reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

PC se zbláznil. Při restartu rozhozený obraz.

mythbusters (9)|16.8.2009 14:44
Zdravím tak jsem tu zase.
Mám docela závažnej problém. Při zapnutí PC mě speaker 2x pípnul což byly špatný RAMky ale ty jsem vyměnil. Ted to zase 2x pípne krátce a 1x dlouze což je zase chyba grafiky a při restartu PC se rozhodí celej obraz. Musím připomenout že včera večer ta grafika fungovala úplně v pohodě na staré základce Asus P5L 1394 ale hodil jsem ji do nový sestavy. Prostě najednou mě chce asi komp nas.at a tak si pořád vymíšlí nějaký komba. Prosím jsem blbec já nebo ten kompl? :confused:

Jo a musím ještě podotknout že se snažím nainstalovat Win7 build 7600 (před tím jsem na nich jel půl roku a nemůžu říct jediný špatný slovo) a u druhé části instalace to hodí modrou smrt. (myslím jako když už se kompl restartuje a dokončuje se instalace)

Moje sestava:
Zdroj SWEEX 650W, MB MSI P35 Neo, Intel Core 2 Quad Q8200, Ati HD 4850 512Mb Toxic, 2x 2Gb A-Data DDR2 800MHz PC6400 EPP A-DATA Gamers Edition, WD 320Gb, DVD mechanika.

Prosím poraďte čím by to mohlo být ale doufám že ne že je špatná grafika. Protože ta jede normálně le potom se po restartu rozhodí obraz ale jede to v pohodě dál.
Suprak (408)|16.8.2009 15:17
Máš zapojené přídavné napájení grafické karty? Máš možnost vyzkoušet jinou grafickou kartu?
mythbusters (9)|16.8.2009 15:45
Mám zapojený přídavný napájení ale jinou grafiku tak šupnout nemůžu prtože tu moji starou už nemám.

Tak jsem gráfu hodil zase do starý sestavy na MB Asus P5L 1394 a tam ji se při restartu obraz taky rozhodí (takový pruhy přes obrazovku) ale aspon můžu komp používat páč mám na jednom HDD WIN7 a ten s na staré sestavě jede. Ale je mě nejasný že normálně sem s ní pařil Far Cry 2 na ultra detaily a jako v pohodě a jenom při restartu to prostě po.ere obraz a při doinstalaci winu7 mě to hodí modrou smrt. Nemáte náhodou nějaký řešení než tu grafiku nechat reklamovat???
Suprak (408)|16.8.2009 22:00
Tak to bude 100% na reklamaci, když to dělá i na jiném PC.
Fezo (66)|17.8.2009 06:45
Presne tak.To vyzerá na odídené pamäte VGA.
Stretávam sa s tým pomerne často.Pri reklamáciach
je to vždy bez problémov....tak šup tam s ňou.
Fezo
mythbusters (9)|17.8.2009 15:26
Tak ji dám tedy na reklamaci a jestli mě řeknou, že si za to můžu sám, tak jim to omlátím o hlavu a pak to vyřeším tak že si pujčím grafiku od jinýho borca, nainstaluju Winy a pak tam šupnu tu moji doprcanou grafiku. Ona jede pořád v pohodě akorád se to nesmí restatovat :D:D
VLAN (656)|20.8.2009 10:01
to je divné, měl jsme u starého pc podobný problém...moje 7600Gs začala zlobit, rozpadal se obraz i v biosu, a tak jsem tam dal mojí starou 5700Fx a stou to fungovalo bez problémů. Pak jsem zčal problé zkoumat a zjistil jsem že se grafika přehřívá, a pak zkolabuje. koupil jsem tedy chladič do PCI slotu a dělat to přestalo. Divné ale opravdu je to tak.