Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 18

Téma: Jakou grafickou kartu do NTB ??

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2009

Zdravím lidi..chtěl bych se zeptat..jak si stojí grafika GeForce 130M GT proti ATI HD4650..díval sem se na testy ale prd z toho zjistím..potřebuju NTB do školy a chci aby mi na něm jely sice starší hry..ale aby jely opravdu plynule =)..přemejšlím o ASUS M60VP s 2.53Ghz a ATInou..tou 4650..ale narazil sem na N70SV který je skoro stejně drahý..+ má HDD 2x 320 GB s 7200 otáčkami..ale má grafiku 130M GT..ale připadá mi slabší jak ta ATIna..dřív sem ještě přemejšlel o Toshibě F50-125 s grafickou kartou GeForce 9700M GTS..zajímal by mě váš názor..můžete mi kdyžtak i nějaký doporučit.. do 25 000..značky bych chtěl spíše ASUS, TOSHIBA, HP a MSI..
    Naposledy upraveno uživatelem Paullik74: 04-08-2009 v 13:54
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele cool.user
    Registrace
    May 2006

1)4650 je +/- mirne vykonejsi nez 130M GT
    2)notebook Asus N70SV mi neprije zcela vhodny pro kazdodeni noseni do skoly. Respektive tahat kazdej den 4kg tezkou 17" kravu bych doopravdy nechtel.
    3)Toshiba Qosmio F50-125 s dobou vydrze "až" 1,5 hodin je spis parodie na NB
    4)Celkove se da rict ze cim vykonejsi grafika v NB, tim vetsi problemy s prehrivanim a tim vetsi problemy s vydrzi, tedy i celkovou mobilitou.
    5)Byt tebou tak bud koupim notebook do skoly a herni sestavu domu, nebo se zamyslim nad FSC SA3650
    Naposledy upraveno uživatelem cool.user: 04-08-2009 v 14:15

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2009

Citace Původně odesláno od cool.user Zobrazit příspěvek
    1)4650 je +/- mirne vykonejsi nez 130M GT
    2)notebook Asus N70SV mi neprije zcela vhody pro kazdodeni noseni do skoly. Respektive tahat kazdej den 4kg tezkou 17" kravu bych doopravdy nechtel.
    3)Toshiba Qosmio F50-125 s dobou vydrze "až" 1,5 hodin je spis parodie na NB
    4)Celkove se da rict ze cim vykonejsi grafika v NB, tim vetsi problemy s prehrivanim a tim vetsi problemy s vydrzi, tedy i celkovou mobilitou.
    5)Byt tebou tak bud koupim notebook do skoly a herni sestavu domu, nebo se zamyslim nad FSC SA3650
    nechci malej...doma PC sestavu mám a ta mi stačí..jinak díky za rady =)..a plánuju ještě kupovat druhou aterku ať mám jakejkoliv NTB..protože výdrž 4 hodiny jak požadují ve škole..

edit: sorry špatně sem četl
    Naposledy upraveno uživatelem speedsnail: 04-08-2009 v 14:50 Důvod: sloučeno, příště použij tlačítko EDIT!!

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Paullik74 Zobrazit příspěvek
    nechci malej...doma PC sestavu mám a ta mi stačí..jinak díky za rady =)..a plánuju ještě kupovat druhou aterku ať mám jakejkoliv NTB..protože výdrž 4 hodiny jak požadují ve škole..
    Takze chces tahat do skoly 4Kg 17" a k tomu jeste druhou baterku?

hele, pokud mas doma slusnou sestavu tak se vykasli na nejake kraviny typu herni NB a radsi se zamer na hledani kvalitniho NB, treba Lenovo R400 za 20k s dobou vydrze az 5 hodin mi prijde do skoly jak delany.

edit: pripadne http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=65424

nechtěl si napsat zcela nevhodný ?
    Ne, nechtel (teda az na to jedno N ktere mi tam vypadlo )

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2009

Mno slušnou.. AMD 4200+..2.2 ghz...GK 9600 GT 512MB..2GB RAM průměr..

