reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Politá klávesnice u NB

Petr S. (1220)|11.1.2007 12:33
Můj známý má menší problém a ptal se mě co s tím, co jsem věděl jsem mu poradil na ostatní se musím zeptat zde ;)

Jde o to, že si do klávesnice jeho noťasu (má Toshibu m100-166) omylem rozlil trošku limonády. S notebookem se nic vážnějšího nestalo, funguje, jen mu blbnou klávesy - limonáda je prostě polepila. Buď nepíšou nebo se slepí s kontaktem a píšou furt.

Za kolik by mu vyšla v servisu oprava s prací? Noťas má ještě v záruce, teda do teď měl :notsure a tak by asi byla oprava svépomocí zbytečná a toho se týká i můj další dotázek: Padla mu s tím záruka na celý komp nebo jen na tu klávesnici? Protože pokud jen na klávesnici tak se právě vyplatí ten autorizovaný servis...

Co myslíte? Jak byste to řešili?

Díky
Petr S. (1220)|12.1.2007 11:42
Tak teď mu zničehonic začala ta klávesnice fungovat až na dvě klávesy. Ty nejdou zmáčknout, asi se nějaké nečistoty dostaly pod kontakty... :confused: Vyčistit to taky pořádně nejde, dá se maximálně vytáhnout ta klávesa ale vyčistit to stejně pořádně nejde. Takže asi servis...

Nevíte teda jak to je s tou zárukou?
tgfh (2985)|12.1.2007 15:38
Záruku Ti neuznají.
Ať si koupí nějakou externí klávesnici do USB...nebo servis :)
BlackFrog (563)|12.1.2007 19:06
[OT] to mi připomělo můj ananasový thread:D doteď se mi zasekává BackSpace:D [/OT]
Petr S. (1220)|13.1.2007 11:11
[QUOTE=tgfh]Záruku Ti neuznají.
Ať si koupí nějakou externí klávesnici do USB...nebo servis :)[/QUOTE]

Jasně, to je asi jasné :thumbdown Ale ztratil takto záruku na celý komp nebo jen na tu klávesnici? Nevím, jak tohle Toshiba a ostatní firmy provádějí...

[QUOTE=BlackFrog][OT] to mi připomělo můj ananasový thread doteď se mi zasekává BackSpace [/OT][/QUOTE]

Copak? Taky jsi měl podobný problém :rolleyes: