reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Samovolné odpojování externího disku - AKASA Integral - AK-ENP2NES-BK, disk WD Scorpio Blue 500GB

Peli_shw (18)|12.7.2009 21:11
Ahoj,
koupil jsem si zvlášť externí box a disk. Ale mám problém, že se mi disk samovolně odpojuje a zas připojuje. Dioda na boxu nezhasne, jen v systému se odpojí a během půl minuty zas připojí. Při kopírování dat nebo koukání na filmu je to dost omezující.
Stejný problém mám při odpojování disku. Dám bezpečně odebrat zařízení, disky ve windowsech zmizí, ale během chvíle se zas sám připojí.

Je tohle chování standardní? Jak zařídit, aby se disk sám nepřipojoval/odpojoval? Čím by to mohlo být? Díky moc, Martin

Win XP
Externí box AKASA Integral - AK-ENP2NES-BK pro 2.5" IDE+SATA HDD, USB 2.0, eSATA, BackUp, hliník, černý (black)
WESTERN DIGITAL 2.5" Scorpio Blue 500GB, SATA II, 8MB cache, 5400ot, 12ms, WD5000BEVT(Pevný disk)
sisic (37)|18.8.2009 16:03
Ahoj, mám stejný problém. Vlastním HDD WD My book essential. Naprosto stejné příznaky, samovolné připojování a odpojování. Problém je, že i když bych to dala na reklamaci, tak si ty data nemůžu ani zálohovat.....Může někdo poradit, jestli se s tím dá něco dělat?