reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Zmizel výpis programů

Deee-aN (3834)|17.8.2009 15:04
Zdravím!
Mám už teď pár dnů problém spočívající v tom, že když ukážu/kliknu do pole "Všechny programy" v nabídce Start, nic se neobjeví. Hledal jsem, jestli se mi to nepodařilo nějakou náhodou vypnout, ale nenašel jsem, kde by se to nastavovalo. Nevíte někdo? Mám W7RC 7100 64-bit
allprograms.png
kevin00 (10238)|17.8.2009 16:08
[SIZE="1"]Pardon, neumím číst[/SIZE]
Dojigiri (1629)|17.8.2009 16:13
Koukni se co máš v registru pod klíči:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\explorer\User Shell Folders
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\explorer\Shell Folders
HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\explorer\User Shell Folders
HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\explorer\Shell Folders

(zejména hodnoty StartMenu a Programs) zkontroluj jestli to odpovídá existujícím adresářům na disku?
Deee-aN (3834)|17.8.2009 17:19
[quote=Dojigiri;282760]Koukni se co máš v registru pod klíči:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\explorer\User Shell Folders
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\explorer\Shell Folders
HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\explorer\User Shell Folders
HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\explorer\Shell Folders

(zejména hodnoty StartMenu a Programs) zkontroluj jestli to odpovídá existujícím adresářům na disku?[/quote]
Screeny jsou seřazené podle toho, jak jsi to vypsal. Asi něco dělám špatně, ale adresář "Program data" pod kterým jsou "Start menu" a "Programs", na C: nevidím...:notsure:slug
localmachusf.png localmachsf.png curruusf.png currussf.png
grapherX (888)|17.8.2009 18:01
Nepoužil jsi nějaký program pro optimalizaci PC ? Mě tohle udělal Advance System Care. Pomohla jen obnova ze zálohy toho čističe.
Dojigiri (1629)|17.8.2009 18:03
Nevidíš ho ani když zapneš zobrazování skrytých souborů, a skrytých souborů operačního systému? To by znamenalo, že nějak došlo k jeho smazání, a vcelku by to i vysvělovalo prázdný start menu.
kevin00 (10238)|17.8.2009 18:09
Když se podíváš na HDD do svého profilu (Document and settings/User ....) do složky Start, jsou tam nějaké programy ?
Deee-aN (3834)|17.8.2009 18:58
[quote=grapherX;282776]Nepoužil jsi nějaký program pro optimalizaci PC ? Mě tohle udělal Advance System Care. Pomohla jen obnova ze zálohy toho čističe.[/quote]
Ne-e...:)
[quote=Dojigiri;282778]Nevidíš ho ani když zapneš zobrazování skrytých souborů, a skrytých souborů operačního systému? To by znamenalo, že nějak došlo k jeho smazání, a vcelku by to i vysvělovalo prázdný start menu.[/quote]
Zapnul jsem to aspoň v Commanderu a všechno se zdá být na svém místě.
[quote=kevin00;282782]Když se podíváš na HDD do svého profilu (Document and settings/User ....) do složky Start, jsou tam nějaké programy ?[/quote]
Jsou, ale nic, co by tam nebylo už předtím, než to začalo....
Deee-aN (3834)|18.8.2009 12:28
Takže jsem nakonec trochu poškádlil strýčka G a voilá!:thumb
Problém spočívá v tom, že ten "chlívek" pobere jen určité množství položek. Jak to jde přes, odmítá cokoli zobrazovat. Já teď stahoval poměrně dost programů a to byl ten problém. Je to řešitelné a návod je tady http://coolthingoftheday.blogspot.com/2009/05/story-of-windows-7-and-empty-all.html. V případě nejasností můžu udělat tutorial.