reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

sdílení internetu

martinrehak (11)|14.8.2009 08:24
Ahoj,předem se omlouvám za možná hloupý dotaz,ale potřebuju poradit. Mám na počítači připojení k internetu přes UPC kabelem a pořídil jsem si playstation 3,a chtěl bych ho mít taky napojenej na net,ale přes wifi.V počítači wifi kartu mám,ale nevím jak to nastavit,aby mi to fungovalo jak na kompu,tak na ps3.Pokud by byl někdo ochotnej mi pomoct,nebo alespoň nasměrovat jak to sdílení nastavím,byl bych moc vděčnej,OS mám win7.Díky Martin
EditorPO (2819)|14.8.2009 09:28
WiFi kartu musis nastavit do AP modu (asi na to budes potrebovat original soft od karty) a na druhej sietovke (ethernet) nastavis zdielanie internetu.
swaper (28)|20.8.2009 12:20
[quote=EditorPO;281679]WiFi kartu musis nastavit do AP modu (asi na to budes potrebovat original soft od karty) a na druhej sietovke (ethernet) nastavis zdielanie internetu.[/quote]

ahoj,

souhlasím s přepnutím do modu vysílání, ale to sdílení internetu bys měl nastavit spíš na wifi ne? -> Síťová přípojení -> Bezdrátová sít -> Vlastnosti -> Sdílení .. nebo se pletu?
EditorPO (2819)|20.8.2009 13:04
[quote=swaper;283852]ahoj,

souhlasím s přepnutím do modu vysílání, ale to sdílení internetu bys měl nastavit spíš na wifi ne? -> Síťová přípojení -> Bezdrátová sít -> Vlastnosti -> Sdílení .. nebo se pletu?[/quote]
Chce zdielat internet a nie AP. Preto musi zapnut zdielanie na sietovke, cez ktoru je privedeny internet.

Myslim, ze sa to nastavit aj cez sprievodcu nastavenia siete.
swaper (28)|20.8.2009 13:10
A joo, tak to potom jo.. špatně sem to pochopil.. omlouvám se :)