reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Co říkáte na IT manager III ?

Martin Kuchař (20)|9.8.2009 13:20
hlasujte v naší anketě a podělte se s ostatními hráči o své dojmy a pocity
mech13 (5526)|9.8.2009 13:27
kdyby tak bylo vic casu... zkousel jsem, bavilo, ale z casovych duvodu nemuzu pokracovat
EditorPO (2819)|9.8.2009 13:32
Ja osobne som sa do "pustil" s nasadenim. Povedal som si, ze snad by som sa aj mohol pokusit o nejaku peknu cenu. Po par dnoch som ale zistil, ze by som musel fakt hrat maximum casu "od zobudenia po dalsi spanok", aby som sa dostal medzi prvu desiatku.
Asi je to vyhoda pre tych, co normalne cez rok studuju a teraz maju prazdniny, takze tomu mozu venovat maximum casu. My, co normalne pracujeme, niektori hlavne v IT oblasti, toho casu urcite tolko nemame, takze sme v nevyhode. Tym padom ma to nejak prestalo motivovat a hru spustim uz len vtedy, ked sa chcem odreagovat. Momentalne je to uz pre mna len obycajna "klikacka". 133-tie miesto nie je az take zle, ale skor sa prepadam, ako postupujem.

Myslim, ze cela pointa hry nie je nasmerovana tym spravnym smerom. Nejde o vedomosti a sikovnost, ale o straveny cas. Co sa tym chcelo dosiahnut? :)
astec (1823)|9.8.2009 13:39
[quote=EditorPO;279852]Ja osobne som sa do "pustil" s nasadenim. Povedal som si, ze snad by som sa aj mohol pokusit o nejaku peknu cenu. Po par dnoch som ale zistil, ze by som musel fakt hrat maximum casu "od zobudenia po dalsi spanok", aby som sa dostal medzi prvu desiatku.
Asi je to vyhoda pre tych, co normalne cez rok studuju a teraz maju prazdniny, takze tomu mozu venovat maximum casu. My, co normalne pracujeme, niektori hlavne v IT oblasti, toho casu urcite tolko nemame, takze sme v nevyhode. Tym padom ma to nejak prestalo motivovat a hru spustim uz len vtedy, ked sa chcem odreagovat. Momentalne je to uz pre mna len obycajna "klikacka". 133-tie miesto nie je az take zle, ale skor sa prepadam, ako postupujem.

Myslim, ze cela pointa hry nie je nasmerovana tym spravnym smerom. Nejde o vedomosti a sikovnost, ale o straveny cas. Co sa tym chcelo dosiahnut? :)[/quote]

Říkal jsem si že to zkusím, ale nejsi sám co mi říká že se jedná jen o čas strávený u PC. A ten já nemám. Když chceš být dobrý, tak musíš u toho sedět. Proto takové hry nemám rád.
kevin00 (10238)|9.8.2009 15:44
Přesně jak píše EditorPO. Pokud člověk chodí do práce a má rodinu není možné trávit u hry 90 % procent volného času a tím i "bodovat". Jinak hra je to pěkná a pokud mám chvilku, rád si ji zahraji.
IMHO tuto hru by mohl hrát i člověk, který o IT a výpočetní technice nic moc neví, neboť stačí najít "způsob klikání".
Martin Kuchař (20)|9.8.2009 15:53
ano je to pravda - stačí vhodně klikat a sledovat výsledky - i přes to ale hra dokáže zaujmout a chytit na několik hodin
Neregistrovaný (0)|9.8.2009 15:58
Zdravim, tato hra se mi líbí, nicméně mám velké výhrady, hlavní je, že hra často padá i při ukládání, či jen tak, je to dosti nepříjemné, když dosáhnete více bodů a hra najednou spadne a vše je pryč, další je její ,,lagování'' při vyšším skóre se to ani pořádně nedá hrát, a co mě před chvílí znechutilo, že sice sem v top 10, ale lidi přede mnou mají více bodů než já a z ničeho nic mi hra napsala, že jsem jí dokončil a musím zase začít znova. Ano já vím, že je v pravidlech napsáno, že hra může skončit dřív, než dosáhneme nejvyšší úrovně, ale jak už jsem psal, ostatní hráči přede mnou mají více bodů a stále hrají dále. Nikdy nevíme, kdy hra skončí. Tímto se tedy domnívám, že bojovat o ceny už pro mě nemá smysl a navíc dřív se mi přičítaly body po větších částkách, ale teď, když jsem hru dohrál a i kdybych ji nedohrál, tak body se přičítaly opravdu pomalu. A to že jsem v top 10 je pouze tím, že mám velkou trpělivost, protože přes nesčetněkrát spadnutí hry jsem dále hrál.
grapherX (888)|9.8.2009 16:02
Zatím jsem hru nevyzkoušel
Suprak (408)|10.8.2009 09:49
Já jsem vyzkoušel a 4. den mi to hodilo nějakou error, když jsem chtěl upgradovat server. Uložené jsem to neměl, tak jsem to nechal.
Nogard (4)|10.8.2009 11:18
Jako propagace značky jsou hry fajn věc, ale musí fungovat, jinak hrozí negativní pocit u uživatelů a tedy i potenciálních zákazníků. A co si myslet o hře, která laguje, padá, nakonec vůbec nefunguje (viz. příloha), nejlépe běhá v prohlížeči, který ani není v požadavcích? Navíc je to v podstatě opravdu jen klikačka, kdyby tam bylo víc té "znalostní" části, tak by to bylo zajímavější.

