reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Reklamace na alze

Mateskuci61 (49)|31.7.2009 17:35
Resil sem tu svama problem noveho pc kjoupene na alze,neslo pustit,viz zde https://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=36076.
Reklamaci vzali vcajku i s porusenou peceti.Nakonec se ukazalo ze byl vadnej procesor.Ale dneska mi to prislo,zapojim kabely,chci zapnout pc a nic,ani diody se nerosvitili.Kouknul sem dovnitr a vidim ze neni zapojenej 24 pin do desky,takze ho podle me ani netestovali.Otevru bednu(mam jednu pecet doma,takze no problemo)zapojim kabel,zapnu pc a ejle,pc jede,ale po chvili se vypne¨(cca 30s) a uz ho nenahodim,musim tak 5-10min pockat.TAkze vas chci varovat:na alze radci nic nekupovat.Ja to tedka musi dat znova na reklamaci a cekat az si s tim kluci v alze vyhrajou
mafinphoenix (22)|31.7.2009 21:03
ja od posledniho nakupu na alze taky rikam kazdymu at radsi kupuje jinde :runaway
kevin00 (10238)|31.7.2009 21:04
[quote=mafinphoenix;276750]ja od posledniho nakupu na alze taky rikam kazdymu at radsi kupuje jinde :runaway[/quote]

Je dobré uvést proč tomu tak je ;)
StD (1963)|31.7.2009 21:14
[quote=kevin00;276751]Je dobré uvést proč tomu tak je ;)[/quote]
Tak tak, jinak to je jen jedna z dalších bezcenných zpráv "agentury JPP"... :thumbdown
sheira (164)|1.8.2009 01:06
[quote=mafinphoenix;276750]ja od posledniho nakupu na alze taky rikam kazdymu at radsi kupuje jinde :runaway[/quote]

Ja od poslednej temy ako je tato kazdemu hovorim, nech si nekupuje PC v celku, ale samostatne po komponentoch. Aj ked to nevies zlozit sam, urcite sa najde niekto v tvojom okoly, co to vie.

Ja som dal do alzy na reklamaciu uz asi 4 veci a vzdy bez problemov. Dosku mi tam zobrali napr. bez prislusenstva, iba cisto doska-obal-krabica a dostal som novu. To iste s monitorom. Takze neviem... ked sa ti stane nieco taketo, skor by som povedal, ze tam pracuje nejaky nesikovny technik.