reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Win XP se pri loginu najednou pta na nezname heslo

mildante (183)|30.7.2009 11:25
Ahoj, mam takovy problem s WinXP Pro po nainstalovani Service Packu 3. Zničehonic se windows při logovani pta na nezname heslo. Drive jsem tam heslo mel, ale to jsem smazal a zrusil a uz dlouho jsem se logoval bez hesla. Ted najednou, po nainstalovani SP3 to sice myslim párkrát nabehlo v poradku a pak z niceho nic se me to při jednom restartu zeptalo na heslo. Zkousel jsem napsat to stare i nechat blank a dat ok, ale nefungovalo to. Když se prihlasim v nouzovem rezimu jako admin a nejake heslo tam zadam, tak to funguje – při loginu do systemu heslo zadam a jsem vevnitř. Pokud ho ale posleze odstranim, tak to při loginu udela to same – zase se to zepta na mne nezname heslo. Nevedel by prosim někdo co s tim?
kevin00 (10238)|30.7.2009 11:33
Přihlas se v nouzovém režimu jako administrátor, zadej nové heslo a restartuj počítač. Poté do kolonky spustit v nabídce Start napiš control userpasswords2. Označ uživatelský profil, který chceš automaticky spouštět a odškrtni možnost "Uživatel musí při startu zadat heslo" (bude tam něco podobného, nemám WinXP) a potvrď pomocí OK. Nyní zadáš heslo daného profilu a po restartu se Win spustí rovnou "do plochy".
mildante (183)|30.7.2009 11:48
kevin00: Diky moc, dobra vychytavka a funguje to. Sice porad netusim, proc se to najednou zacalo ptat na zcela nezname heslo, kdyz to doted fungovalo v pohode, ale tohle to resi. Diky.