reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Google Android - Klady a zápory

Pavel Bureš (15)|23.7.2009 21:05
Zde prosím diskutujte o obecných problémech týkajících se OS Google Android.
Tunseng (9)|24.7.2009 08:49
jen o problemech ?
ja jsem celkem spokojeny :-) Android mel radu much pri uvedeni, hodne z nich se uz opravilo (nedokoncene bluetooth API, podpora exchange) ... tak ci onak, vyvyji se to dost rychle na to aby vytky meli dost kratke trvani.

Zadna me nenapada ... snad jen uz aby tu byla ta ohlasena GARMIN navigace. CoPilot je sice fajn, WAZE jako komunitou vytvarena navigace je dokonce revolucni pocin rekl bych :-) ... ale bral bych do zalohy i toho garmina :-). Mel by byt koncem roku, no tak si pockam. To je vse, jine "vytky" me nenapadaji.

Je to SUPER FOUN :-)

Mám teď G1, no byl to průkopník, rozhodně ne špatný ... ale už se celkem těším na Sony Xperia X3 a HTC HERO :-)
Marenek (239)|24.7.2009 09:15
a tuhle "Boot Android from live CD" znáte? proto aspoň se podívat, jak to vlastně vypadá "naživo", to není špatné. jede mi to i na starém dellíku PIII a šmrdlání po touchpadu napodobuje pohyb prstem po displayi. jak někde psali je to skvělá věc, jak z funkčního notebooku udělat nefunkční telefon ;-) ale na kouknutí doporučuju.
MartyMcFly (222)|29.7.2009 20:34
Zdravím,
Google Android jsem viděl na živo jen jednou a to v mobilním telefonu HTC Dream tj. T-Mobile G1. Systém vypadá opravdu zajímavě, použitelně a na první pohled i svižně. Není to nic pro like-wm uživatele, protože na to co jsou zvyklí tj. rozložení menu a pracovní workspace a wm featury tam prostě nenajdou. Systém jako takový mě absolutně nenadchnul, ale na druhou stranu mě zaujal svým potenciálem..

Howk.
Tunseng (9)|8.8.2009 16:22
mimochodem kdyby vas nekoho zajimalo vic o teto platforme,
doporucuju zacit ceskou WIKI. ... wiki.androidforum.cz ... docela solidni zdroj pro zacatecniky.

A misto live Android, coz je jen takove pokusne live cd distro pro PC ,,, doporucuji radeji plnohodnotny emulator Androida ktery je soucasti Android SDK (staci spustit emulator.exe a jede, naprosto vycerpavajici help je na wiki)