reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém s mechanikou philips sdvd8821 kdo pomůže??

blackpitch (35)|8.1.2007 10:06
mam problem koupil jsem ve stredu kamosovi notas...aces aspire 5101...s win MC..instalace a vsechny veci kolem na pohodu...jenze pri vypalovani jela mechanika na pio....klasicky jsem ji hodil na dma2...chytla se normalne...ve spravci zarizeni se tvarila dobre dma2...rikam si parada...jenze ejhle...ona jela porad stejne pomalu...a stale tuhl system...takze po vsech pokusech a ruznych prenastavenich jak mechaniky tak radicu se mi po dlouhem boji povedlo nastvit mechaniku na rezim multi-word2. Pecka-vsechno jelo super...po restartu i vypnuti bylo vse ok...jenze kdyz jsem jej pak zatizil doslo k zatuhnuti a nastaveni se vratilo na dma2 a bylo vse pri starem...nasledoval dalsi boj a opetovne nastaveni na muti-word2...tentokrat jsem zkusil vyndat baterii...no a samozrejme se vse vratilo na dma2....tak nevim zda je problem v media centrech nebo ve firmwaru mechaniky....poradi nekdo??
mech13 (5526)|8.1.2007 10:34
njn, acery... tam bude ten problem... zkusit nove system=>reklamace
blackpitch (35)|8.1.2007 10:54
to me taky napadlo...system jsem tam rval znova 3x...venoval jsem se tomu celej vikend a zbytecne....na reklamaci to vidim taky...ale preci jen bych chtel tomu prijit na kloub
mech13 (5526)|8.1.2007 15:04
[QUOTE=blackpitch]to me taky napadlo...system jsem tam rval znova 3x...venoval jsem se tomu celej vikend a zbytecne....na reklamaci to vidim taky...ale preci jen bych chtel tomu prijit na kloub[/QUOTE]
zkousels i jine system, ne jen ten co je k tomu dodavan? ted to doufam nikdo necte ale skus tam i klidne piratsky XP pro jestli to bude delat to samy tak muzes vyloucit SW chybu a s klidnym svedomim jim to jit do obchodu omlatit o hlavu a jestli to bude jeste trochu mozny tak bych pri te prilezitosti i zmenil znacku NB...
blackpitch (35)|8.1.2007 15:23
popravde jsem o tom uvazoval....a asi to i zkusim...jine reseni stejne nebude...diky moc