Registrace
    May 2006

Mno slušnou.. AMD 4200+..2.2 ghz...GK 9600 GT 512MB..2GB RAM průměr..
    Porad vykonejsi nez vetsina NB cos vybral v prvni postu...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2009

Přemýšlím nad těmato...
    http://interlink.tsbohemia.cz/defaul...fulltext=M60VP
    http://www.itlevne.cz/zbozi.aspx?zbk=N51TP&x=0&y=0 ...

nevím mno..mi příde aj ta ATIna 4650 silnější než ta co mam ve stolňáskovy

Ta M60VP se mi líbí i vzhledově..

Prostě nechci šunku notebook mno tak se to dá říct a nejvíc nechci integrovanou grafiku :P
    Naposledy upraveno uživatelem cool.user: 04-08-2009 v 14:49 Důvod: sloucene tri posty

Registrace
    May 2006

Chlape a ma smysl ti vubec radit nebo jses stejnak uz rozhodnutej a jen chces abychom te poplacali po zadech a rekli ti "jo, dobre, jses borec, vybrals naprosto skvele"?

Ta M60VP se mi líbí i vzhledově..
    3,3Kg mi neprijde zrovna jako zcela idealni vaha na kazdodeni noseni... Kdyz k tomu navic prictu druhou baterku...

A pouzivej tlacitko EDIT.

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Taky mě udivuje čemu někteří lidé ještě říkají notebook. Tahám cca 1x týdně služební 14" Dell a to je tak na hraně pohodlné únosnosti. Nedokážu si představit že bych každý den nosil 4-5kG (ntb, baterka, myš, adaptér, brašna) 17" notebook velikosti serfařskýho prkna..

Čili, taky mi přijde na každodení nošení lepší lehký 13-14" notebook s odpovídající výdrží na baterky (již zmíněné lenovo, HP, atp.), případně to 13" FSC
    Naposledy upraveno uživatelem speedsnail: 04-08-2009 v 15:14

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2009

Jj sorry :P na fórech moc nepíšu =)...mno hele..můj dotaz si odpověděl už na začátku ..ptal jsem na porovnání grafik takže pohoda =)..oni mi totiž říkají všeci to co ty..neříkám, že nemáte pravdu..souhlasím stím..

btw..furt mi sem posíláte fujistsu..je to dobrá značka ?? nebo ju máš osvědčenou ?

Registrace
    May 2006

btw..furt mi sem posíláte fujistsu..je to dobrá značka ?? nebo ju máš osvědčenou ?
    FSC je velice kvalitni znacka, navic v soucasne dobe ma FSC jako jedine licencovane od AMD XGP technologii na externi graficky modul, ale myslim si ze vzhledem k sestave co mas doma ztraci pro tebe sa 3650 vyznam.

Ale znova zopakuju, pokud chces kvalitni skolni/pracovni notebook, ber to lenovo r400. Na nic si nehraje, je to proste kvalitni pracant a radoby moderni pozerske trendy v podobe hernich notebooku jdou mimo nej.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2009

Tak teda díky za rady =)..

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Já se tedy vrátím k původnímu dotazu. Pokud ti vyhovují všechny ty nedostatky velkého "kvazi" herního ntb, hledal bych určitě modely s HD4650 nebo 70. Mají (na poměry mobilních grafik) výborný výkon v nových hrách a minimální spotřebu. Takže z tvého původního výběru raději ten Asus s P8700 a HD4650.

Další tipy:

MSI GX623 (HD4670, v ČR asi dočasně vyprodaný)
    HP Pavilion (HD4650)
    Sony Vaio (HD4650,BR)
    Naposledy upraveno uživatelem speedsnail: 04-08-2009 v 15:43

Nováček
    Registrace
    May 2006

Mám ve stolním počítači taky GeForce 9600 GT a výkonově je to dvakrát lepší než GeForce 9600M GT v noteboocích (někde na úrovni toho, co maj herní notebooky s GeForce 9800M GTX). Celkem s jistotou ta ATI 4650 na výkon tvého stolního počítače ani nedostáhne.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2009

Tak aspoň doufám, že se to nějak vyrovná tím CPU a RAMkama =). Uvidím, každopádně díky za rady, všem.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Jakou grafickou kartu?
    Od jozka.1 v sekci Grafické karty
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 16-08-2010, 14:38
  2. Jakou grafickou kartu?
    Od Filoid v sekci Grafické karty
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 27-07-2010, 09:08
  3. Jakou grafickou kartu do 1.500,-