reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Herní headset? Na 2 způsoby

Jandaskunk (2330)|17.8.2009 11:49
Zdravím, potřeboval bych poradit s výběrem headsetu (sluchátka + mikro) s hlavním využitím na hraní přes Skype (nebo spíš dorozumívání přes Skype). Cena by byla do 500 Kč. sluchátka nepotřebuju na žádný poslech hudby a podobný. Další můj požadavek je, aby ze sluchátek neboleli uši, když je mám déle na hlavě (i pár hodin).

A teď ještě to hlavní, doporučujete spíše sluchátka klasická malá (s malýma sluchadlama) či taková ta zavřená (kožená měkká sluchadla) v této cenové relaci? Potřeboval bych právě doporučit oba typy (já klidně zvládnu mít velký krávy na uších :D ale přítelkyně je nechce, že to vypadá blbě :D ). Nejsem žádnej audiofil, jde mi hlavně o komfort a kvalitu zpracování, aby se po pár přenosech nezačalo něco hýbat uvnitř sluchátek atd. (moje aktuální Trust mi jednou spadly na zem a od tý doby chrastí pravé sluchadlo).

Díky všem za odpovědi...jinak chtěl bych nakupovat u alfacompu (vás oblíbený obchod :D)
kevin00 (10238)|17.8.2009 12:09
Microsoft LifeChat LX-2000
Jandaskunk (2330)|17.8.2009 13:04
Fajn, díky za doporuč. :) A ještě ta druhá otázka, jestli se vyplatí v této cenové relaci koupit nějaký headset s těma "polštářovýma" sluchátkama, nebo jestli ta kvalita je nedostačující pro tuto cenu?
Kaizer Soze (58)|21.8.2009 20:51
[quote=Jandaskunk;282707]Fajn, díky za doporuč. :) A ještě ta druhá otázka, jestli se vyplatí v této cenové relaci koupit nějaký headset s těma "polštářovýma" sluchátkama, nebo jestli ta kvalita je nedostačující pro tuto cenu?[/quote]

v tejto cene by si platil asi za tie velke nausniky a polstrovaci material, ostatne suciastky jednoducho nemozu byt kvalitne (teda do 500kc)

ja mam uz nejake 3-4 roky KOSS sb 45, su sice trosku drahsie,ale podla mna stoja za to, kvalita prevedenia vyborna, kvalita zvuku je super a ked sa im nieco stane za nizky pausalny poplatok ich opravia (dozivotna zaruka). za tie roky som ich "na mindar rozslehal" asi 3 krat (samozrejme neumyselne) a za nejake 2 stovky mi ich opravili a poskodene komponenty vymenili.

Cize resume KOSS sb 45 su cca 4-5 x drahsie ako je tvoj strop, ale plynutim rokov sa investicia zarucene vrati :D
:thumb
Richmond (8084)|21.8.2009 22:39
Tak zrovna uzavreny sluchatka mi neprijdou jako vhodne k delsimu posezeni u pc - poti se v tom usi (konkretne v tech kozenkovych) ;). Vzal bych bud Koss Porta Pro + nejaky klopovy mikrofon (ten primo na Porty se u nas podle vseho neda koupit) nebo bych zkusil ty mrkvosofti (ciste z financnich duvodu) ;)

edit: treba pomuze https://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=34676&highlight=koss+porta+pro
Jandaskunk (2330)|21.8.2009 23:10
Dobrý zůstanu u těch mrkvosoftů, zas takovej blázen do toho nejsem :D Navíc mám radši mikrofon přímo u sluchátek, než se naklánět někam ke stolu, kde bych ani neměl místo ho kam dát :D

EDIT: Jo klopovej, no ale stejně už je to pro mě moc nad cenovou výši. Přesto dík
Richmond (8084)|21.8.2009 23:16
Mno oni ty Kossy hrajou fakt pekne, jeste nikdo si nestezoval ;)
Klopovy mikrofon = pripnout na tricko jako treba hands-free. Ja si ten klip nemuzu vynachvalit :D
Jandaskunk (2330)|21.8.2009 23:18
Jenže mě to stačí na kecání přes Skype, na hudbu mám hifivěž :)
Richmond (8084)|21.8.2009 23:19
No delej jak myslis... Kdyby ti nevadila jen 2leta zaruka tak http://www.softcom.cz/produkt/sluchatka-koss-porta-pro-35mm-jack-bez-aktivacniho-kodu/?flist=1 ;)

edit: na kecani mam tohle http://www.andreaelectronics.com/buy/productdesc/Superbeam_Array.htm - nemusim se nikam naklanet, bere to bez problemu mluveny slovo pres celou mistnost
kevin00 (10238)|22.8.2009 00:04
IMHO sluchátka nejsou určeny pro poslech hudby, ale pro Skype. Na telefonii jsou sluchátka dostatečná a je zbytečná investice do zařízení lepšího (zaměřeného pro poslech hudby, apod) pokud nebude pro tento účel využíváno.
Richmond (8084)|22.8.2009 00:14
Tak zase se mi zda blby vyhazovat petikilo za chrastitka na skype... To bude mit za chvili jedny sluchatka na telefonovani, druhy na hry, treti na hudbu...
kevin00 (10238)|22.8.2009 00:38
[quote=Richmond;284556]Tak zase se mi zda blby vyhazovat petikilo za chrastitka na skype... To bude mit za chvili jedny sluchatka na telefonovani, druhy na hry, treti na hudbu...[/quote]

Richmonde, měl by jsi se naučit rozlišovat oblasti využití jednotlivých výrobků. Pokud by Janda chtěl sluchátka pro poslech hudby, hraní, sledování filmů a skype jistě by nám to sdělil. Chtěl sluchátka určené pro Skype. Tento požadavek sluchátka splňují. Pokud je nebude využívat na nic jiného než-li Skype, je investice do hudebních sluchátek + mikrofonu zbytečná.
Richmond (8084)|22.8.2009 00:46
Ja teda nevim, ale sluchatka na hudbu za 600,-? Na hudbu je to tak od 2.5k vejs... Ty Porty maji zvuk konkurenceschopny se sluchatkama za 2litry, ale cenou jsou jinde...

edit: a vubec - proc se radsi neopres do kaizra?
Jandaskunk (2330)|22.8.2009 01:17
Omg prostě stačí mi to jen na kecání, na filmy a hudbu sluchátka nepoužívám a nejsem žádnej audiofil. Víc do toho vrážet už nebudu, za prvý na to peníze nemám a za druhý zbytek peněz můžu v budoucnu využít například do lepší myši apod. (samozřejmě když se k tomu nějaký peníze přidaj). Ty Microsofty se mi zdají v poho, na MS hardware jsou docela dobré ohlasy, takže si myslim že žádnej šunt to nebude. Tímto bych prosil o lock tématu, nechci aby se tu rozpoutával nějaký flame.....Díky všem moc za návrhy, už mám vybráno.