reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Eset SS vs. Spyware Doctor

lacream3 (142)|13.7.2009 13:50
Prosim vas,nevie niekto poradit,alebo z vlastnej skusenosti povedat,ci k Eset SS v.4 mozem mat spusteny aj Spyware Doctor.Nebudu robit sarapatu v PC.Nerad by som ,aby mi cely system padol.Spyware Doctor mam nainstalovany,no pouzivam ho len na jednorazove vycistenie systemu,kde pri tom Eset SS docasne vypinam.Nemozu bezat sucastne spolu stale.Dakujem.
optim (391)|13.7.2009 15:12
Pouzival jsem kdysi NOD32 spolu se Spyware Doctorem a od jiste verze SD to spolu prestalo kamaradit. Pri spousteni programu po startu to nenabehlo do pouzitelne podoby. SD jsem puvodne volil podle vysledku testu a systemove nenarocnosti, ale do momentu, kdy nastal vyse zmineny problem, se stihl "zprasit" na slusny moloch, takze sel z kola ven. Od te doby jsem to jeste parkrat zkousel se stejnym vysledkem. Ale nevenoval jsem tomu velke usili, protoze vse, co mi kdy nasel, byly tracking cookie. Mozna ze trocha hrani by to zprovoznila.

Edit: Je docela mozne, ze problem byl jen s SD a uctem s omezenymi pravy, ale, jak rikam, nestalo mi za zkoumani - nainstaloval jsem, neslo, odinstaloval jsem.

Edit2: Jo a system byly XP.
lacream3 (142)|13.7.2009 16:51
Dakujem,ja som ho volil tiez kvoli testom,kde ho stale chvalia,tiez mi najde vela cookie z netu,ja si ho vcelku chvalim,no zrejme zo startom Windowsu ho teda nespustam,radsej rucne on a off.tak mi to funguje doteraz,takze iba jednorazovo vycistit a off.Ozaj nemozes mi teda poradit co by som mohol namiesto SD pouzit,ale ozaj ucinne...Dakujem
fanynek (2048)|14.7.2009 02:38
Existuje nepsané pravidlo které říká, že v PC by měl jet vždy pouze jeden program s rezidentním štítem.
Nainstalovaných bezpečnostních AV a antispwr programů můžeš mít kolik chceš, ale na pozadí by měl "hlídat" vždy jen třeba ten tvůj ESS. Ostatní programy si spouštěj k doplňkovým skenům dle libosti, ale nikdy by něměly nabíhat při startu OS společně (pokud jednomu z nich [doplňkovému] vypneš rezidentní ochranu, tak možné problémy eliminuješ).
viz. Dva a více antivirů v jednom systému
Tady máš přehled AV a antispwr programů z velmi dobrého fóra viry.cz a zde něco o prevenci.
lacream3 (142)|14.7.2009 08:46
Dekuji
Kubajs66 (171)|21.2.2010 18:10
[quote=optim;270054]Pouzival jsem kdysi NOD32 spolu se Spyware Doctorem a od jiste verze SD to spolu prestalo kamaradit. Pri spousteni programu po startu to nenabehlo do pouzitelne podoby. SD jsem puvodne volil podle vysledku testu a systemove nenarocnosti, ale do momentu, kdy nastal vyse zmineny problem, se stihl "zprasit" na slusny moloch, takze sel z kola ven. Od te doby jsem to jeste parkrat zkousel se stejnym vysledkem. Ale nevenoval jsem tomu velke usili, protoze vse, co mi kdy nasel, byly tracking cookie. Mozna ze trocha hrani by to zprovoznila.

Edit: Je docela mozne, ze problem byl jen s SD a uctem s omezenymi pravy, ale, jak rikam, nestalo mi za zkoumani - nainstaloval jsem, neslo, odinstaloval jsem.

Edit2: Jo a system byly XP.[/quote]

Taky si myslím že spyware doctor neni dobrý...to už si místo SD nainstni spyware terminatora a uděláš líp =)
fanynek (2048)|22.2.2010 00:30
[quote=Kubajs66;351793]Taky si myslím že spyware doctor neni dobrý...to už si místo SD nainstni spyware terminatora a uděláš líp =)[/quote]

Kubajsi, co kdybys přestal vykopávat mrtvoly a začal se konstruktivně vyjadřovat k aktuálním tématům?
Zatím jen přitakáváš a to tvoje "přesně tak", "taky si to myslím" a podobný dvou až tří slovný odpovědi mi začínají docela připomínat honbu za kredity. Ne.er a začni bejt taky trochu užitečnej.
Kubajs66 (171)|23.2.2010 11:15
[quote=fanynek;351962]Kubajsi, co kdybys přestal vykopávat mrtvoly a začal se konstruktivně vyjadřovat k aktuálním tématům?
Zatím jen přitakáváš a to tvoje "přesně tak", "taky si to myslím" a podobný dvou až tří slovný odpovědi mi začínají docela připomínat honbu za kredity. Ne.er a začni bejt taky trochu užitečnej.[/quote]



At napíšu co napíšu každej má něco... psal sem sem snad 3 slovný odpovědi ?