Takže můj celkový dojem je že jde o dobrý nápad, který má nedotaženou realizaci a odfláknuté testování.
itmanager.png
Martin Kuchař (20)|10.8.2009 13:32
nejste sám, kdo má podobné potíže, na opravě už pracujeme
Neocz1 (84)|10.8.2009 16:36
Souhlasím. Hra je to pěkná i když je to jen obyčejná klikačka bez potřebných znalostí o IT. Docela mě to baví, ale ty technické potíže - padání v Google Chrome, v IE se zas laguje myš a bortí se to. Ve Firefoxu to taky padá, Operu to sestřeluje taktéž. Se divim, že sem to vůbec vydržel na to 2.místo
score.JPG
Nogard (4)|10.8.2009 18:01
Takže jinými slovy někdo ty problémy má a nemůže dále hrát a někdo je nemá a hrát dále může - to by se asi u hry, kde jsou nabízeny ceny stávat nemělo ...

[quote=Martin Kuchař;280289]nejste sám, kdo má podobné potíže, na opravě už pracujeme[/quote]
Liutasil (63)|10.8.2009 18:27
Hra celkem dobra, i me to bavilo. ruzne upgrady, uceni svych zamestnancu atd., ale taky bych mel spoutsu vyhrad. Hlavni je asi to, ze hra se neda stopnout a mezi tim upgradovat veci + cis emaily. Kdyz musite obklikat 30 pc v jednom patre a mezi tim vam oprad hlasej chyby v pocitacich, tak to je opravdu narocne. Emaily ani nestiham cist. Po case to zacina byt steerotipni. Bral byhc kdybyste si mohli trochu firmu vylepsovat vy (kupovat nove patra,zamestnance atd.) a ne ze vas to po chvili hodi do uplen novy budovy, s uplne novymy zamestnanci.
Ale jinak dobra hra, par dni sem ji hral, ted uz skoro vubec.
Neregistrovaný (0)|11.8.2009 13:12
Hra docela šla, ale problémy ve vyhledávačích s ní teda stojí za to. Padání a zpomalování až do nehratelného poskakování myši po obrazovce. Asi to bude tím, že to nehraji na platformě Intel. :D Ale jak tak čtu tak nejsem jediný kdo má ty problémy. Pak by mně taky zajímalo, jakým podfukem se dá dosáhnout takové pěkné skóre, které má ten první. Sám jsem to hrál a dokonce jsem se s výsledkem chvilku držel v desítce, ale obtížnost a problémy s hratelnosti mně zastavily někde kolem 500 000 bodů. Ti šťastnější jsou schopni nahrát kolem 900 000, ale ten první výsledek je tak naprosto sci-fi (řádově jinde), že se nad ním musím pozastavit. Ke všemu vznikl jen pár dní po odstartování hry (start 3. 8. 2009), tak že pochopení jak hru hrát asi někdo zvládl hodně rychle. Nebo se z počátku počítaly body ve hře jinak? A nebo je v tom nějaká černota? Nic proti majiteli toho score, ale s tím jak se zvyšovala obtížnost jednotlivých levelu, tak získat ty 2 miliony bodů musela být opravdu makačka. Ke všemu dnes je server hry nedostupný, tak jen doufám, že to brzo nahodí ať mohu atakovat přední příčky. :) Hodně zdaru všem IT managerum.
kevin00 (10238)|11.8.2009 13:29
Čtu tu o neustálých problémech s internetovými prohlížeči a docela se divím kam na ně chodíte :) Používám Operu 10 beta2 build 1631 a nepozoruji žádné problémy s hratelností hry.
Evilecek (6)|11.8.2009 14:42
[quote=Neregistrovaný;280666] Pak by mně taky zajímalo, jakým podfukem se dá dosáhnout takové pěkné skóre, které má ten první. Sám jsem to hrál a dokonce jsem se s výsledkem chvilku držel v desítce, ale obtížnost a problémy s hratelnosti mně zastavily někde kolem 500 000 bodů..[/quote]

