reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

MCE - fullsceen na sekundarnim displayi, ovladani ovladacem

evlo (36)|1.8.2009 09:43
Nekolikrat jsem uz resil nasledujici problem, urcite pokazde nekolik hodin a vzdy neuspesne, chci
- pustit windows media center na sekundarni obrazovce pres celou obrazovku bez okraju okna, atd. proste fullscreen
- ovladat ho ovladacem i kdyz na primarnim budu zaroven treba psat ve wordu (word bude mit focus) nebo prolizat web, nebo dokonce hrat hru na fullscreen

Chci toho tak moc?
Proc za tolik let vyvoje windows takova zakladni vec nejde? Proc si muzu k PC pripojit 4 monitory, kdyz je pak nemuzu vyuzivat?
xmarek (1676)|1.8.2009 09:51
Podobný problém jsem v minulost řešil taky. Prostě sledovat film ve Full screen, zatímco na druhým monitoru pracuji. Media player po každé události (kliknutí myši apod) na druhou obrazovku změnil velikost. Už si nepamatuji, ale mám pocit, že jsem to vyřešil tuším nějakým jiným programem (přehrávač videa) a nebo už jsem tehdy používal Linux (kde tento problém nemám). :notsure
evlo (36)|1.8.2009 09:53
Ale jo, ve windows me to jde v pohode i s media playerem, ale ja resim problem s media center, pouzivat jiny program je neprijatelne, maji moc narocne ovladani, neintegrovane, hnusne atd. atd.