Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 16

Téma: Arctic Cooling Freezer 7Pro

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

Zdravim,

jen maly dotaz ohledne tohoto chladice, pujde bezproblemu nainstalovat na ga-ep45-ud3?

+ uchladi e7600 pri oc rekneme 3,5-4Ghz? dekuji. (btw samotny case je vcelku dobre chlazen)
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

ano, bude pasovat.
    No, jestli uchladi bude zalezet dost na kusu procesoru, s jakym napetim ho budes provozovat .... je to slusny chladic, ale na nejaky brualnejsi OC bych doporucil spis neco typu scythe ninja apod.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

diky za info.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

(lol)

..tak tohle asi nezvladnu

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

3,5-4GHz by jsi pri trose stesti na dobry kus dal i s box chladicem, s freezerem se dostanes cca na 4-4,5GHz (podle stesti)

jinak kupovat dnes E7600 je imho volovina, pokud chces dvoujadro tak E6300 a jinak se vyplati investice do vice jader (v drtive vetsine - pokud nepouzivas profi soft ktery neni singlethread)

EDIT: 4,7GHz nic neni, s vodnikem nebo suchym ledem to da libovolne lepsi (tj s trochou stesti na kus) plnotucnejsi

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2009

Já mám Arctic Cooling Freezer 7Pro a chladí velmi dobře, ale je hlučnější než bych si přál......

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od JanX Zobrazit příspěvek
    Já mám Arctic Cooling Freezer 7Pro a chladí velmi dobře, ale je hlučnější než bych si přál......
    Chce ho to trochu regulovat. Na plný knedlík to opravdu není ono.

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od JanX Zobrazit příspěvek
    Doporučuju vyměnit ventilátor za nějaký s rámečkem (třeba 92mm nexus). Jasně, pak už to poměrně kazí cenovou výhodnost freezeru, ale výsledky jsou vynikající. Železo je navržený dobře, ale ten ventilátor má strašně slabý výkon a na vysoké otáčky je dost slyšet.

Obyvatel SHW Avatar uživatele xstreetfighter
    Registrace
    Nov 2007

Jde slyšet opravdu hodně, jednou jsem na něm měl i 3000 otáček, ale když ho rozumně reguluje deska tak je to v klidu a dá se to přežít. při běžné práci mám 1000 otáček. U her pak tak 1800. Ikdyž teď se chystámna něj přidělat nízkootáčkovej fan 120 mm abych zvýšil chladící výkon

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od xstreetfighter Zobrazit příspěvek
    Ikdyž teď se chystámna něj přidělat nízkootáčkovej fan 120 mm abych zvýšil chladící výkon
    Určitě pak napiš aspoň krátkou "recenzi" a přidej fotku. Já měl dojem že se tam vejde nanejvýš 92mm fan, jestli se tam dá rozumě přidělat 120, je to samozřejmě ještě lepší (nemám teď freezer po ruce že bych si to oměril)

Starousedlík SHW Avatar uživatele cool.user
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od speedsnail Zobrazit příspěvek
    Určitě pak napiš aspoň krátkou "recenzi" a přidej fotku. Já měl dojem že se tam vejde nanejvýš 92mm fan, jestli se tam dá rozumě přidělat 120, je to samozřejmě ještě lepší (nemám teď freezer po ruce že bych si to oměril)
    stahovacima paskama je dost nemozny pridelat 120mm, protoze zacvakavat pak ty packy je skoro nemozny, navic je 120mm prilis velka pro pasiv.

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od cool.user Zobrazit příspěvek
    stahovacima paskama je dost nemozny pridelat 120mm, protoze zacvakavat pak ty packy je skoro nemozny, navic je 120mm prilis velka pro pasiv.
    Větší ventilátor přidělat jde. Nejlepší je ale si udělat přechodový kus. Např vystřihnout aspoň z tvrdého papíru. a všechno k sobě přidělat drátky. Takhle funguju už docela dlouho. A výměna 120mm větráku se určitě projeví, ale musíš mít ve skříni pro tuhle úpravu dost místa. Ten 120mm pak nemusí tolik točit aby uchladil cpu, takže je tišší.

Starousedlík SHW Avatar uživatele cool.user
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od mstejska Zobrazit příspěvek
    Větší ventilátor přidělat jde. Nejlepší je ale si udělat přechodový kus. Např vystřihnout aspoň z tvrdého papíru. a všechno k sobě přidělat drátky. Takhle funguju už docela dlouho. A výměna 120mm větráku se určitě projeví, ale musíš mít ve skříni pro tuhle úpravu dost místa. Ten 120mm pak nemusí tolik točit aby uchladil cpu, takže je tišší.
    Hele, rec je tady o freezrovi 7 pro. Mam na nem 92mm vetrak a uz tak je dost o hubu nejak rozumne zamacknout ty 4 packy do desky. Doopravdy si nedovedu predstavit jak bych tohle provadel jeste s o 2 cm sirsim vetrakem

Obyvatel SHW Avatar uživatele xstreetfighter
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od mstejska Zobrazit příspěvek
    přesně tak se to chystám udělat a ještě navíc s tunelem...fan nebude přímo uchycen na tom železe od freezera. Pak to nafotím a zrecenzuju,chystam se to co nevidet dodelat.

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od cool.user Zobrazit příspěvek
    Hele, rec je tady o freezrovi 7 pro. Mam na nem 92mm vetrak a uz tak je dost o hubu nejak rozumne zamacknout ty 4 packy do desky. Doopravdy si nedovedu predstavit jak bych tohle provadel jeste s o 2 cm sirsim vetrakem
    Připojím chladič bez ventilátoru a až je připojený tak k němu bastlím ventilátor.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Chlazení procesorů: Arctic Cooling Freezer 64 Pro
    Od soulator v sekci Chlazení
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 24-05-2012, 21:45
  2. arctic cooling freezer pro 7 rev.2
    Od yuna2424 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 24-02-2010, 18:38
  3. Chlazení procesorů: Arctic Freezer 7PRO HeatPipe 300-2500RPM