prominte, ale uz mi to opravdu neda... takze skore jsem nahral podfukem a ano prozradim ho ...tim je, ze jsem hral zhruba 4dny v kuse, motivovan vyhrou.. pokud mate cas a chut, budete u toho sedet, da se nahrat i lepsi skore!!! (pokud srovnate muj vysledek s hraci v globalnim hodnoceni , zjistite, ze to nerealne neni)

a vlastne jste si odpovedel i sam.. ze Vas zastavila na hranici 500k bodu OBTIZNOST a PROBLEMY S HRATELNOSTI!!

tod ke vsem zpochybnovacum..

problem s hratelnosti jsem nezaznamenal az do bugleho uctu,po regulernim ulozeni ..viz. prispevek Nogard, zatim jsem v klidu , bo mam znatelny naskok...a i po konstatovanim , ze se na tom "pracuje"..

PS: jedina vyhoda muze byt rychly procesor .. na P4 2.8ghz - nehratelne ; Core duo T2350 - horsi hratelnost, vyrazne lagy ; Core2 duo E6750 - bez problemu..
Neocz1 (84)|11.8.2009 15:16
Bohužel mě potkalo to samé co Nogarda a Evilecka, hlásí mi to nějakou chybu Server Error. Nemůžu tudíž dál hrát, škoda měl jsem druhou cenu nadosah.
Nogard (4)|11.8.2009 16:25
Nechci být na nikoho nijak zlý, ale když jsem se tu nedávno dozvěděl, že se pracuje na opravách hry, nečekal jsem, že výsledkem bude serverový Runtime Error - člověk to po čase zkusí, jestli už mu to nenaběhne korektně, a výsledek je ještě horší než dříve ... dočkáme se alespoň nyní nějakého skutečného vysvětlení a řešení?
Demetrie (0)|11.8.2009 17:15
Co to má být? Hraju, hraju a z ničeho nic mi hra skočí od začátku s nulovým score???? A hned na to nejaký server error? Doufám, že je to jen zlý vtip. Dostal sem se za týden hraní až na 2.místo a teď mám začít znova od začátku???
Tarman (35)|11.8.2009 17:24
Smutný kino, nejdřív člověk hledá prohlížeč ve kterém to aspoň nějak běhá, když už ho najde, tak mě to po jednom uložení hry už nepustí dál než na ten znak jing-jang či jak se jmenuje, takže si ani nezahraju a teď už to něběží pro jistotu vůbec. Doufám, že až tahle soutěž toho 31.8. skončí a Intel bude chtít v tom pokračovat, že SHW z toho vycouvá...
Neocz1 (84)|11.8.2009 17:44
[quote=Demetrie;280749]Co to má být? Hraju, hraju a z ničeho nic mi hra skočí od začátku s nulovým score???? A hned na to nejaký server error? Doufám, že je to jen zlý vtip. Dostal sem se za týden hraní až na 2.místo a teď mám začít znova od začátku???[/quote]

Jo moje řeč. Skončil jsem teda na 3.místě s 914 000 body a teď jako už nebudu moct hrát dál ? Takže jsem se tedy zhruba 5 dnů namáhal zbytečně ? Jsem nepopsatelně zklamán a pokud se to nějak rychle nevyřeší, tak to bude skvělá reklama jak pro Intel, tak i pro jejich mediálního partnera...Velmi smutné. Začínat od začátku se mi poněkud nechce.
Demetrie (0)|11.8.2009 21:19
Hra už znovu funguje, ale na mém účtu Demetrie po přihlášení, začína od nuly. Co s tím?? Žádam odpovědného redaktora, nebo moderátora o vysvětlení a odpověď prosím. Mám začínat znova od začátku i když jsem se umístil na 2. pozici? Co bude s mojím score, které sem nahral dosud?
Martin Kuchař (20)|13.8.2009 14:50
Se společností Intel řešíme potíže spojené s hrou IT Manager III. Jestliže jste bylo v TOP10 a přišli jste o nějaké body popište mi prosím blíže svůj problém a napište mi, zda jste přišel o nějaké body nebo možnost pokračovat v rozehrané hře.

