Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 43 z 43

Téma: Vybírám studentský notebook za cca 12.000Kč

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od ICEBOSS Zobrazit příspěvek
    A tobe na tom notebooku neco osobne vadi, ze proti nemu tak brojis?
    Já proti ničemu neborojím. Pouze žiji v realitě a x notebooků mi už prošlo rukama. Jen tak mimochodem ani kvalita řady T není bůhví co. Ale pokud s notebookem hodně cestuji tak se kvalita (nebo spíš nekvalita) konstrukce prokáže mnohdy velmi brzy.
    V každé případě svůj názor nikomu nenutím.

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

no rikal jsi, ze mas jedno SL500 v tasce, takze ho asi pouzivas. tim padem by me zajimalo, co se na nem uz polamalo.

Registrace
    May 2008

no rikal jsi, ze mas jedno SL500 v tasce, takze ho asi pouzivas. tim padem by me zajimalo, co se na nem uz polamalo.
    V tašce (teď už na stole. ) nemám SL ale T60 (za nějaké to páďo).

Registrace
    May 2006

takze opet zadna osobni zkusenost? mozna by bylo dobre si uvedomit, ze ne kazdy ma 50 litru na blbej notebook.

Nováček
    Registrace
    May 2006

V týhle ceně je SL500 ok. Za tu cenu si člověk nemůže moc vybírat. Proti ProBooku se to aspoň nepřehřívá*, tak je pravděpodobnost delší životnosti.

Ten site mi pripadne trosku jak radekhulan v bledemodrym :-D
    Důvod pro urážení** je jaký?

*) přehřívání ProBooků není můj výmysl, na fórech už o tom psalo mnohem víc uživatelů
    **) Ten článek o SL je především poovnání s vyššími řadami - psal jsem ho v době, kdy okolo panoval názor, že SL = R s lesklým víkem a lepší grafikou; je samozřejmě logické, že notebook s nižším výkonem za vyšší cenu bude nejpíš kvalitativně někde jinde
    Naposledy upraveno uživatelem Diagon_Swarm: 31-07-2009 v 23:25

Banned
    Registrace
    Nov 2007

Trochu OT: Preoč e-shopy neuvádí i neduhy jednotlivých produktů ? např. že tento NTB vrže, tnhle se zase přehřívá a tenhle drží pohromadě silou vůle

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

Ze stejného důvodu proč na otázky tipu: "Zvládne tenhle notebook i novější hry" odpovídají "Ano, na tomto notebooku si zahrajete i nejnovější hry." i když má integrovanou grafickou kartu a to je aby se ty notebooky prodávaly.

Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od michal.kolesa Zobrazit příspěvek
    Trochu OT: Preoč e-shopy neuvádí i neduhy jednotlivých produktů ? např. že tento NTB vrže, tnhle se zase přehřívá a tenhle drží pohromadě silou vůle
    Ježíši to by byla prdel. Vždyť v dnešní době si někteří prodejci např. CzechComputer platí pozitivní recenze svého zboží. To, že je to podvod, o tom ani nepochybujte.

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

takze jsi to lenovo nikdy nedrzel ani v ruce... hm. fundovane nazory.
    Abych tě vyvedl z omylu. Lenovo jsem držel v ruce. R60e, T61i, T400 a i zde jmenovaný SL500. Jako notebook pro studenta bych ho rozhodně nevybral. Je ze stejné továrny jako můj Asus a i všechny ostatní Lenovo SL*00

Omlouvám se za takto pozdní reakci.

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Diagon_Swarm Zobrazit příspěvek
    V týhle ceně je SL500 ok. Za tu cenu si člověk nemůže moc vybírat. Proti ProBooku se to aspoň nepřehřívá*, tak je pravděpodobnost delší životnosti.

Důvod pro urážení** je jaký?
    [/SIZE]
    rozhodne to nebylo mysleno jako urazka, proste mi ten site svym obsahem a obcas stylem vyjadrovani tak prijde

Citace Původně odesláno od VencaX Zobrazit příspěvek
    Abych tě vyvedl z omylu. Lenovo jsem držel v ruce. R60e, T61i, T400 a i zde jmenovaný SL500. Jako notebook pro studenta bych ho rozhodně nevybral. Je ze stejné továrny jako můj Asus a i všechny ostatní Lenovo SL*00

Omlouvám se za takto pozdní reakci.
    Kdyz srovan skoro cokoliv s R a T radou, tak to vyjde spatne. A tom tenhle thread NENI. Porovnejte notebooky za 12 tisic mezi sebou a prestante brecet jak 90 leti dedci nad tim, jak uz veci nejsou co byvaly. Lidi pouzivaji jako studentksy a pracovni notebooky 5 let stary ACERy, tak nevim, proc by zrovna SL500 melo byt tak strasne nevhodny.

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

No pokud srovnam notebooky za 12000,-:
    I když pravda studentskej notebook nemusí bejt extra vybavenej. V této cenové kategorii nelze myslet na to, jak bude notebook kvalitní, protože to budou všechny +- stejně. Vybíral jsem cenově podobně a nejlepší volba byl Asus K50AB, kterej za malé peníze nabízí docela slušnej výkon. Ten Athlon v něm je výkonnej cca jako C2D T5600, grafika s mírně horším výkonem než HD3650. Co může někomu vadt na tom Asusu, je lesklej displej. Lenovo je cenově přes, je v něm výkonnější procesor a integrovaná grafika I4500MHD, podle mě dost měkké plasty. V této cenové kategorii jsou ještě notebooky FS, HP Probook a Toshiba s lesklým displayem, integrovanou grafikou a procesory Pentium DC a Turion X2. Za zmínku ještě stojí Acer se svým modelem 5635ZG s Pentiem DC, Nvidií G105M a samozřejmě lesklým displayem a MSI VX600X také s Pentiem DC a lesklým displayem a tentokrát s Ati HD3410.

Toto je myslím příspěvek k tématu. (některé notebooky jsem v ruce neměl, pouze jsem zmínil konfigurace)
    Naposledy upraveno uživatelem VencaX: 03-08-2009 v 00:14

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Mohl by se také hodit tento NB: http://www.alfacomp.cz/php/product.p...40081000000PQS Známý si ho nedávno koupil, protože má matný displej (navíc s LED podsvícením) a numerickou klávesnici. CPU T4200 je 45nm + to LED podsvícení by mohlo znamenat nízkou spotřebu. S kvalitou by to nemuselo být špatné - Extensy nejsou moc poruchové.

Nováček
    Registrace
    Jul 2009

Situace se dost změnila a tak jsem založil nové téma:
    http://www.svethardware.cz/forum/sho...647#post280647

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. studentský notebook
    Od mistrlistr v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 31-08-2009, 09:10
  2. Studentský notebook do 18000 Kč