Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 25 z 25

Téma: Lagy nad 10000 skore?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Souhlasím s výše uvedeným, 500 000 bodů za den je fakt hodně, teď mám všechny technologie na max., zaměstnance mám proškolený a za den(ve hře) udělám max. 2000 bodů.Jinak mám prohlížeč Chrome, Flash Player jsem aktualizoval a stejně mně to padá po pár uloženích.Kdyby někdo věděl jak dělat za den víc bodů tak napište
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2009

Jakmile jsem se dostal přes 300k tak mi hra také začala nechutně lagovat, padaní je evidentně také celkem normální. Potvrzuji, že nejlépe to jede pod Chrome, ale i tam to občas spadne - no alespoň to tam díky odděleným sandboxům neshodí celý browser. Nicméně mezi doporučenými v požadavcích od Intelu tenhle prohlížeč není, tak nevím ;-)

Za jeden herní den jsem zaznamenal max. skore 7k, ale to je opravdu vyjímka. Osobně mi také raketový náběr bodů člověka na prvním místě přijde zajímavý, ale k tomu by se musel vyjádřit asi někdo od provozovatele hry a vzhledem k tomu, že se nevyjádřil ani k těm lagům a padání, tak se asi odpovědné reakce nedočkáme - nebo ano?

NetRation

Také mám pocit, že některé bonusové předměty nefungují .

Neregistrovaný

Také se mi zdá to skóre divné, dva miliony za 389 dní (ve hře) to je průměrný výdělek 5159 bodů na scóre. Druhý v tabulce má průměr na den 1381 bodů. Nějaký velký rozdíl ...

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Vinie
    Registrace
    Mar 2009

Citace Původně odesláno od Neregistrovaný Zobrazit příspěvek
    Také se mi zdá to skóre divné, dva miliony za 389 dní (ve hře) to je průměrný výdělek 5159 bodů na scóre. Druhý v tabulce má průměr na den 1381 bodů. Nějaký velký rozdíl ...
    jde pouze o to jak kdo hraje o taktiku z toho pak vyplívá celá hra a její postup já v tom problém nevidím

Občasný diskutér Avatar uživatele Neocz1
    Registrace
    Apr 2009

Citace Původně odesláno od Neregistrovaný Zobrazit příspěvek
    Používám také Google Chrome. Vyzkoušel jsem IE, Operu, World Browser, nejnovější Firefox a nakonec sem shledal problém ve špatné aktualizaci. IE mi místo padání "natvrdo" hlásí chybu C++ Runtime error. Takže padá to stejně po několika herních dnech, ale nejlépe je na tom s hraním Chrome. Hraji od 4.8 a mám 543 000 bodů za 233 dní, takže průměr zhruba 2330 bodů za den. Takže ten borec s 2 mil musí u toho sedět od rána do večera.

Neregistrovaný

Proč mám ve hře jiný počet dní než co je ve statistikách na webu? Také další chyba hry?

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Ihales
    Registrace
    Dec 2008

pokud mas nepatrne vic ve hre tak to muze byt zpusobeno zpozdenim kvuli aktualizici statistik

Neregistrovaný

Právě že naopak, ve statistikách je více, když se mi ve hře přidá den, ve statistice se také přidá jeden den, ale i tak je tam o něco více.

next_ghost

Tak kolem 70 000 bodů mi hra také začala lagovat. Na vině je neuvěřitelná spotřeba paměti, kdy si hra naalokuje přes 600MB (mám 1GB RAM + 512MB swap oddíl, Linux, Mozilla Firefox 3.0.13) a systém mi začne swapovat. Firefox sám o sobě mi v paměti zabírá 200MB (se hrou celkem přeleze 800MB).

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Lagy her
    Od robobobo v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 09-06-2013, 17:13
  2. Lagy internetu
    Od Gohan v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 18-01-2012, 14:54
  3. Skóre