Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.

Zobrazit výsledky hlasování: Jaký používáte webový prohlížeč?

Hlasujících
120. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • Opera

32 26.67%
  • Firefox

57 47.50%
  • Internet Explorer

4 3.33%
  • Google Chrome

19 15.83%
  • Safari

0 0%
  • Mozzila

4 3.33%
  • Maxthon a jiné nádstavby IE

3 2.50%
  • jiný - uvedu v diskuzi

1 0.83%
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 57

Téma: Jaký používáte webový prohlížeč?

Občasný diskutér Avatar uživatele Lugh03
    Registrace
    Nov 2009

Už pár let používám firefox a sem tam operu - ale jak si to tu tak čtu, zkusím nainstalovat poslední verze ostatních prohlížečů a uvidíme, zdali přijde změna (třeba s chrome jsem ještě vůbec neměl tu čest).
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele lexxxa
    Registrace
    Jul 2009

leta jsem pouzival explorer,pak zkousel operu, a jelikoz na netbooku asus eee 901 nejlepe a nejrychleji chodi google chrome,tak ho mam nyni vsude,PC,NTB,Netbook,rychle jsem si na nej zvykl a spokojenost

Starousedlík SHW Avatar uživatele athens
    Registrace
    Dec 2007

Doma používám Operu a nedám na ni dopustit protože jsem si již zvyknul na její záložky atd. Mozila je má asi také ......
    V práci Firefox protože (jako uživatel) jsem pod administrátorským účtem operu ani instalovat (nemůžu) nechci protože koukám na inet jen kvůli práci.

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Já jsem spokojenej uživatel opery..
    Naposledy upraveno uživatelem s3jr4: 14-12-2009 v 20:00

Obyvatel SHW / Pilot TMF Avatar uživatele grapherX
    Registrace
    Jan 2008

OD doby co jsem přesedlal z PC na NTB, tak používám pouze Operu (i na windows i na linuxu i na Mobilu Symbian). Líbí se mi možnost synchronizace záložek apod. (ocením to jelikož se přepínám mezi linuxem a win) Celkově vzhled se mi zdá příjemný. A rychlost je taky velmi pěkná. Občas mi ale vadí, že někdy nejedou úuplně správně flash aplikace, ale to je tak jediny mínus.

Starousedlík SHW Avatar uživatele VLAN
    Registrace
    Aug 2009

Používám Chrome, hlavně také Nový Firefox 3.5.3, vyhrál test v Chipu a je opravdu dobrý, doporučuji.

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

Až donedávna jsem používal IE6 ale na některých stránkách se začlo ukazovat upozornění že můj prohlížeč přestanou podporovat.

Tak jsem zkoušel jiné a nakonec jsem zkončil u Firefoxu. Ten mi přišel nejpřehlednější (až natu náročnost na RAM :-/, ale mám jen 512MB tak není divu

Pravidelný diskutér Avatar uživatele SkyVessel
    Registrace
    Mar 2007

Zatvrzelý zastánce Firefoxu... Jednu dobu jsem přesedlal na Operu kvůli větší náročnosti firefoxu na mou RAMku, ale nemohl jsem se vyrovnat s chybějícími doplňkovými lištami (nebo jak se tomu říká ) - dokoupil jsem RAM a FIREFOX

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2009

Dřív jsem používal Netscape, pak ho ale přestali vyvíjet či co, tak jsem postupně vyzkoušel IE6-7, se kterým jsem byl spokojen nejméně, Operu, ta ale po čase začala bezdůvodně "zamrzávat", tak jsem byl "nucen" přejít na Firefox. S tím jsem již pár let a zatím bez větších připomínek. Především oceňuji nesmírné množství skvělých addonů, s kterými se asi jiné prohlížeče nemohou rovnat. Vyzkoušel jsem i Chrome, ale podlě mě nenabízí nic navíc, takže jedu pořád na Firefoxu.

Nováček
    Registrace
    Jun 2011

používám multifunkční RockMelt - mohu jen doporučit

Obyvatel SHW Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Feb 2007

V "pravěku" jsem používal Netscape. Byl v té době vynikající. Dnes používám IE_7 (WinXP) a IE_9 (Win7). Prohlížeč používám pouze jako prostředek ke spojení s ostatním webem světa. takže je mi fuk, jestli je cool a in, a nebo není cool a in.

Nováček Avatar uživatele Král Edward
    Registrace
    Mar 2009

V mládí jsem začínal na IE, poté přešel na více prohlížečů (IE, Firefox, Chrome, Opera) nejspíš proto že jsem chtěl zjistit co na nich ostatní vidí. A dneska už pár let používám jen Firefox k němu mě to přítáhlo díky skvělímu doplňku Adblocku Plus.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Matherdet
    Registrace
    Apr 2011

Začínal jsem s IE ale nakonec jsem zůstal u Chromu protože načítání stránek je velmi rychlé a ovládání intuitivní ale vyzkoušel jsem skoro všechny prohlížeče a Safari není taky špatný ,ale jednoduchost Chromu se mi velmi zalíbila.

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

V době pevné linky jsem začínal na IE5, ale byl jsem mladej, pitomej a moc alternativ nebylo. Později jsem přešel na Operu, ale u té jsem moc dlouho nevydržel a už od Firefoxu 2 jsem věrný lišce (btw. mé nejoblíbenější zvíře je liška a má aktuální přítelkyně je zrzka ). Zrovna teď používám liščí alpha verzi Aurora. Zkoušel jsem i Chrome, ale tenhle výtvor od googlu mě opravdu nezaujal. Je rychlý a jednoduchý a v tom je jeho síla, ale mě prostě nevyhovuje. Firefox mám přizpůsobený k ještě větší minimalistice, než jakou zvládl google ve Chromu.

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Za dobu svého experimentování s počítači jsem vyzkoušel spousty, spousty prohlížečů, na nějakou dobu jsem se usídlil na Chromu, ale pak z neznámého důvodu přestal fungovat (nevím proč, asi něco v jádře programu, GUI se otevřelo, ale webkit nenačet stránku, a GUI nereagovalo...), tak jsem přešel na lištičku (edice Nightly -> pre-alpha verze Firefoxu, vždy ještě novější verze než Aurora, ale i přes to stabilní (za půl roku ani jednou nespadla). Na netbooku mám Firefox, a na mobilech (Symbian, Sony Ericsson), jsem věrný Opeře. Klidně se budu hádat, že je to nejlepší prohlížeč pro tyhle OS .

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Jaký CMS používáte
    Od HiLow v sekci Internet
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 01-11-2010, 11:59
  2. Webové prohlížeče: Ktorý webový prehliadač používate ?
    Od Bergo v sekci Internet
    Reakcí: 232
    Poslední příspěvek: 13-08-2009, 09:21
  3. Jaký internetový prohlížeč používáte?
    Od husky14 v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 38
    Poslední příspěvek: 12-02-2009, 13:33
  4. Chlazení procesorů: Jaký používáte chladič na AM2 ?
    Od Jester55 v sekci Chlazení
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 03-01-2008, 11:22