Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: IT manager nefunguje nebo to neumím?

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2008

Zdarec,
    chtěl jsem to taky vyzkoušet ale nějak mi to nejde.. u každého problému mi svítí kolečko (disk?) ale problém nejde fixovat.. třeba text "mám virus ale nevím jak to" nebo "počítač se ještě nenalogoval" ale nemůžu s tim nic udělat.. defacto SW oprava nelze vubec použít a HW podporou exploduje počítač a taky nejde použít všude.. na tyhlecty "kolečka" funguje jen restart? teď nemyslím řešením, ale fixnutím.. když ho použiju problém se jen zhorší ale je to jediné co můžu udělat
    vlastně vubec netuším, co s tím mam dělat když nemůžu použít skoro nic.. nepočítám s tím, že ybch vyhrál byť cokoliv ale hra je to v podstatě zábavná a hry tohodle typu mě vždy šly a bavily..
    hra je to skvělá, ale díky těmghle problémům mi IT cho neustále klesá a já netuším co s tim..
    používám Operu 9.26 a IE6.. falsh 10 mam a komp mam taky dost silnej (i když tu ptořebu volných 3OGB na disku absolutně nechápu..
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

taky jsem to nejak nepochopil
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Neumim se připojit na notebooku k wi-fi
    Od dolar8 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 11-05-2014, 13:17
  2. Reakcí: 17