reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

ASUS vento TA-8G

dzandra (1368)|10.8.2009 14:56
Vážení přátelé, dneska se mi dostala do ruky tahle skříň http://www.asus.com/product.aspx?P_ID=5WpXxy4w1jKAnjR7&templete=2 a jen bych se s váma chtěl podělit o chytře provedené záslepky pro vysouvání cd/dvd mechaniky. Protože tohle je snad unikátní systém jak zablokovat tlačítko pro vysunování dvd.
:notsure

Jinak takhle nějak vypadá uvnitř s atom platformou
:
EditorPO (2819)|10.8.2009 15:03
Preco by sa to tlacitko malo blokovat? Skor mi to pripada na zatvorenie dvierok, ak to nie je riesene strunkou (vela toho nie je vidiet).
dzandra (1368)|10.8.2009 15:12
[quote=EditorPO;280322]Preco by sa to tlacitko malo blokovat? Skor mi to pripada na zatvorenie dvierok, ak to nie je riesene strunkou (vela toho nie je vidiet).[/quote]

No možná jsem to špatně popsal, kdyžtak udělám jiné fotky. Ale pokud se na zmáčkne tlačítko pro vysunutí cd/dvd , tak se sice šuplík vysune, ale zároveň se to tlačítko zablokuje. Na druhém obrázku to je snad krapet teda vidět. Ono když má člověk šikovné ruce, tak se k němu dostane, ale je to krapet kiks na casu, která šla do světa

Tady
kevin00 (10238)|10.8.2009 15:17
Už jsem se s tím také setkal a docela jsem se pobavil. U Gigabyte GZ-X2 se mi zase stalo, že ty dvířka pro mechaniku měli "opěrný bod" pouze na jedné straně, po otevření se zkřížili a mechanika nešla zavřít. Také vypečené řešení :D
ICEBOSS (3435)|10.8.2009 20:36
Nevim co resite? Tohle je celkem casty problem vyklopek. Kdyz do otevrene mechaniky zduchnete, sama se zavre - bezna praxe, nicemu to nevadi.
kamil2268 (111)|10.8.2009 20:38
Mohl by jsi změřit spotřebu s tím "kvalitním" zdrojem? A co teploty? Mám totiž skříň, která má na šířku 9 cm a teploty nejsou moc příznivé.

Díky
dzandra (1368)|10.8.2009 20:53
[quote=ICEBOSS;280394]Nevim co resite? Tohle je celkem casty problem vyklopek. Kdyz do otevrene mechaniky zduchnete, sama se zavre - bezna praxe, nicemu to nevadi.[/quote]

Ne každá mechanika do které jemňě zdˇuchneš se zavře. Rozhodně tahle várka 30 mechanik to nedělá.

[quote=kamil2268;280396]Mohl by jsi změřit spotřebu s tím "kvalitním" zdrojem? A co teploty? Mám totiž skříň, která má na šířku 9 cm a teploty nejsou moc příznivé.
Díky[/quote]
No teploty ti změřím, měl tam být nějaký fortron , ale nevím jak se tam dostalo to ec
ICEBOSS (3435)|11.8.2009 08:07
s takovyma mechanikama jsem se jeste nikdy nesetkal :-D. co je to za znacku?
dzandra (1368)|11.8.2009 20:56
[quote=ICEBOSS;280514]s takovyma mechanikama jsem se jeste nikdy nesetkal :-D. co je to za znacku?[/quote]

Zítra ti to povím. Teda pakud se dneska večer moc nenapivním
dzandra (1368)|12.8.2009 08:32
NO tak první dvě mechaniky jsem poslal na reklamaci, protože už se jim nechtělo ani vysouvat. Stejně to byly nějaké noname :-). U ostatních lg mechanik není se zasunutím pomocí atlačení problém, i když chce to na začátku krapet síly.

Takže pro celkem soudného a normálního uživatele to zablokování tlačítka není až takový problém jak říkal ICEBOSS, ale pro ty ..... , kteří tyto sestavy dostanou a je mi jasné, že budou na tu mechaniku tlačit velkou silou je ta bedna nevhodná.

Booože to zas bude zničených mechanik, až se to budou snažit zasouvat.

Btw: Ale je to stejně diletanství pustit takového(skoro zmetka) do světa. Chtěl bych vidět šéfa, kdybych mu udělal automatické zálohování tak, že by to musel na nas sám kopírovat :-))