Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 12 z 12

Téma: Ano/Ne

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

Zdravim,

momentalne bezim na winxp/32bit a jelikoz mam osazeno 4GBRAM+ ,tak planuju prejit na jiny nejspis 64bit system. xp64bit je hloupost ,tedy alespon podle toho co jsem cetl (mala dostupnost ovladacu atp.) ,dale jsou tady Visty, ale tem z vlastni zkusenosti moc neholduji. Muj dotaz smeruje na win7/64bit (final verzi, pokud je to ona. 7600+cz balicek) ,zda se to vyplati nainstalovat nebo zda vyjde nejaka dalsi verze, pripadne chyby/problemy s hw. nejak se tady o tom docist nemuzu, dekuju za kazdy prispevek.)
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Co se týče debaty okolo Win7 je zde na fóru založený thread.
    Jinak máš nyní 2 možnosti. Buď koupíš Win Vista se slevovým kuponem na Win7 nebo vyčkáš do října a zakoupíš si rovnou Win7.
    Zatím jediný větší problém jsem zaznamenal s použitím PunkBusteru v některých hrách (konkrétně s Call Of Duty). Jinak jsem s Win7 spokojen a co se týče kompatibility nemohu si stěžovat - jak s kompatibilitou softwaru, hardwaru, tak podporou driverů.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele kanabis
    Registrace
    Aug 2008

To co funguje ve viste tak vetsinou funguje i v win7. Je to určitě použitelnělší než win xp (a 98 ) Trochu problém jsem měl s repkrakama ale stačil naistalovat driver a nemunguje mi jen webka proteže nemá drivery ani na vistu. Nejvetší chyba je podle mě předělání malování protože jedíná vec to tam kreslí na pixel přesně je tužka a vybarvovat vetší prochu je hrůza. Media center je nestabilní ale ted už to maj snad fixle. tod snad vše

Pravidelný diskutér Avatar uživatele MartyMcFly
    Registrace
    May 2007

Zdravím,
    Neodolal jsem a momentálně testuji Windows 7 a musím říct, že mě velmi příjemně překvapují svojí stabilitou, rychlostí a kompatibilitou. Samozřejmně, že mají i některé své malé vady, ale to je už záležitost spíše vkusu než systémová.

Mnohé názory z mého okolí jak aJŤáků tak i mnohých přátel jsou takové, že Windows jsou opravdu vyladěné až po prvním opravném balíčku (SP). Ovšem ve Windows 7 mám pocit, že snad ten SP nebudou potřebovat, protože makají opravdu skvěle.

Jinak co se týče systému byl jsem překvapen, protože mě stačilo nainstalovat jen Windows a ten si našel všechny ovladače a přes systém Windows Update nainstaloval jejich nejnovější verze a všechno šlape absolutně skvěle, ale to záleží také hodně na konfiguraci.

Howk.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

dekuji za nazory.)

Pravidelný diskutér Avatar uživatele kanabis
    Registrace
    Aug 2008

ano instalace oproti win XP je opravdu blbuvzdorná. Na notasu jsem reinstaloval XP a po 1 startu nesla ani LANka a ani nic jiného. Takže jsem musel hrabat flešku.....
    V 7ckach nic takoveho. Po jejich instalaci bylo PC pouzitelne az na zvuk(integrovany) a tu webku.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Urcite Ano. Ja som mal vistu tiez len tak z "nutnosti" a Win7 ma prijemne prekvapil. Zmeny co tam mas su skor kosmeticke, ale ja osobne mam pocit ze tento system je aj stabilnejsi.

Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od sheira Zobrazit příspěvek
    Zmeny co tam mas su skor kosmeticke ...
    Tak to je tak trochu nesmysl, v OS nejsou pouze kosmetické změny.

Občasný diskutér Avatar uživatele Kaizer Soze
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od kevin00 Zobrazit příspěvek
    Tak to je tak trochu nesmysl, v OS nejsou pouze kosmetické změny.
    no hej lenze bezny uzivatel, si vsimne len tie kozmeticke zmeny a nie prekopany kernell

Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od Kaizer Soze Zobrazit příspěvek
    no hej lenze bezny uzivatel, si vsimne len tie kozmeticke zmeny a nie prekopany kernell
    Aha, takže např.: rychlejší boot na přenosných zařízení, vylepšená správa UAC, vypalování *.iso souborů z kontextové nabídky, apod. jsou kosmetické změny
    Pokud bude uživatel v OS pracovat, s plno funkcemi se setká a nebude jenom koukat na rybičku na pozadí plochy.

Občasný diskutér Avatar uživatele Kaizer Soze
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od kevin00 Zobrazit příspěvek
    Aha, takže např.: rychlejší boot na přenosných zařízení, vylepšená správa UAC, vypalování *.iso souborů z kontextové nabídky, apod. jsou kosmetické změny
    Pokud bude uživatel v OS pracovat, s plno funkcemi se setká a nebude jenom koukat na rybičku na pozadí plochy.

tetka janka si na svojom pocitaci pusti win 7, pricom iny win nevidela, tak asi nebude nadsena z toho ako su pozmene UAC a kontextove menu ale prave z tej rybicky a "suprovej" spodnej listy.

trosku od veci ale nedalo mi to :P

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od MartyMcFly Zobrazit příspěvek
    Mnohé názory z mého okolí jak aJŤáků tak i mnohých přátel jsou takové, že Windows jsou opravdu vyladěné až po prvním opravném balíčku (SP). Ovšem ve Windows 7 mám pocit, že snad ten SP nebudou potřebovat, protože makají opravdu skvěle.

Jinak co se týče systému byl jsem překvapen, protože mě stačilo nainstalovat jen Windows a ten si našel všechny ovladače a přes systém Windows Update nainstaloval jejich nejnovější verze a všechno šlape absolutně skvěle, ale to záleží také hodně na konfiguraci.

Howk.
    Musím poznamenat, že jsem na tom úplně stejně - instalace prakticky všeho proběhla na výbornou, tak trochu mi snad i budou chybět časy hledání driverů na webech výrobce či ruční doinstalačkyzvyk je prostě zvyk