reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problémy s PC (HW/SW): E-shop

Neregistrovaný (0)|23.7.2009 20:51
Jméno tazatele: Sperman

Znění dotazu:
Dobrý den,

nevím jestli sem můžu tento dotaz dát,ale přesto to zkusím.Můžete mi prosím říct,který e-shop by byl pro nákup komponent na PC nejdůvěryhodnější,má nejsolidnější ceny a slušné jednání se zákazníkem?Dík,budu se těšit.

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
fanynek (2048)|24.7.2009 02:24
[quote=Neregistrovaný;273750] Jméno tazatele: Sperman
Dobrý den,
nevím jestli sem můžu tento dotaz dát,ale přesto to zkusím.Můžete mi prosím říct,který e-shop by byl pro nákup komponent na PC nejdůvěryhodnější,má nejsolidnější ceny a slušné jednání se zákazníkem?Dík,budu se těšit.[/quote]

Nakupuju různě, ale z 90-ti % v Alfacompu, páč jsou solidní, vstřícní, rychlí, levní a nemám s nima za poslední dva roky jedinou špatnou zkušenost.
kevin00 (10238)|24.7.2009 02:27
Nakupuji pouze z dvou e-shopů - AlfaComputer a T.S. Bohemia. Jsem s nimi spokojen, vstřícné chování a případné reklamace vždy rychle a bezproblémů vyřešeny.
Harry_ (30)|24.7.2009 08:42
I u e-shopu je dobre, pokud je blizko a muzes si dojet pro zbozi osobne, tj. uvidis jej a usetris nemalo za postovne (samozrejme zalezi, co kupujes, zda ma usetreni stovky smysl).
Nevim jak kolegove, ale ja mam zkusenost temer vzdy jen s osobnim odberem a to v Softcomu (nejlepsi cena), CzechComputeru (nejlepsi diskuse pod zbozim) a pak treba Alza (pokud maji, co nemaji ti predtim).
Pokud kupuji neco draheho a jednorazoveho (treba fotak), hledam obecne dle ceny (e-obchodu je mraky) a u tech nejlevnejsich se koukam na sidlo, prezentaci a historii.
kanabis (254)|24.7.2009 08:52
Czechcomputer mám kousek od domu- zatim zadny problem
Suntech-5-10 minut od domu takze jasna volba. u něčeho vyborne ceny
alfa-sic daleko ale klacesnici jinde neměli. balík přišel až domu v ujednanou dobu
xmarek (1676)|24.7.2009 09:06
[quote=Neregistrovaný;273750]Můžete mi prosím říct,který e-shop by byl pro nákup komponent na PC nejdůvěryhodnější,má nejsolidnější ceny a slušné jednání se zákazníkem?[/quote]Osobně nakupuji přes net především podle ceny. Jinak nejlepší zkušenost i s reklamacemi mám s alfacomp.cz. V obchodech jako je czechcomputer, tsbohemia apod. nenakupuji, neboď se mi zdá, že jsou v porovnání s jinými shop-y drazí.
ICEBOSS (3435)|27.7.2009 15:16
nakupuju v softcomu a v alfacompu
mstejska (2912)|27.7.2009 16:52
Nakupuju v CZC, Alfacompu, softcomu, ale nejčastěji v tsbohemii.
czhunter (775)|27.7.2009 17:08
Czc, Alza, Alfa, Softcom, Cybex (ten je ale teď tuším v konkurzu).

Nejradši mám Alzu (v Brně), protože tam nikdo nebývá a jde to rychle. V Alfě, Softcomu a Cybexu pracují dost zpomalení lidé (nebo tam prostě chodí zákazníci rádi vykecávat a zdržovat) a i dva zákazníci předemnou může být akce na půl hodiny.