s bateriiemy/akumulatory, vyssi odezva, vetsinou vyssi cena atd.)

Razer Lachesis uz je na me asi az moc draha....
    V ty cene kolem 1000 se mi nejvice libi tedy Gygabite GM-M8000, Logitech MX518, Razer DeathAdder...

Kterou by ste si vybrali, kdybyste mely obektivne hodnotit jejich funkce,senzor atd. (jelikoz je pry vysoke DPI uz jen marketing, takze by napr. mezi GM-M8000 se senzorem 4000 SPI a Razer Deathadder s 1800 DPI nemusel byt rozdil ? (mimo ergonomii, ktera sedne kazdemu jinak (pujdu si to nekam do Datartu (nebo podobne) vyzkouset) (ke vsemu ja mam nejakou neznackouvou gelouvou podlozku, takze mys drzim lehce "shora", cimz padem nepotrebuji takovou ergonomi pro celou dlan/zapesti)

A jeste dotaz - pouzivate pri strileckach (typu CoD4) zmenu DPI behem hry? (to je nevyhoda Razeru ktery ma zmenu DPI na spodu mysi)

/edit : z 1500 kc myssi mi nejlepsi prijde ROCCAT Kone. Sice na ni mit asi 99% nebudu (takze si ji ani na 99% neporidim) ..... ale jinak by vyhrala :-)
    Naposledy upraveno uživatelem Liutasil: 13-07-2009 v 18:26

Starousedlík SHW Avatar uživatele meeee
    Registrace
    Jun 2007

...(jelikoz je pry vysoke DPI uz jen marketing, takze by napr. mezi GM-M8000 se senzorem 4000 SPI a Razer Deathadder s 1800 DPI nemusel byt rozdil ?...
    Ono je to o tom, kolik chceš s kryskou najezdit bez různých softwarových urychlovačů (ať už ve Windows nebo v ovladačích - je lepší softwarově s rychlostí krysky nehýbat), těch 1800 DPI u Deathaddera je ideální do rozlišení 1680×1050, třeba na klasickou 24" bych už volil minimálně 2000, na 30" pak aspoň 2600. Proč po ploše tahat hlodavce s nižší citlivostí, to je únavné... Kdybys chtěl zrychlovat softwarově, tak zase ztrácíš přesnost, senzor může uskakovat...
    //ve hrách, to je pak jiná, pak přepínám mezi 2000/800

A jeste dotaz - pouzivate pri strileckach (typu CoD4) zmenu DPI behem hry? (to je nevyhoda Razeru ktery ma zmenu DPI na spodu mysi)
    To si můžeš namapovat na boční tlačítka. Vespod přepínáš profily.

Registrace
    Dec 2006

Ta Mx 1100 nevypadala uplne spatne, jenze to je bezdrat, ktery nechci (problemy s bateriiemy/akumulatory, vyssi odezva, vetsinou vyssi cena atd .
    No nevím, kde bere3 problem s bezdratem
    a) je to laser, což se může jít infra zahrabat
    b)aku vydrží dost dlouho, což opravdu nemyslím 7hodin. Běžně ji nabíjím co dvacet hodin hraní a to jen proto abych doplni kapacitu.
    c) vyšší odezva? snad nikde jsem to nepocítil a to na battlefield 2 potřebuju. Navíc pokud si koupíš herní podložku šlape ještě mnohem lépe, ale byla doba kdy jsem hrál i na stole. navíc mi přidá 1600dpi slušná :-)
    d) cena není nejnížší v době kdy jsem ji kupoval stála 2500, dnešních 1100K4 mi přidá za laserový bezdtrat se slušnou odezvou akorát
    Naposledy upraveno uživatelem dzandra: 14-07-2009 v 10:50 Důvod: pár čárek a oprava citace

Obyvatel SHW Avatar uživatele noegoncz
    Registrace
    Mar 2008

opět a zas se zastanu MS IE 3.0 koupil jsem si ji opě asi před rokem po dlouhé pomlce.A jedním slovem (dvěma ) BEZ VÝHRAD.Tudíž opět doporučuji. Perfektně přesná a pokud by někdo byl i na design, tak k zahození také není. navíc na sobě nemá žádné serepetičky navíc... K bezdrátům se vyjádřím jen takto... k online fps hrám ne. Navíc netuším kde je problém s tím,že je tam ten drát navíc... ale hádat se nechci...každý jinak...

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

I ja bych se IE zastal - pro me uz od IE2 stale jednicka, navic v cerny vypada sexy
    Akceleracni kolecko, spickova ergonomie, nic nevrze, senzor mi plne dostacuje (resp. nepoznam rozdil mezi Habu - laser a IE3 - optika). Mohla by mit sice jeste o cudlik-dva vic, ale za ty prachy imho nema konkurenci

edit: jeste k tomu laser vs infra:
    Laser pouziva k "prisvetleni" prave infra ledku takze nesviti (resp. neni videt)

Registrace
    Dec 2006

Kdyžtak nám napiš, co jsi nakonec koupil nebo teprve koupíš. Ať ta diskuze má nějaký smysl

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12