reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

kolik času trávíte hraním PC her?

BlackFrog (563)|10.1.2007 23:22
Opět další průzkum:) Zajímalo by mě kolik času trávíte u PC her.

Já sem u nich dřív trávil hodně času, spoustu hodin denně, ale poslední dobou se vše mění a sem spíš na internetu, icq...:)

EDIT: Doufám že jsou odpovědi v anketě přijatelně rozvrhnuté:)

EDIT 2: no to pár hodin týdně a několikrát týdně je dost podobný co?:D nevadí tak se o tom rozepište pod anketou:)
boboco (1987)|10.1.2007 23:33
Pěkných nových her je tak žalostně málo a nepamatuju si, kdy mě nějaká chytla abych u ní zůstal dýl než jeden/dva večery. Takže poslední dobou hraju míň a míň... Přál bych si nějaké pořádné Rally, nejlépe Collin McRae Rally 2007;) a nebo Juiced II (když Carbony nestály za ....)
P@pi (1519)|10.1.2007 23:36
Poslední hru, kterou jsem dohrál byl Dark messiah of might and magic (spíš z nostalgie k MaM ;) ). Poslední dobou nemam ani čas, ani náladu. Takže tak pár hodin týdně, možná ani to ne.

Navíc mi přijdou hry žalostně krátké (třeba DMoMaM) nebo nudné (zbytek :D).

Docela se těším, co předevede Crysis.
Frog (510)|10.1.2007 23:38
no na mojom radeone mi hier čo na nom idu stabilne stale ubúda :) takže dajme tomu že teraz asi 2-3 hodiny tyždenne stravim pri hrách (NHL2007, Quake, FarCry)
mech13 (5526)|10.1.2007 23:39
[QUOTE=boboco]Pěkných nových her je tak žalostně málo a nepamatuju si, kdy mě nějaká chytla abych u ní zůstal dýl než jeden/dva večery.[/QUOTE]
presne proto uz novy hry ani neshanim... hraju minimalne, vetsinou neni cas. maximalne nejaka flashovka na odreagovani... ale kdyz dostanu chut a vyhrabu nejakyho X-COMa, OTTD, BG, NFS: porsche, MOO2 nebo nejakou kreslenou adventuru tak o me tyden nikdo nevi:) ale neni to zas tak casto...
robky (3195)|10.1.2007 23:50
[QUOTE=Frog]no na mojom radeone mi hier čo na nom idu stabilne stale ubúda :) [/QUOTE]
Tak to bude stále horšie a horšie.
Sem tam pozabíjam pár indivíduí v Ghost Recon:AW, SWAT4 a dám pár gólov v NHL alebo FIFA. Aj to len párkrát do týždňa, to ma samozrejme musí k bedni pustiť moja dcéra.
Frog (510)|11.1.2007 00:37
[QUOTE=boboco]Pěkných nových her je tak žalostně málo a nepamatuju si, kdy mě nějaká chytla abych u ní zůstal dýl než jeden/dva večery. Takže poslední dobou hraju míň a míň... Přál bych si nějaké pořádné Rally, nejlépe Collin McRae Rally 2007;) a nebo Juiced II (když Carbony nestály za ....)[/QUOTE]

