Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.

Zobrazit výsledky hlasování: Co říkáte na hru IT Manager III Unseen Forces?

Hlasujících
169. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • Chci vyhrát hlavní cenu, proto hraju celé dny

9 5.33%
  • Hraju jen tak pro zábavu

25 14.79%
  • Zatím jsem hru nevyzkoušel

86 50.89%
  • Hra mě vůbec neláká

36 21.30%
  • Kvůli potížím ve hře jsem přestal hrát

13 7.69%
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 43

Téma: Co říkáte na IT manager III ?

Nováček Avatar uživatele Martin Kuchař
    Registrace
    May 2006

hlasujte v naší anketě a podělte se s ostatními hráči o své dojmy a pocity
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

kdyby tak bylo vic casu... zkousel jsem, bavilo, ale z casovych duvodu nemuzu pokracovat

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Ja osobne som sa do "pustil" s nasadenim. Povedal som si, ze snad by som sa aj mohol pokusit o nejaku peknu cenu. Po par dnoch som ale zistil, ze by som musel fakt hrat maximum casu "od zobudenia po dalsi spanok", aby som sa dostal medzi prvu desiatku.
    Asi je to vyhoda pre tych, co normalne cez rok studuju a teraz maju prazdniny, takze tomu mozu venovat maximum casu. My, co normalne pracujeme, niektori hlavne v IT oblasti, toho casu urcite tolko nemame, takze sme v nevyhode. Tym padom ma to nejak prestalo motivovat a hru spustim uz len vtedy, ked sa chcem odreagovat. Momentalne je to uz pre mna len obycajna "klikacka". 133-tie miesto nie je az take zle, ale skor sa prepadam, ako postupujem.

Myslim, ze cela pointa hry nie je nasmerovana tym spravnym smerom. Nejde o vedomosti a sikovnost, ale o straveny cas. Co sa tym chcelo dosiahnut?

Starousedlík SHW Avatar uživatele astec
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od EditorPO Zobrazit příspěvek
    Ja osobne som sa do "pustil" s nasadenim. Povedal som si, ze snad by som sa aj mohol pokusit o nejaku peknu cenu. Po par dnoch som ale zistil, ze by som musel fakt hrat maximum casu "od zobudenia po dalsi spanok", aby som sa dostal medzi prvu desiatku.
    Asi je to vyhoda pre tych, co normalne cez rok studuju a teraz maju prazdniny, takze tomu mozu venovat maximum casu. My, co normalne pracujeme, niektori hlavne v IT oblasti, toho casu urcite tolko nemame, takze sme v nevyhode. Tym padom ma to nejak prestalo motivovat a hru spustim uz len vtedy, ked sa chcem odreagovat. Momentalne je to uz pre mna len obycajna "klikacka". 133-tie miesto nie je az take zle, ale skor sa prepadam, ako postupujem.

Myslim, ze cela pointa hry nie je nasmerovana tym spravnym smerom. Nejde o vedomosti a sikovnost, ale o straveny cas. Co sa tym chcelo dosiahnut?
    Říkal jsem si že to zkusím, ale nejsi sám co mi říká že se jedná jen o čas strávený u PC. A ten já nemám. Když chceš být dobrý, tak musíš u toho sedět. Proto takové hry nemám rád.

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Přesně jak píše EditorPO. Pokud člověk chodí do práce a má rodinu není možné trávit u hry 90 % procent volného času a tím i "bodovat". Jinak hra je to pěkná a pokud mám chvilku, rád si ji zahraji.
    IMHO tuto hru by mohl hrát i člověk, který o IT a výpočetní technice nic moc neví, neboť stačí najít "způsob klikání".

Registrace
    May 2006

ano je to pravda - stačí vhodně klikat a sledovat výsledky - i přes to ale hra dokáže zaujmout a chytit na několik hodin

Neregistrovaný

Zdravim, tato hra se mi líbí, nicméně mám velké výhrady, hlavní je, že hra často padá i při ukládání, či jen tak, je to dosti nepříjemné, když dosáhnete více bodů a hra najednou spadne a vše je pryč, další je její ,,lagování'' při vyšším skóre se to ani pořádně nedá hrát, a co mě před chvílí znechutilo, že sice sem v top 10, ale lidi přede mnou mají více bodů než já a z ničeho nic mi hra napsala, že jsem jí dokončil a musím zase začít znova. Ano já vím, že je v pravidlech napsáno, že hra může skončit dřív, než dosáhneme nejvyšší úrovně, ale jak už jsem psal, ostatní hráči přede mnou mají více bodů a stále hrají dále. Nikdy nevíme, kdy hra skončí. Tímto se tedy domnívám, že bojovat o ceny už pro mě nemá smysl a navíc dřív se mi přičítaly body po větších částkách, ale teď, když jsem hru dohrál a i kdybych ji nedohrál, tak body se přičítaly opravdu pomalu. A to že jsem v top 10 je pouze tím, že mám velkou trpělivost, protože přes nesčetněkrát spadnutí hry jsem dále hrál.

