reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Prosím o radu.

sexta56 (2)|24.7.2009 22:56
Po výměně nového HDD byla provedena instalace Windows, která proběhla v pořádku. Všechno funguje jak má, až na to, že jsem odklikla hlášku od Windowsu, že nesouhlasím s tím, aby se stahovalo načerno./ není to přesný překlad, ale tak nějak to vyznělo./ Teď ovšem nemohu stáhnout z internetu vůbec nic a jsem z toho trochu vedle. Poradí mi někdo co s tím? Předem moc děkuji.
fanynek (2048)|24.7.2009 23:11
Co máš za OS? Byla to hláška systému, nebo nějaké aplikace třetí strany?
Zkusil bych vypnout v ovládacích panelech integrovaný firewall a zkusil spustit prohlížeč, co to bude dělat.
mech13 (5526)|24.7.2009 23:19
jsou ty windows legalni?
mstejska (2912)|24.7.2009 23:48
Odklikla jsi hlášku ve windows nebo v Internet exploreru?
Jak nejde nic stáhnout? Co a odkud? A v jakém programu?
Co to dělá, či píše, když to nestahuje?
sexta56 (2)|24.7.2009 23:59
Ahojky. Jste moc hodní, že mi chcete pomoct. Musíte na mě ale pomalu, protože nejsem zase až tak zručná. Fakt ta hláška vyskočila ve Wind. Program mám legální. Takže prosím o rady trochu polopatické, tz. jako pro debilku. Díky.
fanynek (2048)|25.7.2009 04:47
Jestli to máš čerstvou instalaci, bylo by podle mne daleko jednodušší a rychlejší ten OS nainstalovat znovu a dát si pozor, na co klikáš, než dlouhosáhle zjišťovat, co jsi kde zakázala. ;)
dEvilPS3 (50)|26.7.2009 19:23
neklikla jsi na potvrzeni automatickych aktualizaci? Nechce po tobe sitovy rozhrani nastavit nejakou specifickou ip adresu, ci DNS server? Muzes se jina na internet pripojit, nebo te to tam vubec nepusti? Jakeho mas poskytovatele internetu?
Draken (1578)|28.7.2009 15:43
ahoj, já asobně bych asi vyzkoušel odezvu ping
spustit-cmd (spustí příkazový řádek)-ping http://www.seznam.cz
pokud se vypíšou číselné údaje v milisekundách je napůl vyhráno... (nelíp, když nahodíš screen)
tím ověříš jestli je chyba jen v prohlížeči...
pak bych určitě vypnul v ovl. panelech firewall a automatické aktualizace... a zkusil bych znovu
(v případě že to vypsalo "limit žádosti vypršel")

jaké připojení používáš (wifi , adsl? přes USB nebo síť?)