ono tých hier je tolko ako nikdy predtým.
pravidelne pozerávam reláciu GamePage, a sa čudujem kto tie hry vobec hráva, ved to sa nedá stíhať tolko hier vobec hrať. O väčšine z nich počujem prvý krát v tej relácii. Ale suhlasim kvalitou zaostavaju za hrami z doby kedy ich bolo sice málo ale boli to hry plnohodnotnejšie a zábavnejšie.
cool.user (2822)|11.1.2007 03:39
[QUOTE=boboco]Pěkných nových her je tak žalostně málo [/QUOTE]
To neni dobou, to je tim ze starnes :p
pas!k (3765)|11.1.2007 06:01
Vice jak rok uz hraji pouze Guildwars (onlinovka) ostatni hry se da rict ze me nezajimaji a i na gw mam ted cas max 3x do tydne coz je skoda ... Pilsner urquell guardians web nasi guildy.
boboco (1987)|11.1.2007 07:17
[quote=cool.user]To neni dobou, to je tim ze starnes :p[/quote]
No, i to je, možnost:D, ale...
[quote=Frog]ono tých hier je tolko ako nikdy predtým.
pravidelne pozerávam reláciu GamePage, a sa čudujem kto tie hry vobec hráva, ved to sa nedá stíhať tolko hier vobec hrať. O väčšine z nich počujem prvý krát v tej relácii. Ale suhlasim kvalitou zaostavaju za hrami z doby kedy ich bolo sice málo ale boli to hry plnohodnotnejšie a zábavnejšie.[/quote]
...já bych to spíš vidět takhle: Já něřekl, že her je málo, já řekl, že pěkných (rozuměj kvalitních) her je strašně málo. Technologie umožňují to, co nikdy, ale chybí nápad - originalita - zábava a nebo se objeví dobrý nápad, ale daná firma ho ani zdaleka nerozvine a hra padá na směšné grafice, chybách nebo nemožném ovládání. Zkrátka, nehraju všechny typy her, jsem dost vybíravej, ale myslím, že trh je přesycen brakem a těch pár světélek, co na měm je, často pohltí okolní tma....
aldafallout (194)|11.1.2007 08:21
Teď jsem si zase po půl roce koupil grafiku (R1950PRO). Vzal jsem si volno a strávil dva dny hraním. Moc mě to ani nebavilo. Hrál jsem Titan quest a Oblivion. Už asi nebudou probdělí noci ve společnosti Fallout2 a nebo si už nebudu říkat, ještě jeden hrad (HOMAM3):).
Black tgfh (143)|11.1.2007 08:22
Jelikož já mám na PC i jiné aktivity, tak mi na hraní her moc času nezbyde, ale rád si neco někdy zahraju - Ghost Recon AW, Flat Out 2, Heroes V, proto dávám možnost pár hodin týdně.
pas!k (3765)|11.1.2007 08:24
[QUOTE=aldafallout]Teď jsem si zase po půl roce koupil grafiku (R1950PRO). Vzal jsem si volno a strávil dva dny hraním. Moc mě to ani nebavilo. Hrál jsem Titan quest a Oblivion. Už asi nebudou probdělí noci ve společnosti Fallout2 a nebo si už nebudu říkat, ještě jeden hrad (HOMAM3):).[/QUOTE]
:) Titan Quest je nuda nainstaloval jsem to hlavne diky tomu ze jsem hral aktivne dlouhou dobu d2 na battle netu je to v podstate plagiat ale bez poradny online podpory takze jsem to zapich ve tretim aktu ;) Oblivion jsem tez zkousel ale kdyz me tam proste chybi ty realne postavy .. moznost jen tak pokecat s nekym z druhe strany zemekoule nekde ve meste atd .. podle me kdo jednou pricuchne k onlinovkam ci k jakemukoliv poradnemu multiplayeru kazda singlovka mu pak prijde jako beckovy film .. Pokud jsi priznivcem mmorpg zkus si nekdy zahrat Guildwars V tomto momente jsou uz jsou na svete dva datadisky tato hra je zamerena prevazne na pvp ale je tam i slusne pve .. ale v pvp je to naprosta spicka v mmorpg a myslim si ze jeste dlouho nebude mit konkurenci .. svetovy zebricek .. turnaje .. mnozstvi ruznych aren .. ziskavani titulu za turnaje atd atd .. ale pozor je to silne navykova vec ;) Momentalne je na cz poli asi 15 guild nektere citaji treba i 30 hracu ..
Petr S. (1220)|11.1.2007 08:30
Tak jsem dal možnost "Hry nehraju vůbec" a koukám že jsem tady zatím sám! :D

Teda abych to trošku rozvedl, dřív jsem hry hrál docela dost (to bylo ještě v dobách, kdy jsem měl 386SX a následně 486SX). To jsem chodil ještě na základku a tehdejší hry typu Wolf3D, Duke Nuke, Mario, Vlak ale i různé závodní mě moooc bavili :p Nejlepší z her co pamatuju, že mě asi nejvíc chytla, byla Duna 2 - to byl nářez, to mě fakt bavilo a hrál jsem ji tak dlouho, dokud jsem ji 3x nepřetočil :) Jednou za Atreidy, jindy za Ordos či Harkonnen :D

Pak jsem dostal lepší komp (rozuměj AMD K6 200MHz) a hrál jsem taky ;) Ale už hry trošku lepší, třeba Need for Speed II.

