Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 49

Téma: Repro k PC

Občasný diskutér Avatar uživatele xxxstalkerx
    Registrace
    Feb 2009

Cau, mam Logitech X-540 pripojene pres Asus Xonar DX, ani ne 2 mesice, ale se zvukem nejsem moc spokojenej, tak uvazuju o necem, co bude hrat jako repro a ne jak chrastitka, posloucham Disturbed, Korn, Slipknot, System Of A Down, Linkin Park, Motorhead apod, proste Metal a Rock, takze na to by melo byt to repro, styl hudby par let nehodlam menit. Taky hraju hry a libi se mi prostorovy zvuk, napriklad v CoD 4 prelet vrtulniku, kdyz si to pustite nahlas, tak poznate, kde je. Muzete mi neco doporucit?
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

cenovy strop, protoze mam chut ti doporucit receiver a k tomu repraky :-D.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Liqid
    Registrace
    Feb 2008

Tez posloucham metal nejradsi Bullet for my valentine na tehlech bednach http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=28713 a neni si naco stezovat je to paradni narez, ale na ty hry jsou lepsi sluchatka ;-)

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od ICEBOSS Zobrazit příspěvek
    cenovy strop, protoze mam chut ti doporucit receiver a k tomu repraky :-D.
    http://avforum.zive.cz/viewtopic.php...0890&p=6543115

Pokud Vám nevyhovují klasické PC Speakery tak doporučuji se kouknout na toto: http://avmania.zive.cz/Testy/Poslech...0/default.aspx
    Možná Vám to pomůže se poohlédnout po něčem jiném.

Registrace
    Feb 2009

Strop 8-10. Hele pokud vas tenhle strop odrazuje, podivejte se i po necem drazsim, ale ted vic nemam, takze bych to koupil pozdeji.
    Naposledy upraveno uživatelem xxxstalkerx: 08-08-2009 v 09:42

Registrace
    Feb 2009

Tak jsem se dival na ten odkaz, co jste mi poslali, KRK RP 5 G2 vypadaji jako slusne reproduktory, takze zrejme uz chybi subwoofer a je to vse?

Registrace
    May 2008

Já jsem si pořídil KRK RP 6 G2 a spokojenost. Ale musím poukázat na pár věci:
    - součastí balení nejsou signálové kabely (napájecí tam naštěstí jsou), což cenu trošku navýší. (v mým případě cca 400 kč).
    - cena se většinou uvádí za kus (třeba v mým případě).
    - jsou velmi citlivé na zdroj signálu. Já je provozuji na E-MU 1616m, ale např. na Audigy ZS byly naprosto nepoužitelné (spoustu ruchů, které se nedaly odstranit).

Dopl. Subwoofer např. KRK SUB RP10S není zrovna levnou záležitostí.

Registrace
    Feb 2009

Tak to se mi to trochu vice prodrazuje a pokud je cena za kus, tak i se subwooferem bych za to nechal 17 tisic +-. Jeste jsem nasel AQ M 21, ovsem zase nevim, jestli cena je za kus a jestli dokupovat subwoofer, leze to nejak do penez.

Registrace
    May 2006

no, jenze ono je to porad jenom stereo, takze efekty, jak nad tebou prelitava vrtulnik si moc neuzijes... musel bys koupit minimalne 4 kusy na quadro.

mate u vas ve meste nejaky slusny hudebni bazar? Obcas se tam daji nakoupit zajimavy veci, treba receiver i s bednama do 10 - 15K... ;o)
    Naposledy upraveno uživatelem ICEBOSS: 08-08-2009 v 10:24

Registrace
    Feb 2009

Jsem v Praze, takze urcite tu neco je, ale nevim o tom. Jinak, stacilo by pro zacatek mit aspon jeden, ze bych casem dokupoval? Protoze ty krky i z te recenze vypadaji stale vic zajimave. Jen jeste malickost, kdyz koupim dejme tomu jeden nebo 2 krky, co k tomu musim jeste mit, aby to hralo tak jak chci, nejaky zesilovac, reaciever nebo co jste tu navrhovali?

Registrace
    May 2006

Resp se to da i novy:

http://www.hifishop.cz/av-prijimace-...sony-str-dh500
    +
    http://www.hifishop.cz/sestavy-repro...-proxima60-set
    nebo
    http://www.hifishop.cz/sestavy-repro...00?v=413717001
    A dam pravou kouli na to, ze tohle kombo bude hrat lip nez jakykoliv PC repraky.

Registrace
    Feb 2009

Takze ty Magnaty? Jsem v audiu laik, takze ocenim rady Jinak, kdyz koupim Magnaty, co musim dokoupit?

Registrace
    May 2006

pokud bys koupil ne PC repro set /tedy bez integrovanyho zesilovace v bednach/, tak musis mit receiver (na ten pripojis bedny), ktery propojis se zvukovkou.

Nicmene testy receiveru si nekde projdi, tohle byl jenom nastrel.

Registrace
    Feb 2009

Na ty avmanii testujou reprosestavy na recieverech Denon a Onkyo za 9 tacu, coz je castka kterou jsem chtel dat za repro.

Registrace
    May 2008

Do AQ M 21 bych určitě nešel. Na trhu je spoustu firem, které se s oblibou používají do studií a AQ to určitě není. Každopádně bych Vám doporučil navštívit nějakou tu speciálku a aktivní monitory si poslechnou.
    Já jsem byl původně rozhodnutý pro monitory s 5" woofer-em s tím, že si časem dokoupím subwoofer. Obával jsem se (a oprávněně) absence nejnižších frequencí. Původně jsem byl rozhodnutý pro Tapco S5 (dle názoru jiných velmi povedené moniry) a po poslechu v Uherském Hradišti jsem se rozhodl pro KRKy RP6. Tapca zněly naprosto užasně (samozřejmě ve své cenové kategorii. ), ale absence basů byla u nich znát.
    RP6 mají 6" woofer a dle mého soudu dokážou basy zahrát lépe. Např. filmové soundrack-y zní výborně. Někdy si říkám, že mám zaplé korekce zvuku.

Je třeba ještě podotknou, že tyto monitory (jedná se o IN EAR poslech) nejsou určené jako náhrada HI-FI věže, ale pro pokud možno nepřikrášlený poslech (mix hudby), který zejména u monitorů vyšší cenové hladiny zní dost suše. Takže můžou být vyznávači hudby typu duck-cink zklamaní.

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Repro k PC
    Od yanscha v sekci Audio
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 10-11-2009, 20:39
  2. Repro 2.1
    Od lubayys v sekci Audio
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 03-07-2008, 18:21
  3. Repro k PC 5.1