reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

blikání obrazu ve hrách a následné zaseknutí pc

Johnaxis (6)|4.8.2009 17:30
Dobrý den, již asi měsíc registruji blikání a deformaci obrazu při hraní her. U některých se PC rovnou zasekne. Moje grafická karta je Ge force 7950 gt. Ovladače mám nejnovější. Hodnoty teplot dle programu Everest normální. Direct X jede bez problémů. Obrazovka je LCD AcerAL1716
V programu 3dmark 06 dochází k deformaci obrazu a nedokončí se ani první z testů a vyhodí hlášku out of memory. Děkuji za případnou pomoc
mutinek (80)|4.8.2009 19:34
Mohu znát celou sestavu...V jakých hrách to dělá... A dělalo to i předtím nebo až teď
Johnaxis (6)|4.8.2009 19:43
AMD Athlon 64 4200+ x2 dual core processor, 2048 mb RAM, Ge force 7950 gt. Pc je staré cca 3,5 roku.Všechny uvedené hry fungovaly vždy bez problémů
Poprvé jsem registroval blikání hry po nainstalování hry Battleforge, nyní hra bliká ve PES 09,Guild Wars,Medieval 2 Total war,Heroes 5,Neverwinter nights 2 . Ve hrách Nhl 06 a Battlefield heroes se hra zasekne asi po 1 minutě. U her FM 07, Knights of honor a Age of mythology bez problémů.
mafinphoenix (22)|4.8.2009 19:43
[quote=Johnaxis;278138]Dobrý den, již asi měsíc registruji blikání a deformaci obrazu při hraní her. U některých se PC rovnou zasekne. Moje grafická karta je Ge force 7950 gt. Ovladače mám nejnovější. Hodnoty teplot dle programu Everest normální. Direct X jede bez problémů. Obrazovka je LCD AcerAL1716
V programu 3dmark 06 dochází k deformaci obrazu a nedokončí se ani první z testů a vyhodí hlášku out of memory. Děkuji za případnou pomoc[/quote]

Tohle se jevi jako problem s pameti na grafice ...pokud mas moznost ji vyzkouset v jinym kompu tak to udelej...