reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Skóre

H5_Honzik (15)|16.8.2009 17:22
Pochopil někdo na jakém principu se přičítá skóre? Mně se přičítá kolem 1000 bodů za herní den a někomu se přičíta 30000 bodů za herní den.
Tarman (35)|20.8.2009 12:07
No našel jsem způsob jak získat víc bodů za den, ale chce to začít trošku experimentovat s jednou věcí. S čím, zatím neprozradím. :D
Táta pruďas (0)|20.8.2009 18:20
Tak řekni jak na to. Nepoužiju to k obsazení tvého místa v tabulce. Slibuji.
Evilecek (6)|20.8.2009 22:41
vzhledem k tomu, ze jsem vypadl z moznosti pokracovat celkem na zacatku a zacinam se i propadat a nepredpokladam, ze se neco zmeni... -- tak co treba testnout, jako spravny manager odjet na dovolenou na par dni.. ohlidat si chi (ikdyz to kazdym dnem jde na maximum), a po nekolika hernich dnech dovoleny se vrhnout restartovat a opravit vse co lze jen vlastnima silama.. pak body skacou pekne, alespon v poslednim meste a s technologii na max ;o)
- v mem pripade fungovalo skvele...
GL,HF
Tarman (35)|26.8.2009 15:53
No prostě vyšplhej si úroveň chi na co nejvyšší úroveň a udrž jí do 18:00. Pak kašli na opravy, než chi klesne, opět musí být nižší o 18:00. No a pak opravuj jak vzteklej. Urověň chi stoupne a o 18:00 budeš mít bodíků jak nas.áno. Pak to stačí opakovat do omrzení.
Evilecek (6)|28.8.2009 22:27
kdo by si chtel nakonec vysperkovat svou pozici i o akcie... staci pouzit tak 30x za sebou nastradany intraweb..a ten den mate tak 350 intels
Neregistrovaný (0)|8.9.2009 22:48
Vím, že Tarman psal, že měl zablokovaný účet poslední dny soutěže, ale myslím, že v tomto tématu je jasné, kdo začal prozrazovat, že existuje způsob, jak získat vysoké skóre za jeden hrací den. To byla dost velká provokace a na to následně asi reagoval Eviliček a dal návod, jak na to. Myslím, že kdybyste to nebyli vyzradili, tak by Honzík i když byl vytrvalý, jen těžko doběhl Tarmana, i přesto, že Tarman měl zablokovaný účet a Eviliček tak mohl zůstat alespoň na 3. nebo 4. místě. Toto byl jeden z přešlapů, které jste oba udělali a ztratili tak strategickou převahu nad spoluhráči. Je možné, že ak by Tarman hrál až do konce, obhájil by své 2. místo, ale to by byl taky, kedyby by nebyl prozrazen postup pro získaní vysokého skóre.
Tarman (35)|8.9.2009 23:14
[quote=Neregistrovaný;290898]Vím, že Tarman psal, že měl zablokovaný účet poslední dny soutěže, ale myslím, že v tomto tématu je jasné, kdo začal prozrazovat, že existuje způsob, jak získat vysoké skóre za jeden hrací den. To byla dost velká provokace a na to následně asi reagoval Eviliček a dal návod, jak na to. Myslím, že kdybyste to nebyli vyzradili, tak by Honzík i když byl vytrvalý, jen těžko doběhl Tarmana, i přesto, že Tarman měl zablokovaný účet a Eviliček tak mohl zůstat alespoň na 3. nebo 4. místě. Toto byl jeden z přešlapů, které jste oba udělali a ztratili tak strategickou převahu nad spoluhráči. Je možné, že ak by Tarman hrál až do konce, obhájil by své 2. místo, ale to by byl taky, kedyby by nebyl prozrazen postup pro získaní vysokého skóre.[/quote]

Takže nakonec je to jako moje vina, že jsem nemohl hrát?
Neregistrovaný (0)|8.9.2009 23:20
Ovšem, že ne. Když by si mohl hrát až do konce, obhájil by si své 2. místo určitě. Chybou bylo jen to prozrazení a výsledek mohl být jiný.
Neregistrovaný (0)|8.9.2009 23:57
[quote=Neregistrovaný;290911]Ovšem, že ne. Když by si mohl hrát až do konce, obhájil by si své 2. místo určitě. Chybou bylo jen to prozrazení a výsledek mohl být jiný.[/quote]


Vzhledem k tomu, ze jsem se zacal propadat a byl jsem na nejakem 3tim miste, a nikdo nebyl schopen rict, co a jak bude s mym bugnutym uctem... a jak mam pokracovat dal.. jsem to vyzradil,aby to trochu zahybalo s hodnocenim... neb ono celkem nasere, kdyz je clovek prekonan po 14ti dnech a to ma 10dni z toho pos..... ucet, a jediny co se clovek dozvi je- bohuzel vic nemuzem udelat, nez cekat na vyjadreni intelu a dodnes jsem to vyjadreni nevidel.. ci-li asi jinak receno,vyli* si pr*
tady nejde o to , kdo mohl byt na jakym postu ,, ale o to, ze ta soutez, je proste nefer, a ze se nikdo k nicemu nema.. a klidne muzu rict, ze se nekomu nelibil muj post a tak jsem proste prisel o ucet.
jinak receno - "chudak" Bolt, bohuzel jeho skore nebylo uznano, neb se pos*ala casomira..ale coz , tem za nim sla,, priste to muze treba zkusit znovu....
jo-o zivot je s*ine,s pozdravem Evilecek
a mimo ,podle mne chybou nebylo to prozrazeni, ale neco jineho ;o) ...