reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Firefox - problém

cipísek (6)|30.7.2009 14:54
Dobrý den, používám M. Firefox(3.5.1), a mám následující problém:
Při každém novém spuštění Firefoxu se mi objeví chybová hláška:

Aktualizaci se nepodařilo nainstalovat. Ověřte prosím, že aplikace Firefox není spuštěná na Vašem počítači a restartujte aplikaci Firefox pro zopakování aktualizace. Zkoušel jsem manuálně zakázat aktualizace a ani to nepomohlo, ani restart. Nevíte si s tím někdo rady?Díky za cokoliv. :)
M@rcus (71)|30.7.2009 15:24
Nebol ten Firefox instalovany pod inym uzivatelom? Napr. instalovany ako Admin a teraz spustany ako User?

Najrychlejsie riesenie podobneho problemu len s nizsou verziou (nechcelo sa mi patrat, co ho sposobuje) bolo odinstalovat FF a nanovo ho nainstalovat.
cipísek (6)|30.7.2009 18:13
Mám na počítači pouze jeden účet - admin, reinstal jsem zkoušel, nepomohlo to. Zatím to řeším tak, že používám jiný prohlížeč, akorát mě mrzí, že jsem byl s FF spokojený a teď si musím zvykat na něco trochu jinýho.
Ihales (207)|30.7.2009 20:12
a zkusil jsi odinstalovat, vymazat vsechny slozky, vycistit c-cleanerem a znova nainstalovat. Pravdepodobne tam zustali nejake casti ktere delaji bordel.
r34ktor (7477)|30.7.2009 20:19
Zkus vytvořit nový profil.
cipísek (6)|30.7.2009 22:15
Vytvoření nového profilu nepomohlo, tak jsem zkusil stáhnout firefox z jiného zdroje, nainstaloval jsem a zatím to jede v pohodě, takže je to snad vyřešený, ale všem díky za rady, vůbec jsem třeba nevěděl že ve FF existují nějaké profily:).