Obyvatel SHW / Pilot TMF Avatar uživatele grapherX
    Registrace
    Jan 2008

Zatím jsem hru nevyzkoušel

Obyvatel SHW Avatar uživatele Suprak
    Registrace
    Mar 2009

Já jsem vyzkoušel a 4. den mi to hodilo nějakou error, když jsem chtěl upgradovat server. Uložené jsem to neměl, tak jsem to nechal.

Nováček
    Registrace
    Jul 2009

Jako propagace značky jsou hry fajn věc, ale musí fungovat, jinak hrozí negativní pocit u uživatelů a tedy i potenciálních zákazníků. A co si myslet o hře, která laguje, padá, nakonec vůbec nefunguje (viz. příloha), nejlépe běhá v prohlížeči, který ani není v požadavcích? Navíc je to v podstatě opravdu jen klikačka, kdyby tam bylo víc té "znalostní" části, tak by to bylo zajímavější.

Takže můj celkový dojem je že jde o dobrý nápad, který má nedotaženou realizaci a odfláknuté testování.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: itmanager.png 
Zobrazení: 158 
Velikost: 101.3 KB 
ID: 12300  

Registrace
    May 2006

nejste sám, kdo má podobné potíže, na opravě už pracujeme

Občasný diskutér Avatar uživatele Neocz1
    Registrace
    Apr 2009

Souhlasím. Hra je to pěkná i když je to jen obyčejná klikačka bez potřebných znalostí o IT. Docela mě to baví, ale ty technické potíže - padání v Google Chrome, v IE se zas laguje myš a bortí se to. Ve Firefoxu to taky padá, Operu to sestřeluje taktéž. Se divim, že sem to vůbec vydržel na to 2.místo
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: score.JPG 
Zobrazení: 146 
Velikost: 83.0 KB 
ID: 12308  

Nováček
    Registrace
    Jul 2009

Takže jinými slovy někdo ty problémy má a nemůže dále hrát a někdo je nemá a hrát dále může - to by se asi u hry, kde jsou nabízeny ceny stávat nemělo ...

Citace Původně odesláno od Martin Kuchař Zobrazit příspěvek
    nejste sám, kdo má podobné potíže, na opravě už pracujeme

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2008

Hra celkem dobra, i me to bavilo. ruzne upgrady, uceni svych zamestnancu atd., ale taky bych mel spoutsu vyhrad. Hlavni je asi to, ze hra se neda stopnout a mezi tim upgradovat veci + cis emaily. Kdyz musite obklikat 30 pc v jednom patre a mezi tim vam oprad hlasej chyby v pocitacich, tak to je opravdu narocne. Emaily ani nestiham cist. Po case to zacina byt steerotipni. Bral byhc kdybyste si mohli trochu firmu vylepsovat vy (kupovat nove patra,zamestnance atd.) a ne ze vas to po chvili hodi do uplen novy budovy, s uplne novymy zamestnanci.
    Ale jinak dobra hra, par dni sem ji hral, ted uz skoro vubec.

Neregistrovaný

Hra docela šla, ale problémy ve vyhledávačích s ní teda stojí za to. Padání a zpomalování až do nehratelného poskakování myši po obrazovce. Asi to bude tím, že to nehraji na platformě Intel. Ale jak tak čtu tak nejsem jediný kdo má ty problémy. Pak by mně taky zajímalo, jakým podfukem se dá dosáhnout takové pěkné skóre, které má ten první. Sám jsem to hrál a dokonce jsem se s výsledkem chvilku držel v desítce, ale obtížnost a problémy s hratelnosti mně zastavily někde kolem 500 000 bodů. Ti šťastnější jsou schopni nahrát kolem 900 000, ale ten první výsledek je tak naprosto sci-fi (řádově jinde), že se nad ním musím pozastavit. Ke všemu vznikl jen pár dní po odstartování hry (start 3. 8. 2009), tak že pochopení jak hru hrát asi někdo zvládl hodně rychle. Nebo se z počátku počítaly body ve hře jinak? A nebo je v tom nějaká černota? Nic proti majiteli toho score, ale s tím jak se zvyšovala obtížnost jednotlivých levelu, tak získat ty 2 miliony bodů musela být opravdu makačka. Ke všemu dnes je server hry nedostupný, tak jen doufám, že to brzo nahodí ať mohu atakovat přední příčky. Hodně zdaru všem IT managerum.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Co řikáte na PDA ASUS A636N ?
    Od Liqid v sekci PDA a smartphony
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 07-04-2009, 06:42
  2. Co rikate na tendle? (NB)
    Od xforce v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 47
    Poslední příspěvek: 26-11-2008, 06:58
  3. Diablo 3 - co na to říkáte?