Když jsem ale začal chodit na střední a byl jsem přes týden pryč tak nějak na hry přestal být čas a postupem času mě i přestaly bavit. Začal jsem dávat větší přednost užitečnějším a smysluplnějším věcem (mluvím za sebe :D ) jako je např. programování, WWW, PC hardware, později i PC servis :thumb

Nějakou tu hru si občas také zahraju, ale to spíš když jsem někde u nějakého kamaráda. Ve svém PC, co vím, žádné hry nemám :notsure Už asi měsíc ale mám smartphone a tam jsem jednou neměl co dělat a projížděl jsem co mi tam starý majitel nechal - našel jsem jednu závodní hru :idea , trošililinku ve stylu GTA. A když jsem furt neměl co dělat tak jsem ji začal pařit A docela mě to chytlo :thumb
Honny (262)|11.1.2007 14:22
Nehraju... prakticky.
Matajon (125)|11.1.2007 16:22
1-5 Hodin mesíčně .... nevím, hraní mě už nějak nebaví (snad nedospívám :eek:)
tgfh (2985)|11.1.2007 17:46
Já hraju tak pár hodin týdně.
Nejvíce FlatOut 2 a Tom Clancy's Rainbow Six Vegas.
cool.user (2822)|11.1.2007 21:18
[QUOTE=boboco]...já bych to spíš vidět takhle: Já něřekl, že her je málo, já řekl, že pěkných (rozuměj kvalitních) her je strašně málo. Technologie umožňují to, co nikdy, ale chybí nápad - originalita - zábava a nebo se objeví dobrý nápad, ale daná firma ho ani zdaleka nerozvine a hra padá na směšné grafice, chybách nebo nemožném ovládání. Zkrátka, nehraju všechny typy her, jsem dost vybíravej, ale myslím, že trh je přesycen brakem a těch pár světélek, co na měm je, často pohltí okolní tma....[/QUOTE]
Ja bych stale zustal u te varianty ze starnes.

Ber to takhle, dej dneska 11letymu klucinovi (zdravim matajona :D ) ktery pred tydnem dostal nove (prvni) PC treba demo NFS a bude ti to hrat desitky hodin protoze bude zkouset co se stane kdyz auticko vrazi do toho ci onoho. Pro neho bude kazda nova hra neco noveho a zajimaveho. Pak se ho ale za 5 let zeptej co si mysli o hernim prumysli a bude ti tvrdit ze uz nevychazej tak dobry hry jako pred 5 lety.

Proste uz ses starsi , mas jiste zkusenosti a vis ze "kdyz auticko vrazi do te veci" tak se nestane vubec nic, proto to nebudes ani zkouset a proto te hra brzy omrzi. Zaroven s tim ze mas vic zkusenosti uz vis co chces, vis ze chces hrat lepsi hry nez jsi hral doted atd atd atd...
Matajon (125)|11.1.2007 21:25
[QUOTE=cool.user]...[/QUOTE]
Me neni 11 :turtle
Frog (510)|11.1.2007 21:45
[QUOTE=cool.user]...
Proste uz ses starsi , mas jiste zkusenosti a vis ze "kdyz auticko vrazi do te veci" tak se nestane vubec nic, proto to nebudes ani zkouset a proto te hra brzy omrzi. Zaroven s tim ze mas vic zkusenosti uz vis co chces, vis ze chces hrat lepsi hry nez jsi hral doted atd atd atd...[/QUOTE]

heh, pekne si to vystihol

mimochodom ten avatar pred tym co si mal bol lepši, tento je taky morbidny a dosť odpudivý, sorry ak sa tebe páči - je to tvoj avatar :)
boboco (1987)|11.1.2007 21:57
[quote=cool.user]Ja bych stale zustal u te varianty ze starnes.

Ber to takhle, dej dneska 11letymu klucinovi (zdravim matajona :D ) ktery pred tydnem dostal nove (prvni) PC treba demo NFS a bude ti to hrat desitky hodin protoze bude zkouset co se stane kdyz auticko vrazi do toho ci onoho. Pro neho bude kazda nova hra neco noveho a zajimaveho. Pak se ho ale za 5 let zeptej co si mysli o hernim prumysli a bude ti tvrdit ze uz nevychazej tak dobry hry jako pred 5 lety.

