reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sata disk

magi4 (2)|8.1.2007 16:03
Dobrý den, mám takový problém. Mám úplně nový PC, oper. system Win XP Pro, zákl. deska Asus P5B Deluxe, procesor Intel Core 2 E6300, dva disky Sata 2 Barracuda 7200.10 250GB ST3250820AS. Po nainstal. programu Acronis True Image sem si vytvořil zálohu systemu a když sem zkusil obnovu tak Acronis mi píše, že nelze provést obnovu, protože nenašel žádné pevné disky. Po řůzných pokusech sem rozhodl přeinst. Win. a co mě překvapilo, že když instalace proběhla až ke kroku tam kde se nastavují diskové oddíly, tak tam sem měl přehozené pevné disky - první byl "D" a pak "C". Nastavil sem teda první "C" a na něj nainstloval Win. a "D" druhý disk. Po dokončení instalace sem do PC strčil znova instal CD a nechal dojít instalaci zase ke kroku kde se nastavují disk. oddíly a zase to bylo přehozený. Jinak v prostředí Windows to sedí. Zatím mám problem jen s tím Acronisem. Mám strach aby se třeba v budoucnu nevyskytly někdy nějaký problem spojený s tímto a nebo to mám nechat takhle? Taky sem odvezl PC do servisu 2x, ty to taky přeinstalovali a výsledek pořád stejný, ptal sem se taky na Asusu a tam mi taky neporadili, na Zebře u Acronisu mi řekli, že jejich programem to nebude.CHtěl sem se zeptat jestli by třeba nepomohlo nainstalovat pomocí diskety a F6 ovladače pro ty Sata disky, disketu sem si už vytvořil. Už to řeším asi měsíc a moc prosím jestli by mi někdo neporadil a nebo to mám nechat takhle zatím PC funguje a žádný problemy mimo toho Acronisu sem neměl. Ještě jednou dík.
P@pi (1519)|8.1.2007 17:10
Jedno téma stačí. Pokud by jsi měl nějaké připomínky, použí soukromé zprávy.