reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

PDF soubory

astec (1823)|29.7.2009 10:15
Tento problém řeším již delší dobu a nesem schopen s tím hnout. Takže otravuji znovu.
Síť s doménou, W2003 server, Stanice WIN XP Pro poslení aktualizace, Adobe reader v. 9.x.x poslední aktzualizace, tiskárna HP LJ 1018. Některé PC čistá nová instalace.
Problém: Při tisku dokumentu otevřeným v Acrobatu místo písmenek, někdy všech, někdy jen některých se obnjevují čínské znaky. Jiný tisk z jiíných programů OK.

Takže se ptám na Vaše zkušenosti, na případné relevantní tipy ( používej LINUX a pod..) Docela by mi to bodlo. Je mi jasné že asi bude problém s fonty. Ale jak z toho.

Nepřipadá v úvahu použití jiných alternativních prohlížečů. Důvody proč NEBUDU rozvádět.
EditorPO (2819)|29.7.2009 10:46
Pri tlači - ďalšie voľby - tlačiť ako obrazok.
adobe_print.PNG
astec (1823)|29.7.2009 12:20
[quote=EditorPO;275907]Pri tlači - ďalšie voľby - tlačiť ako obrazok.[/quote]

To jsem zapomněl napsati....Trefa, ale jen tak v 10% případů, na různých dokumentech, různých mašinách. Jak kdy. Prostě cochcárna
EditorPO (2819)|29.7.2009 12:39
Stava sa to vacsinou vtedy, pokial tvorca dokumentu pouzije nejaky nestandardny font, pripadne font neulozi spolu s dokumentom. Nedavno som to riesil u mojho zakaznika, ked nevedel vytlacit pdf dokumenty od jedneho zdroja. Od ineho otvoril v pohode.
astec (1823)|29.7.2009 12:42
JJ fontama to je, ale PROČ to dělá jen v této firmě bez rozdílu zdrojů odkud to přišlo. Prostě nevím. Ten špatný dokument vytisknu doma - OK, v kanclu - OK jen v té jedné firmě ne a ne. Hele teď mi napadá co ovladače tiskárny??? ale jsou original od HP.
EditorPO (2819)|29.7.2009 18:47
Tiez som ten dokument tlacil na dvoch tlaciarnach HP a Epson. Bezvysledne.
Taktiez som odinstaloval Adobe Reader a nainstaloval najnovsiu verziu. Nic.
Ale neriesim to, pretoze pri pocitacoch su proste niektore veci medzi nebom a zemou. A taktiez nemam na to cas.
Zaraza ma ale, ze ked sa prepne na tlacenie "ako obrazok", tak to korektne prevedie na grafiku, to znamena, ze ten font asi ma. Mozno by bolo dobre poziadat zdroj toho pdf, aby vytvoril este nejaky vzorovy dokument a nech skusi ulozit pdf v inej verzii. Mozno bude problem v kompatibilite.
optim (391)|29.7.2009 19:21
Pokud se to da bez problemu vytisknout jinde a jde o cistou instalaci, zameril bych se na tiskarnu. Zkusil bych vyzkouset tisk na nejake jine, pokud to neni mozne, tak alespon na nejake virtualni.

Tohle to by nemuze? Priznam se, ze vubec netusim, jak zjistit, jakym zpusobem system a tiskarna komunikuji.
astec (1823)|29.7.2009 21:41
[quote=optim;276085]Pokud se to da bez problemu vytisknout jinde a jde o cistou instalaci, zameril bych se na tiskarnu. Zkusil bych vyzkouset tisk na nejake jine, pokud to neni mozne, tak alespon na nejake virtualni.

Tohle to by nemuze? Priznam se, ze vubec netusim, jak zjistit, jakym zpusobem system a tiskarna komunikuji.[/quote]

Dobrý tip. Díky. Ale v jiné firmě na stejné tiskárně stejné dokumenty jsou tištěny vpořádku. To jsem nenapsal. Ale jako výmluva by to byla dobrá. před chvílí jsme zkoušeli zapojit Ricoh MP 2510 a to samé patří se na to....