reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

nevím jakou RAM pro notebook

BMWejf (3)|3.8.2009 00:29
zdravím,
potřeboval bych poradit mam notebook Acer Ferrari 4000 a chci si rozšířit paměť, ale nevím jakou mam koupit. Na netu jsem našel paměť Kingston viz obrázek ale nejsem si jist jestli mi půjde dát do notase. Jinak jsem ještě přiložil obrázek z everestu jakou paměť mám ted v notasu. Byl bych rád za každou pomoc.
Díky
Everest.jpg Kingston.jpeg
kevin00 (10238)|3.8.2009 05:01
Špatně pochopen dotaz
johny__g (6387)|3.8.2009 09:00
Ta paměť na fotce je DDR2, do notebooku potřebuješ DDR1.

Edit: a jsi si jistý že notebook má volný slot pro paměť? Možná budeš muset stávající paměti vyndat a koupit dvojici nových.
BMWejf (3)|3.8.2009 21:45
volný slot tam určitě mám protože kámoš co měl stejnýho kompa tak ji rozšiřoval o 1 gb. Jen nevím jakou pamět si mám koupit je jich strašně hodně druhů a v označení se moc nevyznám. Tak budu rád za každou dobrou radu.
odb (505)|5.8.2009 19:17
volny slot tam nemusis mat, kamos nemusi mat uplne rovnaky notebook. Nedrz sa toho a over si to. Bude cez nejaky diagnosticky SW ale najlepsie fyzicky. Povecsinou su sloty skryte pod umelym krytom zo spodnej strany notebooku (ten kryt budu drzat 1-2 srubky).
Najlepsie je ten notebook zobrat do nejakeho obchodu a povedat im co chces. Ak su aspon trochu schopny, zozenu ti a otestuju pamet do tvojho ntb. U notebookov to nieje ako u PC, ze v PC funguje skro kazda pamet. Notebooky su vyberavejsie, najme tie znackove a idealne je kupovat pamet priamo pre dany model notebooku. Napr kingston vyraba pamete presne pre dane serie notebookov.