Do Soukromé zprávy mi prosím napište:
-registrační nick ve hře
-registrační e-mail ve hře

potíže se pokusíme vyřešit individuálně přímo s tvůrcem hry

díky
Evilecek (6)|28.8.2009 22:20
Zajimalo by mne vyjadreni Intelu... nebo co a jak.... neb jako soutezi se citim poskozen... ucet stale nefunkci, a i pres to jsem byl prekonan az po 14ti dnech.. nikde se nic nedeje, alespon z meho pohledu..
Tarman (35)|29.8.2009 12:37
Tak to já se přidam, kvůli chybě v ukládání jsem ve Čtvrtek ztratil možnost pokračovat. Chtěl jsem se jěště pokusit zaútočit na první místo a jak to tak vypadá nakonec sám budu sesazen z druhého. To se mi zrovna moc nelíbí...
Influx (6)|30.8.2009 07:47
No tak teď tomu nasadili u Intelu korunu. :( Těsně před koncem hracího období jim spadne server a nebo ho vypli a to by zrovna bylo potřeba zapracovat na skore a dostat se do první desítky a hlavně se v ní udržet. Konkurence je tam veliká. Bohužel jsem toho názoru, že hra se dá hrát ale potíže s hratelností a hlavně neustálé padání účtů (nemožnost ukládání, snulování) jí nepředurčují jako něco v čem by se dalo regulérně soutěžit o ceny. :( Dnešní výpadek servru je toho jasným důkazem. Pokud Intel ladí hru za běhu, tak by jí měl pořádně otestovat, vychytat chyby a měl by soutěž spustit znovu. Současné herní podmínky jsou opravdu hodně nefér. Včerejší večerní nahrané body už se mi nezapočítaly. To jsem zkoušel hrát už na třetím !!! účtu protože první dva v průběhu měsíce z neznámých příčin zkolabovaly. U jednoho z účtů jsem měl problém s uložením, i když hra se dala hrát. hlasil jsem to jak je psano zde na foru, ale žádné ovoce to nepřineslo. :( Chyba je jak se zda v počeštěném jméně jednoho z pracovníků, které je uloženo na serveru. Hra si ho natáhne, ale při pokusu o uložení hry na server ho tento vyhodí, protože znaky ve jméně jsou v xml nestandardní. Škoda bylo na tom účtu před týdnem 600000, coz by na atak 1. desítky v té době v pohodě stačilo a stačilo by skore jen každodenně zvyšovat tak, jak jsem to stejně dělal, ale už na jiném účtu.
H5_Honzik (15)|30.8.2009 11:45
[quote=Evilecek;287097]Zajimalo by mne vyjadreni Intelu... nebo co a jak.... neb jako soutezi se citim poskozen... ucet stale nefunkci, a i pres to jsem byl prekonan az po 14ti dnech.. nikde se nic nedeje, alespon z meho pohledu..[/quote]

Mohl sis tu hru rozjet znova, já jí rozehrával aspoň 5x, protože mi to buď hodilo konec hry nebo chybu.
Influx (6)|30.8.2009 12:26
[quote=H5_Honzik;287469]Mohl sis tu hru rozjet znova, já jí rozehrával aspoň 5x, protože mi to buď hodilo konec hry nebo chybu.[/quote]

Jo to jsem nakonec udělal, když mi došlo že čekání na nějakou opravu či odblokování účtu je zbytečné. Tak mi akorát příjde trochu škoda toho času co se u toho člověk tráví a nakonec to zkončí takhle.
Stejně by mně zajímalo proč jim spadl ten server. Hardware ma jistě Intel prvotřídní a nové technologie, které se mimojiné prezentují i ve hře by jim lehce dovolily servisovat server třeba od bazenu u vilky v horách. Tak nevim kde soudruzi z Intelu udělali chybu. No z konspiračních teorii mně napadá už jen ddos utok někoho, kdo je na nějakém pěkném místě a už se mu u toho nechtělo sedět v noci a chtěl si pojistit že ho někdo nepředběhne. Ale to je fakt hodně sci-fi fantazie. Tak jen ať to brzo dají dopořádku. Chci si ověřit některá svá zjištění v praxi, abych věděl, jak jsem to měl vlastně hrát, abych vyhrál. Bohužel z nedostatku času už to bude jen mimo soutěž.
Evilecek (6)|30.8.2009 16:33
[quote=H5_Honzik;287469]Mohl sis tu hru rozjet znova, já jí rozehrával aspoň 5x, protože mi to buď hodilo konec hry nebo chybu.[/quote]

