reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Záchrana operačního systému???

sixx (160)|9.8.2009 21:56
Ahoj mám takový problém chtěl jsem si rozšířit místo na primárním disku pomocí programu Power quest partition magic 8.0 a někde jsem udělal chybu tak jsem celou akci stornoval .Jenže po té mě z disku nejde spustit systém a když chci disk otevřít tak to chce hned formátovat.program mě psal že je to demo takže když ho neaktivuju tak budou změny pouze vizuální a neprojeví se na mém disku.Nevíte někdo jak disk opět zprovoznit abych nemusel dělat reinstalaci systému????????????
DISK.jpg DISK 2.jpg disk 3.jpg
Harry_ (30)|9.8.2009 23:23
Nějak mi z toho obrázku není jasné, o jaký disk jde? To J:? Dle obrázku tak žádná data nejsou, protože systém souborů není NTFS..
PowerQuest by v případě demo provozu žádné změny dělat neměl, tak nevím.. jestli si předem něco udělá z MBR, tak to je svinstvo.
I když nevím, který z disků to je, pro zajímavost přikládám jeden návod.
sixx (160)|9.8.2009 23:41
Ahoj je to disk j: .Jdu skusit ten program díky.
sshot-1.jpg
sixx (160)|10.8.2009 01:06
[quote=Harry_;280124]Nějak mi z toho obrázku není jasné, o jaký disk jde? To J:? Dle obrázku tak žádná data nejsou, protože systém souborů není NTFS..
PowerQuest by v případě demo provozu žádné změny dělat neměl, tak nevím.. jestli si předem něco udělá z MBR, tak to je svinstvo.
I když nevím, který z disků to je, pro zajímavost přikládám jeden návod.[/quote]

Vyřešeno super program děkuji za radu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Harry_ (30)|10.8.2009 01:27
Rádo se stalo, hlavně, že to funguje. :)