reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

TV tuner

DHride (47)|6.1.2007 15:23
Ahoj! Vim že to nejspíš nepatří do týhle rubriky, ale nějak jsem to nemohl nikam zařadit! Tak se zeptám tady snad mě nezbijete :)
Shánim interní tv tuner do 2tis. kč! Nemam o tom moc přehled, ale chci aby to už umělo digitál! Poraďte kterej vybrat! Dík
first.indian (683)|6.1.2007 15:33
[QUOTE=DHride]Ahoj! Vim že to nejspíš nepatří do týhle rubriky, ale nějak jsem to nemohl nikam zařadit! Tak se zeptám tady snad mě nezbijete :)
Shánim interní tv tuner do 2tis. kč! Nemam o tom moc přehled, ale chci aby to už umělo digitál! Poraďte kterej vybrat! Dík[/QUOTE]
Pokud nespechas tak si pockej na Leadtek WinFast PVR3000 Deluxe ;)
first.indian (683)|20.1.2007 22:28
To jsem ale napsal ptakovinu :mistake Jsem si nevsiml ze ten Leadtek nema digital ktery ty chces. Takze se opravim: Leadtek WinFast DTV2000 H ;) Je dualni tuner (analog+digital) a navic ma i FM tuner pri cene cca 1500,- s dani ;) a nebo levnejsi varianta bez analogu WinFast DTV1000 T cca 1000,- s dani
ICEBOSS (3435)|21.1.2007 17:01
aver, pinnacle, leadtek... neco od nich, co splnuje tvoje pozadavky a vleze se do ceny :)
tomasjerry (78)|23.1.2007 07:09
Hlavne neber MSI !
pas!k (3765)|23.1.2007 09:36
Mel jsem Pinnacle, Awer a ted mam leadtek .. Zadna z techto karet nebyla digital ale trea ti to pomuze pri vyberu. S pinnaclem strasny potize .. pri me smule se mi doruk dostal typ s nejakou starsi revizi od philipsu ktery mel u karnevalu problem se zvukem u cz stanic .. vetsinou jsem byl nucen pouzivat alternativni software .. Original soft od Pinnacle je neskutecny opruz a aby si clovek mohl napriklad podrobneji menit parametry nahravani musel si potahat nejake upravene veci a trosku odladit drivery .. Pinnacle jednoznacne nedoporucuji.. Ten druhy tuner sem mel velice kratce ale vicemene delal co ma a nenasel sem nic cim by prekvapil nebo zklamal .. Ted mam pvr2000 od leadteku a zatim nejlepsi zkusenost .. instalace probehla tak jak mela a original soft umi vse potrebne bez jakehokoliv zasahu .. clovek si muze ulozit seznam stanic .. nastavit nahravani v urcitou dobu dalkove ovladani bez problemu rozhodne hodnotim kladne. Az si budu porizovat digitalni tuner rozhodne jako prvni na rane bude leadtek ale stejne je dobry si predtim projit nejaky clanky.. testy .. fora primo k dane karte o kterou ma clovek zajem .
aldafallout (194)|8.2.2007 09:57
Používám Technisat...přes prvotní potíže s instalací, kdy jsem ho chtěl rozmlátit, tak na něj dneska nedám dopustit. Proto bych ti doporučil tuto značku.