jo diky, taky jsem to rozjizdel znovu se stejnym vysledkem, coz je bugnuti hry a opravdu nemam naladu a ani chut rozjizdet hru pokazde od zacatku a predem se strachovat, kdy to priste zase udela a navic to i prestava bavit, po kazdem bugu zacit znova.Taktez je to hra o nejake ceny, takze se da predpokladat, ze ma slapat v poho a ze soutezici muze vlastnit jen jeden ucet, neb jak by k tomu prisli ostatni , kdyb jeden clovek vyhral treba 5 cen...
Influx (6)|30.8.2009 16:55
[quote=Evilecek;287566]jo diky, taky jsem to rozjizdel znovu se stejnym vysledkem, coz je bugnuti hry a opravdu nemam naladu a ani chut rozjizdet hru pokazde od zacatku a predem se strachovat, kdy to priste zase udela a navic to i prestava bavit, po kazdem bugu zacit znova.Taktez je to hra o nejake ceny, takze se da predpokladat, ze ma slapat v poho a ze soutezici muze vlastnit jen jeden ucet, neb jak by k tomu prisli ostatni , kdyb jeden clovek vyhral treba 5 cen...[/quote]

Naštěsti je to tak časově naročné hrát jednu hru, že víc se jich stihnout nedá. Teda pokud chceš hrát o první 3 ceny. V průběhu měsíce se výsledky šplhaly nahoru a tak teď už jsou v milionech a to nenahraješ za 1 den. I těch 800000 na 10. místo by se nahravalo několik dní. Ale pár adaptérů by se možná dalo vyhrát současně. Ale výsledky se tak mění, že chvilku nehraješ a převálcuje tě někdo další.
Tarman (35)|30.8.2009 17:03
[quote=Influx;287568]Naštěsti je to tak časově naročné hrát jednu hru, že víc se jich stihnout nedá. Teda pokud chceš hrát o první 3 ceny. V průběhu měsíce se výsledky šplhaly nahoru a tak teď už jsou v milionech a to nenahraješ za 1 den. I těch 800000 na 10. místo by se nahravalo několik dní. Ale pár adaptérů by se možná dalo vyhrát současně. Ale výsledky se tak mění, že chvilku nehraješ a převálcuje tě někdo další.[/quote]

Přečti si diskuzi "Skóre" a uvidíš že 800 000 je otázka jednoho dne.
Influx (6)|30.8.2009 17:25
[quote=Tarman;287571]Přečti si diskuzi "Skóre" a uvidíš že 800 000 je otázka jednoho dne.[/quote]

Jasně, teď už by to asi taky rostlo rychleji, když to má člověk okoukané co jak dělat, než když na začátku neví co zmáčknout aby mu neshořel server. A s vyššími koly přibývají nová patra pracovníků a jejich výkonost taky roste, tak se asi dají dělat i ty vysoké denní výdělky ve skóre. Škoda že se to nedá zkusit v reále, když jim teď nejde server.
Tarman (35)|30.8.2009 22:58
Tak kdy my kdo zprovozní herní profil abych si mohl bránit druhou pozici?
Evilecek (6)|30.8.2009 23:05
[quote=Tarman;287667]Tak kdy my kdo zprovozní herní profil abych si mohl bránit druhou pozici?[/quote]

se nacekas, ani po 3ech tejdnech, mi ucet nefachci a to se tu rikalo , ze se na problemu pracuje.. a tak jsem taky prisel o moznost branit svou prvni pozici .. :(
,ale jak tu nekdo radil, muzes zacit od zacatku :D
Tarman (35)|30.8.2009 23:08
Začít od začátku neni problém, ale to bych nesměl mít bloklej 4 dny před koncem, to už nemůžu nic pořádného nahrát.
Tarman (35)|31.8.2009 12:29
Tak musím pogratulovat Honzíkovi, za to že na poslední chvíli získal druhé místo a tím mě sesadil.

