reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Grafické karty: graficky pomalý

Neregistrovaný (0)|13.7.2009 16:28
Jméno tazatele: Karel

Znění dotazu:
Ahoj,potřeboval bych radu,hraju NFS UNDERCOVER mám grafiku GF 9500GT - graficky je to pěkný,ale hrozně pomalá ta hra, když si jí zahraju u přítelkyně na noťasu kde je to slabší graficky-zato rychlejší auta lítaj jak splašený, kdešto na mim silnějšim PC né,jestli by ste dokázal někdo poradit né moc zdatnýmu člověku na PC závady jako sem já (-: díky moc.....případně mejl [email]wu-deamon@atlas.cz[/email]

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
GF 9500 GT,RAM 4GB,tří jádrový AMD
speedsnail (4876)|13.7.2009 17:52
No, záleží taky na nastavenym rozlišení (tvoje LCD a její ntb asi nebudou mít stejný) a na nastavení grafických detailů (píšeš že právě přítelkyně má graficky slabší auta.. nastavila si to ve hře-úroveň detailů atd, pak je samozřejmě hra rychlejší).

Netušíme co je v notebooku za grafiku (kdyžtak to sem dopln o jaký model se jedná), ale tvoje 9500GT je jedna z nejslabších grafických karet co se vůbec dají koupit, takže je zcela normální že NFS Undercover jde blbě a pomalu.. Jestli chceš hrát hry, tak si pořiď normální herní grafiku (aspon HD4730 za 2 litry)..
Neregistrovaný (0)|14.7.2009 16:13
Jméno tazatele: Karel

Znění dotazu:
přítelkyně má noťase HP Pavilion dv5-1150ec ,,,,i když si ve hře v nastavení grafiky stáhnu detajly a rozlišení je to stále pomalý,měl jsem nějaký problémy s PC přeinstalovával sem system,spíš jsem myslel jestli není problém v nějaký instalaci ovladačů nebo vylepšení grafiky nebo tak něco. Jo taky si vzpomínám při nastavení vštšího rozlišení na ploše se mi spomalila myš znatelně...

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
johny__g (6387)|14.7.2009 16:20
A po náš chceš jako co? Abysme z křišTálové koule uhodli jakou hry máš na mysli, jaký ovladače jsi tam instaloval, co jsi kde nastavil, co jsi měl za probléky při instalaci a jak jsi to nakonec zprasil? :stupid

Buď napiš podrobnosti nebo to zanes do servisu.
speedsnail (4876)|14.7.2009 16:38
LOCK, pokračuj v původním tématu, nicméně i tam se pokus psát věcně a tak aby se dal problém řešit..
Smeli (2302)|14.7.2009 17:58
Unlock, to to horko ;)
r34ktor (7477)|14.7.2009 22:17
[QUOTE=Neregistrovaný - Karel;270089]Ahoj,potřeboval bych radu,hraju NFS UNDERCOVER mám grafiku GF 9500GT - graficky je to pěkný,ale hrozně pomalá ta hra, když si jí zahraju u přítelkyně na noťasu kde je to slabší graficky-zato rychlejší auta lítaj jak splašený, kdešto na mim silnějšim PC né.

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
GF 9500 GT,RAM 4GB,tří jádrový AMD[/QUOTE]
Pomineme-li fakt, že 3-jádrový procesor AMD, ani nVidia grafika nejsou pro tuto hru ideální, tak by problém mohl být v nelegálnosti hry, respektive cracku. Jedná se o originálku?

[QUOTE=speedsnail;270439]LOCK, pokračuj v původním tématu[/QUOTE]
Pěkný deadlock. ;)
mstejska (2912)|15.7.2009 07:24
[QUOTE=r34ktor;270550].... 3-jádrový procesor AMD,... hru ideální...
[/QUOTE]

Ono je tříjádro docela široký pojem. Myslím že hlavní brzda je ta tvoje grafická karta.
Neregistrovaný (0)|16.7.2009 20:35
Jméno tazatele: Karel

Znění dotazu:
...no orig. to bohužel není, díky za rady ........(-:

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
speedsnail (4876)|16.7.2009 22:38
No hlavně je slabá ta grafika, jestli budeš chtít kupovat novou, založ na to nové téma s komplet svojí sestavou a kolik do toho chceš vrazit.

No a originalku by sis taky mohl koupit..

lock :) snad už definitivně