reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

"No video input" hlaska na monitoru

mythbusters (9)|31.7.2009 14:56
Zdravím,
mám takový problém se kterým bych už potřeboval poradit. Když zapnu pc tam mě na monitoru (LCD Philips) naběhne jen hláška "no video input" a to je všechno. Kompl běží, všechny větráčky jedou, HDD se točí. Už jsemzkoušel jestli není problém třeba v kabelu do monitoru ale ten jede zkoušel jsem tam připojit NB.

Moje sestava: MB Asus P5l 1394, Ati X1650 512Mb, Fortron 400W, 2Gb DDR2, Intel E4400 2.00Ghz

Četl jsem že to může být vadným zdrojem ale Fortron je luxusní zdroj ale ještě radši přeměřím a pak napíšu jestli je OK. Nemůže to být základkou nebo grafikou protože mě dnes přišla MSI P35 Neo a HD4850 a s těmito komponenty to dělá taky.

Ještě mě napadlo jestli to nemůže být třeba špatnou redukcí z DVI na VGA?

Prosím poradtě co s tím může být a případně jak řešit tento problém.

Díky moc
Richmond (8084)|31.7.2009 15:07
Doporucuju pouzivat vyhradne DVI pripojeni, ATIny na D-SUBu blbnou a presne tohle je vysledkem kombinace ATI+levny lcd s D-SUBem. Problem je v tom, ze neni zapojen pin 9 (na VGA neni nutny, nicmene pro standard VESA je povinnosti)

edit: jeste mi napadlo pouzit plne zapojenou redukci...
hochopepa (49)|31.7.2009 15:30
Odzkoušej svůj monitor na druhém PC, S tvojí kabeláží a redukcí a s kabeláží a redukcí do toho druhého PC. Ať se ujistíš, že neodešel monitor, když to nefungovalo ani na tvé staré sestavě.
dEvilPS3 (50)|1.8.2009 21:49
Muze to byt teoreticky jakoukoliv komponentou v PC:(
Me treba PC odmitalo nabihat pri tom, kdyz jsem mel v USB redukci na pad na PlayStation2.
Zkus postupne vse prohazovat za jinou (zdroj, ramky a tak a uvidis).