Proste uz ses starsi , mas jiste zkusenosti a vis ze "kdyz auticko vrazi do te veci" tak se nestane vubec nic, proto to nebudes ani zkouset a proto te hra brzy omrzi. Zaroven s tim ze mas vic zkusenosti uz vis co chces, vis ze chces hrat lepsi hry nez jsi hral doted atd atd atd...[/quote]

Zajímavá teorie...:D No, možná na tom přeci jen něco bude:confused: :D . Už ani ty Wormsy mě moc neberou (jen ve dvou, s bráchou nebo tak...:slug) Ale docela mě teď chytnul Slovní fotbal na www.hry.cz :D -ale vůbec mi nejde:D :mistake :turtle

...chudáček Majaton, jak víš, že mu je 11, on se brání, že prej ne:D
)aguar (235)|12.1.2007 16:30
Jak tak koukam tak tady nikdo nehraje. To bude asi tim ze ti hraci nejsou na netu vubec a nebo paří a nebo nechodi na SHW :)
BlackFrog (563)|12.1.2007 17:09
[QUOTE=)aguar]Jak tak koukam tak tady nikdo nehraje. To bude asi tim ze ti hraci nejsou na netu vubec a nebo paří a nebo nechodi na SHW :)[/QUOTE]
a ty hrajes? ja to uz ted omezil jen na online s kamosema, chvilku denne(napr. jeden zapas NHL07 za den)
Konnor (278)|12.1.2007 17:23
Moc toho nehraju, všechny nový hry nějak konvergujou k nulový hratelnosti, vyjma Gothica, bože kdo mi tu hru zas dal, sedím u toho každou volnou chvilku (2-4 hodiny)!!!
cool.user (2822)|12.1.2007 18:54
[QUOTE=Frog]mimochodom ten avatar pred tym co si mal bol lepši, tento je taky morbidny a dosť odpudivý, sorry ak sa tebe páči - je to tvoj avatar :)[/QUOTE]
Ten avatar vystihuje mou dusi v cele jeji krase :D
Honny (262)|13.1.2007 10:50
[QUOTE=Matajon]1-5 Hodin mesíčně .... nevím, hraní mě už nějak nebaví (snad nedospívám :eek:)[/QUOTE]Ty? Nikdy.
[QUOTE=boboco]...chudáček Majaton, jak víš, že mu je 11, on se brání, že prej ne:D[/QUOTE]
Známe ho. Někdy nemá ani těch 11...
Achilies_shw (0)|13.1.2007 20:10
V průměru cca 2 hodiny denně.
Záleží na hře, na období a na GK :-) Je víkend, kdy u toho strávím fakt dost času a na druhou stranu třeba ve zkouškovém (teď!! grrr...) na to moc času není.

Poslední dobou jsou ale ty hry hodně o grafice a ne hratelnosti..:-(
Jackal1 (218)|13.1.2007 23:08
Taky si několikrát týdně zahraju, ale jak kdy a jak dlouho. Musí mě hra opravdu chytit a pak se jí věnuji i častěji, ale těch je bohužel míň a míň, rok 2006 byl pro mně slabým rokem na dobrou bezduchou pařbičku. :-)
Achilies_shw (0)|13.1.2007 23:15
Ještě k tomu dospívání...Každý mi říkal, že až dospěju, ono mě to paření přejde..bla bla bla....A NEPŘEŠLO!! :D
A myslím si, že až už budu ještě bětší než jsem teď :) , tak is stejně, když bude čas, rád zahraju hry.

Hodně času teď trávím u online her jako Battlefield 2 apod.

Je ale těžké udržet krok HW nároky nových her. Dneska hry Oblivion, Ghotic, FEAR apod....to aby si člověk kupoval nový HW pomalu každý půlrok :(
Cujo11 (54)|14.1.2007 16:58
nevim, ale tento vikend sem hral 5 CW v cs turnaji, takze se du honem ucit :D
)aguar (235)|15.1.2007 14:48
[QUOTE=BlackFrog]a ty hrajes? ja to uz ted omezil jen na online s kamosema, chvilku denne(napr. jeden zapas NHL07 za den)[/QUOTE]


Ne ja nehraju protoze nemam net doma :) Fakt