reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nefunguje sitovka, nevim proc...

Georginek (2957)|18.8.2009 22:38
Zdravim, prestala mi fungovat sitovka, nevedel by nekdo proc????

Mame dva baraky, v jednom je server a prez wifi se prenasi signal do druheho baraku prez switch a posleze do ostatnich pocitacu a ke me. Vsechny ostatni pocitace funguji, jen ma sitovka je mimo. Vcera byla hrozna bourka a blesky a jeste predtim prestal fungovat net protoze spadnul server. Zjevne kvuli bource. Druhy den sme ho rozchodili, ale muj pocitac stale nejde. Ostatni jedou normalne. Zkousel jsem na stavajici kabel pripojit svuj notebook a IP se nacte okamzite. Na velkem pocitaci se neobjevi ikona kabel pripojen. Opravit dat nejde. Kdyz zapojim kabel nesviti ani zelene ani oranzove. Zkousel jsem odinstalovat a po restartu znova nainstalovat sitovku, a stale nic. V biosu je povolena.


Nevedel by nekdo jak mam zjistit funkcnost?????

MSI P45 NEO2
EditorPO (2819)|18.8.2009 22:42
Odisla ti sietovka.

Vypni ju v BIOSe a kup si sietovu kartu do PCI slotu.

Bud rad, ze to odniesla len ta sietovka. So sietovkou v PCI slote budes relativne v bezpeci, aby ti neodisla cela zakladna doska.
Georginek (2957)|18.8.2009 22:49
No pokud odesla sitovka je to na reklamaci.....
EditorPO (2819)|18.8.2009 23:12
Nemusia ti to uznat, ale za pokus to stoji.
FJ08 (29)|18.8.2009 23:14
Mě se stalo něco podobného. Po bouřce byla nefunkční síťovka v PCI. Zkoušel jsem tam davat i jiný síťovky ale nic. Teď mi nejede ani jeden PCI slot.To je tak na reklamačku ale už nemám záruku tak to řeším wifi usb přijímačem. Podle mě zreklamuj desku. Ale neříkej nic o bouřce :)