reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Advanced SystemCare - co na něj řikáte?

TOBiAS02 (97)|17.8.2009 13:04
Nevěděl jsem kam přesně topic zařadit, takže zde..
Dědovi poslal kamarád nějakej novej superprogram, kterej se na stránkách chlubí 35 000 000 uživateli a vypadá že funguje dobře..
Ale mě připadá dost podezřelý - program sloužící jako antivirus, čistič, optimalizátor systému, defragmentátor registrů a disku, akcelerátor internetu a opravář chyb systému Windows o rozloze necelých osmi megabajtů?? to jsem ještě neviděl.. Nevěřím mu a počkám co to s jeho PC udělá a pak teprvě zvážím, zda ho vubec budu isntalovat..

máte s ním někdo zkušenosti?
grapherX (888)|17.8.2009 18:04
Používal jsem nějakou dobu Pro verzi a celkem se to dalo na XP. Ale na win7 mě přenastavoval kde jakyý mnou navoleny nastavení. Musím uznat, že program dokáže dost solidně promazat registry. A ani jednou (na XP) se mi nestalo, že bych pak měl nějaký problém.
t1tomas (16)|18.8.2009 16:12
Ahoj, používám ho asi půl roku a všechno v pohodě. Čekal mě reinstal tak jsem si řekl že ho vyzkouším a nemám co zkazit. Našlo to mraky věcí a problémů, tak jsem to vše nechal opravit a reinstal se nekonal. Všechno běhalo jak po nové instalaci. Mám XP Pro SP3 a ten program ve verzi Pro. Za sebe ho mohu s klidným svědomím doporučit.