Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.

Zobrazit výsledky hlasování: Co říkáte na hru IT Manager III Unseen Forces?

Hlasujících
169. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • Chci vyhrát hlavní cenu, proto hraju celé dny

9 5.33%
  • Hraju jen tak pro zábavu

25 14.79%
  • Zatím jsem hru nevyzkoušel

86 50.89%
  • Hra mě vůbec neláká

36 21.30%
  • Kvůli potížím ve hře jsem přestal hrát

13 7.69%
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 43 z 43

Téma: Co říkáte na IT manager III ?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Evilecek Zobrazit příspěvek
    jo diky, taky jsem to rozjizdel znovu se stejnym vysledkem, coz je bugnuti hry a opravdu nemam naladu a ani chut rozjizdet hru pokazde od zacatku a predem se strachovat, kdy to priste zase udela a navic to i prestava bavit, po kazdem bugu zacit znova.Taktez je to hra o nejake ceny, takze se da predpokladat, ze ma slapat v poho a ze soutezici muze vlastnit jen jeden ucet, neb jak by k tomu prisli ostatni , kdyb jeden clovek vyhral treba 5 cen...
    Naštěsti je to tak časově naročné hrát jednu hru, že víc se jich stihnout nedá. Teda pokud chceš hrát o první 3 ceny. V průběhu měsíce se výsledky šplhaly nahoru a tak teď už jsou v milionech a to nenahraješ za 1 den. I těch 800000 na 10. místo by se nahravalo několik dní. Ale pár adaptérů by se možná dalo vyhrát současně. Ale výsledky se tak mění, že chvilku nehraješ a převálcuje tě někdo další.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Influx Zobrazit příspěvek
    Naštěsti je to tak časově naročné hrát jednu hru, že víc se jich stihnout nedá. Teda pokud chceš hrát o první 3 ceny. V průběhu měsíce se výsledky šplhaly nahoru a tak teď už jsou v milionech a to nenahraješ za 1 den. I těch 800000 na 10. místo by se nahravalo několik dní. Ale pár adaptérů by se možná dalo vyhrát současně. Ale výsledky se tak mění, že chvilku nehraješ a převálcuje tě někdo další.
    Přečti si diskuzi "Skóre" a uvidíš že 800 000 je otázka jednoho dne.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Tarman Zobrazit příspěvek
    Přečti si diskuzi "Skóre" a uvidíš že 800 000 je otázka jednoho dne.
    Jasně, teď už by to asi taky rostlo rychleji, když to má člověk okoukané co jak dělat, než když na začátku neví co zmáčknout aby mu neshořel server. A s vyššími koly přibývají nová patra pracovníků a jejich výkonost taky roste, tak se asi dají dělat i ty vysoké denní výdělky ve skóre. Škoda že se to nedá zkusit v reále, když jim teď nejde server.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Tak kdy my kdo zprovozní herní profil abych si mohl bránit druhou pozici?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Tarman Zobrazit příspěvek
    Tak kdy my kdo zprovozní herní profil abych si mohl bránit druhou pozici?
    se nacekas, ani po 3ech tejdnech, mi ucet nefachci a to se tu rikalo , ze se na problemu pracuje.. a tak jsem taky prisel o moznost branit svou prvni pozici ..
    ,ale jak tu nekdo radil, muzes zacit od zacatku

Nováček
    Registrace
    May 2006

Začít od začátku neni problém, ale to bych nesměl mít bloklej 4 dny před koncem, to už nemůžu nic pořádného nahrát.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Tak musím pogratulovat Honzíkovi, za to že na poslední chvíli získal druhé místo a tím mě sesadil.

