Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 43

Téma: Vybírám studentský notebook za cca 12.000Kč

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

no, jeste se muzes prastit pres kapsu, nasourcovat u babicky, dedecka, maminky, teticky a strycka a koupit si vybavenejsi lenovo http://www.alfacomp.cz/php/product.p...0&SearchType=1 .

Nicmene i ta zakladni SL500 kolem 13k by ti vydrzela imho dost dlouho. Brat neco z aukra je dost riziko... Vetsinou bez zaruky, nikdy nevis, kdy ti chcipne baterka, kdo s tim NTB co delal apod.

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od ICEBOSS Zobrazit příspěvek
    no, jeste se muzes prastit pres kapsu, nasourcovat u babicky, dedecka, maminky, teticky a strycka a koupit si vybavenejsi lenovo http://www.alfacomp.cz/php/product.p...0&SearchType=1 .

Nicmene i ta zakladni SL500 kolem 13k by ti vydrzela imho dost dlouho. Brat neco z aukra je dost riziko... Vetsinou bez zaruky, nikdy nevis, kdy ti chcipne baterka, kdo s tim NTB co delal apod.
    No.. jelikož se jedná o studentský notebook, předpokládám, že se bude docela často stěhovat takže každý den do školy, nebo aspoň každý týden na intr a z intru, takže Lenovo SL500 nedoporučuju (SL řada je dělaná na to aby celý rok zůstala doma nebo v práci a přenesla se tak max. z jednoho na druhý stůl)

nicméně jsem našel 2 notesy s matným displayem
    Fujitsu Siemens Esprimo Mobile M9400 a HP ProBook 4515s
    Já osobně bych volil HP.

Banned
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od VencaX Zobrazit příspěvek
    Lenovo SL500 nedoporučuju (SL řada je dělaná na to aby celý rok zůstala doma nebo v práci a přenesla se tak max. z jednoho na druhý stůl)
    Já myslel, že všechny NTB jsou konstruovány na přenášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Jandaskunk
    Registrace
    Mar 2009

Citace Původně odesláno od michal.kolesa Zobrazit příspěvek
    Já myslel, že všechny NTB jsou konstruovány na přenášení
    Všechny jsou konstruovány, že se dají snadno přenášet, ale ne všechny vydrží časté přenášení...

Banned
    Registrace
    Nov 2007

a to se NTB jako rozpadne v ruce ?

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Přímo rozpadne ne, ale praskají plasty u pantů i jinde, notebook začne být "rozvrzaný", špatně drží displej atd.

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od VencaX Zobrazit příspěvek
    No.. jelikož se jedná o studentský notebook, předpokládám, že se bude docela často stěhovat takže každý den do školy, nebo aspoň každý týden na intr a z intru, takže Lenovo SL500 nedoporučuju (SL řada je dělaná na to aby celý rok zůstala doma nebo v práci a přenesla se tak max. z jednoho na druhý stůl)

nicméně jsem našel 2 notesy s matným displayem
    Fujitsu Siemens Esprimo Mobile M9400 a HP ProBook 4515s
    Já osobně bych volil HP.
    nejaka osobni zkusenost? kdyz jsem ho mel v ruce, tak se mi zda dost bytelne udelany... osobne si nemyslim, ze by na tom byl hur nez HP nebo FS.
    Naposledy upraveno uživatelem ICEBOSS: 31-07-2009 v 14:36

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od michal.kolesa Zobrazit příspěvek
    a to se NTB jako rozpadne v ruce ?
    Popraskané plasty jsou tím nejmenším problémem. Měkké šasi má za příčinu prohýbání základní desky, která se pak může chovat nestabilně, počítač může tuhnou apod. A tyto problémy jsou mylně připisovány jiným vlivům.

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

nejaka osobni zkusenost? kdyz jsem ho mel v ruce, tak se mi zda dost bytelne udelany... osobne si nemyslim, ze by na tom byl hur nez HP nebo Lenovo.
    No určitě bude lepší než TO Lenovo (samozřejmě SL500). ProBooky od HP jsou zpracované pěkně i když přednost jsem dal Asusu, který byl levnější a měl lepší konfiguraci.

S FS jsem měl jednu osobní zkušenost a jednu měl i můj kamarád. I když teď můj spolubydlící má FS a vypadá v pořádku, s HP mám ale pořád lepší zkušenosti.

Registrace
    May 2006

takze jsi to lenovo nikdy nedrzel ani v ruce... hm. fundovane nazory.

Nováček
    Registrace
    Jul 2009

A co říkáte na tenhle?

http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=37023

Dost se mi zamlouvá.

Registrace
    May 2008

takze jsi to lenovo nikdy nedrzel ani v ruce... hm. fundovane nazory.
    Já ano (jeden mám v tašce). A myslím si, že v této cenové kategorii nebude žádný výrazný rozdíl. Řada SL je opravdu nejhorší notebook, který Lenovo vyrábí a s Thinkpady nemá nic společného.

Registrace
    May 2006

Ano, Lenovo uz neprodava radu N, ktera byla nejhorsi, takze je u IBM nejhorsi rada SL. Vzdycky je nejaka nejnizsi rada, Nko jsem nikdy nedoporucoval, ale SL se doporucit nebojim. Thinkpad je jen obchodni znacka... chcel jsi rict, ze Lenovo vyrabi jeste radu R, T, W, a X, ktere jsou lepsi a SL nema zeleznou kostru (coz nema za 12K zadny notes).

Vzdycky je u vyrobce nejaka rada nejhorsi, SL se lisi uzivatelsky absenci lampicky ve viku a horcikovym ramem, jinak je to tak nejak vsechno. Kdyz ho porovnam s 15xx DELLem, je imho konstrukcne mnohem lepsi, sasi displej ani klavesnice se tolik nekrouti.

Registrace
    May 2008

Tady je článek jednoho borce co notebookům opravdu rozumí: http://swarm.cz/blog/technika/postre...ovo-nebo-asus/

Registrace
    May 2006

A tobe na tom notebooku neco osobne vadi, ze proti nemu tak brojis?

Jinak toho vrzani co ukazuje v zaveru toho videjka jsem si teda nikdy nevsiml, ale nerikam, ze to neni mozny. Nakonec ten "borec" nedoporucuje ani onen zde doporucovany HP ProBook ( http://swarm.cz/blog/technika/zkusen...ikdy-nekoupil/ ) Z tech 13 veci, ktere vyjmenovava, ze Sl oproti R nema, nebude 10 veci nikoho u natase za 12K stvat a o 3 vecech ani nevi, pokud nekdy nemeli Rkovy notebook. Navic nema konektrory zepredu, coz je imho plus pro ergonomii.

Ten site mi pripadne trosku jak radekhulan v bledemodrym :-D. Coz mi pripomnelo: http://myego.cz/item/thinkpad-sl-kru...-dobremu-jmenu

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. studentský notebook
    Od mistrlistr v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 31-08-2009, 08:10
  2. Studentský notebook do 18000 Kč
    Od hudson161 v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 59
    Poslední příspěvek: 30-06-2009, 20:36
  3. Studentský notebook do 20tisíc
    Od Farrly v sekci Notebooky a netbooky