reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

_vasek_01

_vasek (138)|22.7.2009 06:40
Zcela vlastní tvorba? ano

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
3D model: ne
Brush: ne
Obrázek, fotografie nebo textura: ne
Tutorial: ne

Kolik času zabrala tvorba: zhruba 3 hodiny

Další komentář: Po dlouhé době jsem se opět vrátil k tvorbě wallpaperů. I já přispěju něčím do pranice. Pusťte se do mě ;) co se vám nelíbí?
09.jpg
Strajk (69)|22.7.2009 08:10
U "1" se mi hrozně libí výplň, u "0" už tak ne ale zase má místy fakt nádhernej - správně zářivej - okraj (hlavně fialovej vlevo nahoře)
Ten obličej tam má nějaký hlubší význam? :))
Káblík taky nádhernej, jen ta světlá destička mi tam moc nesedí :/

Celkově supr, toto je jen trocha subjektivní kritiky ;)
JanX (181)|22.7.2009 09:27
Je to dobrý nápad, mě se to líbí.....
grapherX (888)|23.7.2009 08:40
Tak toto se mi líbí vážně hodně. Chtěl bych se ještě zeptat. Ty k tvorbě používáš tablet na malování nebo to je děláno myší?
_vasek (138)|23.7.2009 10:01
Ano, první wallpaper při jehož tvorbě jsem použil tablet (A6). Všechny dřívejší jsem dělal myší a musím uznat že je to 100 a 7 ;). Tablet je úžasná věc při takovéhle tvorbě!
grapherX (888)|23.7.2009 10:05
Díky za odpověď. Nedávno jsem přemýšlel o koupi tabletu, pak z toho zešlo, protože jsem si říkal, že to asi nevyužiji. Ale když jsem viděl tohle, tak jsem se zase rozhod, že po prázdninách(po brigádě) si asi jeden také zakoupím. Nastavají njaké komplikace při malopvání ve photoshopu s tabletem?
_vasek (138)|23.7.2009 10:17
Jedná se o (Wacom - Bamboo) Nadávám pouze na to, že je malý. Formát A6 mi prostě nestačí, ale jelikož jsem tablet nikdy neměl, nechtěl jsem mnoho investovat a ještě k tomu jsem ho vzal za 1300kč z aukra. Teď když mám zkušenosti, koupil bych si alespoň A5, jenže to je zase cenově jinde. Neudělám s tím totiž ladnou čáru, protože jak je to malé (plocha tabletu odpovídá ploše monitoru) tak jsou čáry zubaté apod.. Jinak jsem maximálně spokojen - přítlak pera, zoom.. paráda. Už jsem nadobro opustil myš jak v Photoshopu, tak ve Windowsu. Mám Windows 7 (7.100) a běhá to absolutně bez problému. Akorát psát psace, to je trošku jiné než na papír ;). Jinak na tablet si zvykneš prakticky hned. Kdybys chtěl víc info, rád poskytnu.
grapherX (888)|23.7.2009 10:29
No chtěl jsem původně nějaký kolem té tisicovky. Ale když říkáš, že je to pro práci malé tak asi zvážím něco většího, na to si však budu muset počkat až budou peníze. Nad levnými geniusy asi nemá cenu uvažovat že? To dokáže nahradit i myš ve Win?
_vasek (138)|23.7.2009 10:38
Ano, možná pro tebe ale bude problematický pravý klik, i když u většího tabletu asi ne. Já se pohybuju v totalcmd pouze s tabletem a klávesnicí, na myš nesáhnu. Btw. co se týče scrollování, zdá se mi tablet ještě lepší než kolečko myši. Na internetu (Opera) jen kliknu kamkoliv do stránky a táhnutím se přesunu nahoru nebo dolů. Asi jako když se pohybuješ ručičkou v Acrobatu - PDFku akorát s tím že je to trochu akcelerované (aby si nemusel tahat 3x přes celou obrazovku ;)) myslím si, že je to opravdu luxusní. Ani mě z 6 hodinové práce nebolí zápěstí. Jsem opravdu spokojený. Nevím jak je na tom genius ale slyšel jsem, že je tam problém s diagonálami občas nebo se sklonem pera. Ale nevím, nemám možnost porovnat. Btw. neměli by jsme se o tom bavit v jiné sekci? Aby nebyl problém s adminy ;)
zipp (166)|23.7.2009 11:28
Na geniuse sem četl v podstatě jen špatný recenze... Když tablet, tak Wacom. Akorát ta cena-za ty malý prcky se to docela dá, ale za ty větší, to už má smysl pro někoho, kdo se tim živí, nebo kdo neví kam s prachama :)
CommanderZ (512)|23.7.2009 15:07
Nadherna prace. Nemam co vytknout. A nebo jo, jedna malickost...nesel by ten log rozsirit aby byl za celych deset let, treba jen nejake dulezite veci? Takhle to pusobi trosku...mas tam napsano 10 let a pod tim log jen za dva roky...
_vasek (138)|23.7.2009 16:40
Musel bych se obrátit asi na adminy, protože nějak sem nenašel historii starší než 2006. Sice sem potkal při cestování po SHW nějaký odkaz, ale ten nefunguje. Ani nevím, komu mám vlastně psát s takovýmhle požadavkem? Poraďte prosím, nejsem tu zběhlý. :notsure
meeee (1110)|23.7.2009 17:02
Nejlíp asi přímo KáPovi.
_vasek (138)|23.7.2009 19:53
Díky, tak jsem mu napsal, počkám, uvidím ;).
_vasek (138)|23.7.2009 20:30
Takže takhle se vyvíjí wallpaper. Ten log předělám až budu mít informace od KP :). Uvítám, pokud mi k tomu něco napíšete :thumb
11.jpg
_vasek (138)|24.7.2009 13:52
Tak v tom logu starší události nebudou, jak napsal sám KP. Pouze to co tam již je. Kdyby si chtěl někdo dát tu práci a shledat hlavní události SHW... nebude mi to vadit ;)