reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Hamachi - problém

Paullik74 (149)|8.8.2009 19:24
Zdravím, mám takovej zvláštní problém s HAMACHI..s jedním borcem se nemůžem přes hamachi vůbec spojit..po spuštění, vidíme u sebe navzájem modrou šipku, někdy modrou hvezdičku a někdy oranžovou..ale s ostatnímy, se mi jde úplně v pohodě spojit, i jemu..zkoušely jsem vypnout FIREWALL, oba dva, jestli to třeba neblokuje..nic..reinstalace hamachi, nový verze..nic z toho nejde..a to nám to dříve šlo úplně v pohodě..za každou radu díky..
Lojzek banasaku (12)|9.8.2009 11:34
máte stejné verze ? popř se podiv jestli máš u připojení hamachi nistalované TCP/IP.. jinak k čemu to potřebuješ? hry?
astec (1823)|9.8.2009 11:38
[quote=Paullik74;279665]Zdravím, mám takovej zvláštní problém s HAMACHI..s jedním borcem se nemůžem přes hamachi vůbec spojit..po spuštění, vidíme u sebe navzájem modrou šipku, někdy modrou hvezdičku a někdy oranžovou..ale s ostatnímy, se mi jde úplně v pohodě spojit, i jemu..zkoušely jsem vypnout FIREWALL, oba dva, jestli to třeba neblokuje..nic..reinstalace hamachi, nový verze..nic z toho nejde..a to nám to dříve šlo úplně v pohodě..za každou radu díky..[/quote]

Jaké operační systémy?
Co anitvir?
přidáš si je navzíjem do skupiny?
přidáš si je i na jiném PC?
když jsi reinstaloval, tak jsi smazal i konfig. soubory?
ve správě připojení máš správně další síťový adaptér?
EditorPO (2819)|9.8.2009 12:48
Kolko vas je v skupine? Neni tam nejaky limit u neregistrovanej verzie?