Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 43 z 43

Téma: Výběr 400W zdroje do cca 1.600 Kč s DPH

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Jak říkám, je v tom trochu zmatek...o těch horších zdrojích mi říkal Ioannis. Trochu jsi mě zaskočil s tím F3, já se musím podívat na zdroj, přece bych si to nedal do podpisu bezdůvodně ))

Withman: co vím, tak byly x00HT, pak jako nástupci přišly x00ET(-F3 ?) a teď je tu x01HT...možná nástupce ET ?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2008

Ahojte, planujem kupit tuto zostavu:

CPU: Intel Dual-Core E2180 + Arctic Freezer
    MB: Gigabyte P35-DS3
    VGA: HIS HD 3850 IceQ3 TurboX
    RAM: Kingston HyperX 2GB
    2x HDD + 1x DVD-RW

Rozmyslam, aky zdroj zobrat. Rozhodujem sa medzi Fortron 400W 60GLN alebo Seasonic SS-400ET OEM. Alternativou by mohol byt este Corsair VX450, ale ten mi pride uz trosku drahy a asi aj zbytocne vykonny na tu zostavu. Ktory by ste poradili?

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Seasonic SS-400ET OEM

Starousedlík SHW Avatar uživatele Withman
    Registrace
    Jul 2006

Souhlas. OEM Seasonic stačí.

Starousedlík SHW Avatar uživatele kane.shw
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od TomasKo. Zobrazit příspěvek
    Ahojte, planujem kupit tuto zostavu:

CPU: Intel Dual-Core E2180 + Arctic Freezer
    MB: Gigabyte P35-DS3
    VGA: HIS HD 3850 IceQ3 TurboX
    RAM: Kingston HyperX 2GB
    2x HDD + 1x DVD-RW

Rozmyslam, aky zdroj zobrat. Rozhodujem sa medzi Fortron 400W 60GLN alebo Seasonic SS-400ET OEM. Alternativou by mohol byt este Corsair VX450, ale ten mi pride uz trosku drahy a asi aj zbytocne vykonny na tu zostavu. Ktory by ste poradili?
    Budeš hodně taktovat? A hodně pařit? Procesor, základovka i grafika na to celkem ukazuje
    No možná bych si za ten zdroj připlatil... kvalitnějším/výkonnějším zdrojem nic nepokazíš, navíc na něj dává Corsair 5 let záruku

Záleží jestli můžeš s tou cenou ještě o prár stovek hýbat. Tvoje volba

Jo a základovku revize 2.1., nebo verzi GA-EP35-DS3! Má ty šetřící funkce (DES - Dynamic Energy Saver), ale zase pokud budeš taktovat, tak se stejně vypnou... nebo teda alespoň mně se vyply

Nováček
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od kane.shw Zobrazit příspěvek
    Budeš hodně taktovat? A hodně pařit? Procesor, základovka i grafika na to celkem ukazuje
    No možná bych si za ten zdroj připlatil... kvalitnějším/výkonnějším zdrojem nic nepokazíš, navíc na něj dává Corsair 5 let záruku

Záleží jestli můžeš s tou cenou ještě o prár stovek hýbat. Tvoje volba

Jo a základovku revize 2.1., nebo verzi GA-EP35-DS3! Má ty šetřící funkce (DES - Dynamic Energy Saver), ale zase pokud budeš taktovat, tak se stejně vypnou... nebo teda alespoň mně se vyply
    Najskor dakujem za prispevky Taktovat urcite budem, spravne si to vypozoroval, ale "pařit" uz asi trosku menej. Nie som velky hrac, hoci obcas si rad nieco zahram. Presne pre dovody, ktore uvadzas uvazujem aj o tom Corsairy, ma 5 rocnu zaruku a v priebehu tej doby zrejme comp budem opat upgradovat, a potom mi mozno uz tych 400W stacit nebude. Na druhej strane si ale hovorim, ze naco platit za nieco, co zrejme nevyuzijem, aspon nie tak skoro. Navyse ten Seasonic je asi tiez velmi slusny zdroj. Je to dilema...

Starousedlík SHW Avatar uživatele kane.shw
    Registrace
    Feb 2008

Njn, je to samo tvoje volba. Tento Corsair VX450 dělá také Seasonic, jen je tam těch pěl let záruky příjemnějších a 50W nahoru se také nikam neztratí

Ten 400W Seasonic není samo o moc horší, kvalitou jsou stejné.
    Zálaží opravdu na tobě, nevím jaké máš přesně důvody, možnosti a myšlenkové pochody , ale já osobně bych si za ten Corsair ty cca 300CZK připlatil. Ale to je jen můj názor

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Hmmm - to já bych spíš než corsair 450 vzal enermax Pro 425. O málo ale přesto vyšší účinnost se počítá...

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od kane.shw Zobrazit příspěvek
    Ten 400W Seasonic není samo o moc horší, kvalitou jsou stejné.
    OEM Seasonicy mají šmejd kondenzátory, S12 zase většinou stojí víc nebo stejně, jak Enermax PRO82+, takže Enermax...

Nováček
    Registrace
    May 2008

Dik za rady, ale tie Enermaxy su uz vysoko nad moj rozpocet. Preto sa rozhodujem medzi Fortronom a Seasonicom OEM. Nanajvys by som mohol vziat este ten Corsair. Vsetko drahsie je uz pre mna pase. Nie som ziadny fajnsmeker na zdroje. Kondenzatory a pod. ma tiez nie velmi zaujimaju. Ide mi o to kupit pokial mozno tichy zdroj (ked nie tichy, tak aspon tichsi), pri ktorom sa nebudem bat, ze mi odpali comp a to za rozumnu cenu Dakujem
    Naposledy upraveno uživatelem TomasKo.: 09-06-2008 v 12:31

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Mezi fortronem a seasonicem OEM bych bral seasonic. Corsair je lepší než ty dva, ale tamty docela stačej. Enermax se dá sehnat za jen o stovku víc než corasir, tam ten rozdíl (ve správnym obchodě) neni takovej.
    Ale jestli máš napjatější rozpočet, tak ber SS 400W Oem - myslím, že budeš spokojenej.

PS: Nejde o fajnšmekřinu na kondenzátory, ale o jistotu, že ten zdroj neklekne a nevezme něco s sebou. Komu se to stalo, tak už si příště dává na výběr zdroje trochu pozor :-)

Nováček
    Registrace
    May 2008

Tak som nakoniec objednal Corsair VX450, dakujem vsetkym za rady

Starousedlík SHW Avatar uživatele Withman
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od TomasKo. Zobrazit příspěvek
    Tak som nakoniec objednal Corsair VX450, dakujem vsetkym za rady
    S ním jsi určitě neudělal chybu.