Na druhou stranu se mu to povedlo jen díky tomu, že jsem od Čtvrtka měl znemožněn přístup do hry a nemohl se bránit. Nevím čeho chtěl Intel touto hrou dosáhnout. Jestli se snažil si zlepšit svou reputaci, tak se mu to aspoň u mě hodně nepovedlo. Takhle nevyladěnou hru jsem nehrál už hodně dlouho, ale lákala mě vidina zisku nějakého toho netbooku. Do teď jsem byl věrný Intelu, po této hře pro mě Intel skončil. Až bude někdo z mých známých chtít sestavit nějaký počítač, nebo poradit s výběrem notebooku, tak na Intelovských základech už to nebude. Moc těch počítačů pro lidi sice nedělam, ale tak těch deset kousků za rok co dělam už bude na základech AMD.
Dojigiri (1629)|31.8.2009 15:00
Koukám, že můžu být docela rád, že jsem to hrát vůbec nezačal. Intel se teda moc nepředved.
H5_Honzik (15)|31.8.2009 19:30
Nepředvedl. Škoda že na tom 2. místě není ta chladicí podložka pod notebook, ale co se dá dělat. To by mě hodně naštvalo takhle prohrát kvůli tomu, že ti nejde účet. Mě se nestalo že by mi přestal jít kromě těch 2 výpadků, ale to nešlo podle mě všem. Přece kvůli hře nezačneš zavrhovat Intel... Samozdřejmě to Intelu moc neořidá, ale řekněme si na rovinu Intelu je nějakej malej trh české republiky celkem volnej.
EditorPO (2819)|2.9.2009 08:41
Cela tato sutaz sa niesla v duchu nerovnakych podmienok pre vsetkych hracov. Predcasne ukoncenia hry podla zahadnych pravidiel, nefunkcnost uctov, zvlastny a nelogicky system zvysovania skore, vypadky servera, rozne navody hracov ako co najskor nahrat maximum skore .... stala sa z toho obycajna reklamna klikacka, v ktorej neslo o vedomosti ..... uvedomil som si to uz po par hodinach hrania a nastastie som sa na to vykaslal a za ten cas som robil nieco zmysluplnejsie. Uz som len s usmevom sledoval, ako sa niektori trapia s udrzanim sa na poprednych miestach. :D
Len ma mrzi, ze su to zaroven minusove body pre SHW.
hanusm (118)|2.9.2009 12:32
[quote=EditorPO;288501]Cela tato sutaz sa niesla v duchu nerovnakych podmienok pre vsetkych hracov. Predcasne ukoncenia hry podla zahadnych pravidiel, nefunkcnost uctov, zvlastny a nelogicky system zvysovania skore, vypadky servera, rozne navody hracov ako co najskor nahrat maximum skore .... stala .[/quote]

tak tak..souhlasim..soutez byla velice podivna a pricitani skore jakbysmet... myslim ze by melo bejt zverejneny pred zacatkem souteze, za co se body pricitaji a jak... me se trebas nepovedlo mit nikdy vic jak 1000 bodu za herni den, tudiz nevim kde ostatni k tem bodum prisli.. jestli vitez nasel ve hre nejaky bug? nevim.. skoro mi to tak prijde:notsure
H5_Honzik (15)|2.9.2009 22:16
Žádnej bug, naprosto nepochopitelnej systém přidávání bodů. Viz sekce skore.
Tarman (35)|2.10.2009 12:42
Tak mi dnes přišel mail s tím, že se znovu rozjela hra.

+ konečně mi zase funguje účet (jsem zvědav jak douho, snad už tu chybu kvůli které jsem poslední čtyři dny hry jen smutně koukal na to, jak mě někdo dohání a nakonec i předhání opravili)
+ je to hratelnější na více počítačích (teda ve smyslu než předtim, repsektive na stroji v práci jsem předtim hrát nemohl, teď hra tak nějak jde)
+ vypadá to že trik s úrovní chi už nefunguje (takže všichni by měli mít stejné podmínky)

- stále mam skóre ze srpna (podle mě by se skóre stejně jako celá hrá měla restartovat od nuly)
- na to že už hru nejspíš znovu rozjeli, tak mi stále výhra nedorazila (na to mají očividně času dost)
- stále nikde nevidim jestli se teď už hraje pro radost králíkům, nebo opravdu o nějaké ceny (i když po zklamání v Srpnu je mi to možná i jedno)

Tak to je takovej souhrn.