reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

problem s windows movie maker

seimmo (1)|5.8.2009 00:10
Zdravým
Potřebovala bych pomoct kdyliliv zapnu program mavie maker ponekolika sekundach se objeví hlašeni ze v aplikaci WMM došlo k problemu a musi byt zavrena.

děkuji za jakokoliv pomoc
Challenger_ii (192)|5.8.2009 05:23
A co vaše sestava? Stručný popis HW a verze OS včetně SP? Případně verzi Windows Movie Maker-u? Měla by to být již 2.1 pro WXP a 2. pro Visty. Pokud je OS v pořádku a nevyskytují se problémy s jinými aplikacemi, nejspíše se jedná o nefunkční nebo chybějící kodeky, které WMM potřebuje. Nicméně s WMM nepracuji a podobný problém jsem na cizím PC vyřešil právě instalací kodeků. Hoďte tam např. K-Lite Mega Codec Pack. Najdete jej zde v sekci download Link
StD (1963)|5.8.2009 07:20
[quote=Challenger_ii;278282]A co vaše sestava? Stručný popis HW a verze OS včetně SP? Případně verzi Windows Movie Maker-u? Měla by to být již 2.1 pro WXP a 2. pro Visty. Pokud je OS v pořádku a nevyskytují se problémy s jinými aplikacemi, nejspíše se jedná o nefunkční nebo chybějící kodeky, které WMM potřebuje. Nicméně s WMM nepracuji a podobný problém jsem na cizím PC vyřešil právě instalací kodeků. Hoďte tam např. K-Lite Mega Codec Pack. Najdete jej zde v sekci download Link[/quote]

...mno, já bych tedy osobně místo nějakých zbytečných kodeků, které pouze zasviní MeritSystem OS, v první řadě věnoval pozornost stavu .NET Frameworku...