reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

interní PC reproduktor

Narvahsm (5)|18.8.2009 13:54
Zajímalo by mě,jestli jde nějakým způsobem "přesměrovat" věškerý zvuk z PC právě do interního PC reproduktoru (pípáku).
Nejspíš to nějakým způsobem jde (ale nevím jak),protože jsem se s tím už jednou setkal.
Díky
ICEBOSS (3435)|18.8.2009 18:31
Tak s tim jsem se jeste nesetkal, imho na to pipak neni ani staveny. Obcas mivaji starsi znackovy PC reprak ukryty primo v bedne, nebyl to nahodou tenhle pripad?
michal.kolesa (357)|18.8.2009 18:36
OT:
Mají takový "pípák" i NTB, ale velice o tom pochybuji
Narvahsm (5)|18.8.2009 20:19
[quote=ICEBOSS;283140]Tak s tim jsem se jeste nesetkal, imho na to pipak neni ani staveny. Obcas mivaji starsi znackovy PC reprak ukryty primo v bedne, nebyl to nahodou tenhle pripad?[/quote]

Je pravda že to byl starší DELL.Ale i přesto by mě zajímalo jak to bylo uděláno,protože toto PC mělo i svou samostatnou zvukovku do které teda nebylo nic zapojeno.
Čirou náhodou jsem dostal do ruky starší PC Mironet,které má uvnitř též ukrytý reproduktor.Zajímalo by mě,jestli by šel nějakým způsobem "zprovoznit" jak tomu bylo u DELLu.
EditorPO (2819)|18.8.2009 22:14
Niekedy na starsich pocitacoch (XT a pod.) nechceli bezat niektore hry, ked v PC nebola zvukova karta. Riesilo sa to nejakym softikom, ktory audio presmeroval na interny speaker. Bohuzial si uz nespomeniem, co to bolo zac.
ICEBOSS (3435)|19.8.2009 07:11
[quote=Narvahsm;283182]Je pravda že to byl starší DELL.Ale i přesto by mě zajímalo jak to bylo uděláno,protože toto PC mělo i svou samostatnou zvukovku do které teda nebylo nic zapojeno.
Čirou náhodou jsem dostal do ruky starší PC Mironet,které má uvnitř též ukrytý reproduktor.Zajímalo by mě,jestli by šel nějakým způsobem "zprovoznit" jak tomu bylo u DELLu.[/quote]

imho to bylo pripojeny stejne, jako jsou dneska udelany predni audio vystupy na sluchatka. jestli to chces, kup si rozdvojku z 1 jacka na 2 (nebo pokud to zvukovka umi, nadefinuj pri zapojeni jacku kamkoliv dalsi vystup) a pripoj na to nejaky uplne slaby reprak (ktery das do casu), ktery to utahne i bez zesilovace i pasivne.
Narvahsm (5)|19.8.2009 09:34
Super.Díky,vše vyzkouším.Bohužel nemůžu přidělovat body...