Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Samoodpojování PDA

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2008

Zdravím,
    Mám PDA Asus A696 a Vin Vista a násladující problem: připojuji zařízení přes USB s Centrem mobilních zařízení a často se mi stává že se zařízení zničehonic odpojí. A to i když nic nedělám, někdy se odpojí po několika vteřinách po připojení, někdy vydrží i několik desítek minut. Občas se i stane, že zařízení není rozpoznáno. Uvedu příklad: připojim zařízení a za 10 vteřin se odpojí, znovu připojim a zase se odpoji. Napotřetí to vyjde a vydrží to 20 minut, potom znovu připojim PDA a zařízení nebylo rozpoznáno. Odpojim a připojim a nic se nestane, takhle to zkusim ještě 3x a nic se nezmění. Mezi každym druhym připojenim samozřejmě následuje restart PDA a občas PC. začíná mě to hodně rozčilovat .
    Díky za rady kromě hard resetu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

konektor je cisty? kabel v poradku? zkousel jsi druhy? jinak toho asi moc k reseni neni...

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2008

Zkušel jsem vyčistit co se dalo a vyměnit kabel i USB konektor a nic nepomohlo.