Na druhou stranu se mu to povedlo jen díky tomu, že jsem od Čtvrtka měl znemožněn přístup do hry a nemohl se bránit. Nevím čeho chtěl Intel touto hrou dosáhnout. Jestli se snažil si zlepšit svou reputaci, tak se mu to aspoň u mě hodně nepovedlo. Takhle nevyladěnou hru jsem nehrál už hodně dlouho, ale lákala mě vidina zisku nějakého toho netbooku. Do teď jsem byl věrný Intelu, po této hře pro mě Intel skončil. Až bude někdo z mých známých chtít sestavit nějaký počítač, nebo poradit s výběrem notebooku, tak na Intelovských základech už to nebude. Moc těch počítačů pro lidi sice nedělam, ale tak těch deset kousků za rok co dělam už bude na základech AMD.
    Naposledy upraveno uživatelem Tarman: 31-08-2009 v 16:27

Starousedlík SHW Avatar uživatele Dojigiri
    Registrace
    Jun 2008

Koukám, že můžu být docela rád, že jsem to hrát vůbec nezačal. Intel se teda moc nepředved.

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Nepředvedl. Škoda že na tom 2. místě není ta chladicí podložka pod notebook, ale co se dá dělat. To by mě hodně naštvalo takhle prohrát kvůli tomu, že ti nejde účet. Mě se nestalo že by mi přestal jít kromě těch 2 výpadků, ale to nešlo podle mě všem. Přece kvůli hře nezačneš zavrhovat Intel... Samozdřejmě to Intelu moc neořidá, ale řekněme si na rovinu Intelu je nějakej malej trh české republiky celkem volnej.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Cela tato sutaz sa niesla v duchu nerovnakych podmienok pre vsetkych hracov. Predcasne ukoncenia hry podla zahadnych pravidiel, nefunkcnost uctov, zvlastny a nelogicky system zvysovania skore, vypadky servera, rozne navody hracov ako co najskor nahrat maximum skore .... stala sa z toho obycajna reklamna klikacka, v ktorej neslo o vedomosti ..... uvedomil som si to uz po par hodinach hrania a nastastie som sa na to vykaslal a za ten cas som robil nieco zmysluplnejsie. Uz som len s usmevom sledoval, ako sa niektori trapia s udrzanim sa na poprednych miestach.
    Len ma mrzi, ze su to zaroven minusove body pre SHW.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od EditorPO Zobrazit příspěvek
    Cela tato sutaz sa niesla v duchu nerovnakych podmienok pre vsetkych hracov. Predcasne ukoncenia hry podla zahadnych pravidiel, nefunkcnost uctov, zvlastny a nelogicky system zvysovania skore, vypadky servera, rozne navody hracov ako co najskor nahrat maximum skore .... stala .
    tak tak..souhlasim..soutez byla velice podivna a pricitani skore jakbysmet... myslim ze by melo bejt zverejneny pred zacatkem souteze, za co se body pricitaji a jak... me se trebas nepovedlo mit nikdy vic jak 1000 bodu za herni den, tudiz nevim kde ostatni k tem bodum prisli.. jestli vitez nasel ve hre nejaky bug? nevim.. skoro mi to tak prijde

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Žádnej bug, naprosto nepochopitelnej systém přidávání bodů. Viz sekce skore.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Tak mi dnes přišel mail s tím, že se znovu rozjela hra.

+ konečně mi zase funguje účet (jsem zvědav jak douho, snad už tu chybu kvůli které jsem poslední čtyři dny hry jen smutně koukal na to, jak mě někdo dohání a nakonec i předhání opravili)
    + je to hratelnější na více počítačích (teda ve smyslu než předtim, repsektive na stroji v práci jsem předtim hrát nemohl, teď hra tak nějak jde)
    + vypadá to že trik s úrovní chi už nefunguje (takže všichni by měli mít stejné podmínky)

- stále mam skóre ze srpna (podle mě by se skóre stejně jako celá hrá měla restartovat od nuly)
    - na to že už hru nejspíš znovu rozjeli, tak mi stále výhra nedorazila (na to mají očividně času dost)
    - stále nikde nevidim jestli se teď už hraje pro radost králíkům, nebo opravdu o nějaké ceny (i když po zklamání v Srpnu je mi to možná i jedno)

Tak to je takovej souhrn.

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Co řikáte na PDA ASUS A636N ?
    Od Liqid v sekci PDA a smartphony
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 07-04-2009, 06:42
  2. Co rikate na tendle? (NB)
    Od xforce v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 47
    Poslední příspěvek: 26-11-2008, 06:58