Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: problem asi s grafikou zelena obrazovka

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

pred niekolkimi dnamisom kupil pc MB:GIGABYTE EP43-DS3 CPU:Intel C2D E7400 RAM:KINGMAX 2X2Gb800Mhz GPU:ATISapphire VAPOR-X HD4850 512MB HDD:640GB
    WD6400AAKS PSU:Seasonic SS 400W Case:CoolerMaster Elite 335 a po poskladani mi idenormal az na to ze kazdi den vecsinou ked surfujem po nete sa mi objavi toto
    http://www.pixhost.org/show/265/513764_dsc00167.jpg
    a ventylator na grafike sa roztoci asi na plno ,potom iba restart pomoze ,lebo ma to ani do vindovsu nepusti , ked som pc testoval v crystalmark tak sa nic nestalo taploty su v norme gpu nemalo viac nez 65C pri zatazi a 42 vklude skusal som aj RAMky v Memtest 86 asi 5 hodin a bez chib ovladace mam tie cosom dostal na cd priamo v baleni cim to mozebyt???
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Tohle vypadá jako vada GPU, ale že by to dělalo takhle náhodně? Zkus odinstalovat ovladače, vyčistit systém a dát tam poslední ze stránek AMD.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

no moc rad sa mi teda nedostalo a stale to pokracuje dnes iba raz mi to seklo na zeleno

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

A to co jsem radil jsi udělal? Nejlepší by bylo dát kartu do jiného PC a pár dnů testovat.

Starousedlík SHW Avatar uživatele astec
    Registrace
    Jun 2008

Přesně tak, kartu do jiné mašiny, pokud nemáš možnost, odinstalovat ovladače, vyčistit registry, kouknout do biosu jak máš nastavené teploty, naistalovat program ze sekce download, který ukáže aktuální teplotu karty, nainstalovat nové ovladače. Vyčistit špínu z chladiče.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

No tak odporucam este nahodit driver na monitor, ja som mal tiez tento problem, mne sa randomizne natahoval obraz, alebo mi z nicoho nic zmodral (obrazovka cela modra). Nahodil som aktualny driver na monitor a zmizlo to. Skus mozno pomoze.

Podobná témata

1. problém s grafikou
    Od hansnmir v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 29-03-2013, 11:25
  2. Windows XP HE zelena obrazovka kontrola konzistence a kaput modra smrt.
    Od maarkii v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 03-05-2012, 16:21
  3. problém s grafikou
    Od Zeph v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 04-01-2011, 13:56
  4. Problém s grafikou!
    Od matheasek v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 06-03-2009, 08:54
  5. Problém s grafikou ?